Įkraunama...
Įkraunama...

Ikimokyklinukų užsiėmimai Kaune

QUOTE(zmonele @ 2010 09 18, 19:43)
O kokios ten kainos? Neradau ju tinklalapyje 4u.gif


Girdejau siemet padare nuolaidas.
Siulau nueiti i pirma nemokama repeticija ir sizinoti daugiau. smile.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti tų mamyčių, kurios veda savo mažuosius vaikučius sportuoti. Norim vesti savo 4 metų vaiką lankyti karatė arba aikido. Bet iškilo dilema kas geriau - ar karatė, ar aikido? Gal kas galėtų patarti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DijaD: 23 rugsėjo 2010 - 12:33
QUOTE(DijaD @ 2010 09 23, 12:32)
Norėjau pasiteirauti tų mamyčių, kurios veda savo mažuosius vaikučius sportuoti. Norim vesti savo 4 metų vaiką lankyti karatė arba aikido. Bet iškilo dilema kas geriau - ar karatė, ar aikido? Gal kas galėtų patarti?  4u.gif


Del aikido nezinau, bet karate geras sportas, nes gana saugus, nera tokiu smugiu, vertimu kaip pvz. dziudo. Bet mano dukros - kur kas vyresnes nei jusu vaikas - treneris mano, kad tokio amziaus vaikams dar beprasmiska lankyt toki sporta. Jie ten tik zaidzia, isdykauja, razboinikus vaidina... schmoll.gif

Hm... nebent butu kokia spec programa maziesiems? O kur tokios treniruotes Kaune vyksta, net idomu pasidare, gal galit kokius kontaktus duoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 23 rugsėjo 2010 - 15:24
QUOTE(Atlantida @ 2010 09 23, 16:20)
Del aikido nezinau, bet karate geras sportas, nes gana saugus, nera tokiu smugiu, vertimu kaip pvz. dziudo. Bet mano dukros - kur kas vyresnes nei jusu vaikas - treneris mano, kad tokio amziaus vaikams dar beprasmiska lankyt toki sporta. Jie ten tik zaidzia, isdykauja, razboinikus vaidina...  schmoll.gif

Hm... nebent butu kokia spec programa maziesiems? O kur tokios treniruotes Kaune vyksta, net idomu pasidare, gal galit kokius kontaktus duoti?


Yra kur specialiai tokius mažius treniruoja, bet ten jų nemoko muštis. Kiek man pasakojo, tai visokius pratimus daro, tokia kaip ir meditacija gaunasi. Aišku, turbūt daug kas priklauso nuo trenerio. Bet manau, kad pabandysim vest savo pyplį smile.gif Nes treneris sakė, jog reikia atvesti vaiką ir po kelių treniruočių pasakys ar vaikas gali sportuot, ar jam dar reiks kokius metus paaugt ir vėl bandyt. O šiaip treniruoja daug kur, googlėj pilna nuorodų. Tik daug kur parašyta, kad nuo 6 metų, bet šiaip priima ir mažesnius. Reikia tik tartis 4u.gif
Atsakyti
ar kazio griniaus mokykloje yra priesmokyklinuku grupe? smile.gif

ka galetumet pasakyti apie pipirinos mokyklele? mes dabar lankom veju fejos mokyklele, maziukui viskas gerai, patinka ten, bet didysis nezinau, jau menuo ir nelabai patenkinta as... darbelius jis stengiasi daryti pridedamas dar ir savo vaizduotes, bet visa kita tai nelabai... o pipirinos mokyklelej, leidzia tevams buti kartu vienoj patalpoj ar atskirai? ax.gif

Atsakyti
Paskaiciau apie sia mokyklele ir pagalvojau,kad ji visai nieko turetu buti, bet gal kas ja lankot ir galit pasakyti kokiu nors atsiliepimu? butumem labai dekingi... man dar idomu, kaip ten su tevais, ar jie sedi bendroj patalpoj su besimokanciais vaikais ar atskirai?
Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Mes lankom sia mokyklele ir labai patenkinti smile.gif tevai su vaikais buna toje pacioje patalpoje,tevai gali stebeti ir dziaugtis savo turtais smile.gif bet vyresnius vaikus galima ir palikti kol vyksta uzsiemimai, cia kaip tevams patogiau.Aukletojos tikrai superines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2010 09 19, 01:22)
žinau, kad "Boružėlių pieva" renka grupę į "kūrybines dirbtuvėles" (piešimas, lipdymas ir tt ir pan). kiek žiūrėjau, jų psl kol kas info apie tai nėra, bet buvom nuėję pažaisti, tai administratorė papasakojo. manau, telefonu suteiktų visą info: http://www.boruzeliupieva.lt/

Pritariu, ten šaunu, buvom ir mes, užsirašėm į anglų kalbos pamokėles, mus jauki aplinka ten papirko blush2.gif o ir šildymą savo turi, tai tikrai vaiakis nešals cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aura x @ 2010 10 06, 16:29)
Mes lankom sia mokyklele ir labai patenkinti smile.gif tevai su vaikais buna toje pacioje patalpoje,tevai gali stebeti ir dziaugtis savo turtais smile.gif bet vyresnius vaikus galima ir palikti kol vyksta uzsiemimai, cia kaip tevams patogiau.Aukletojos  tikrai superines thumbup.gif



Sveikos mamytes ir vaikuciai,

mes viena karta lankemes toj Pipirinos mokyklelej mazuteliu grupelej, tai mums labai nepatiko. Pirma - siaubingai netvarkingos priemones, kilimas nezinia ar mates siurbli ar kitokias valymo priemones; zaislai seni, nuplyse, ... guminiai ,,eziukai" pilni mamyciu ir vaikuciu plauku, nes yra tokia zaidimo dalis - detis tuos guminius ezius ant galvos ir tada jie turi nukristi. Na, nehigieniska imti zaislus, kurie nezinia kieno plaukais aplipe... Taip pat yra toks vadinamas aitvaras. Tai jau toks nesvarus, suplyses.... Nesuprantu, ar negalima jo isskalbt? Na, mums ir vedeja nepatiko - tokia niuri. Labiau panasi i geraja samariete, kokia vienuole, o ne i zmogu, kuris turetu dirbti su vaikais (ta prasme be nuotaikos, nesisypso, nebendrauja su vaikais, isskyrus tai, kad atsisveikina iseinant). O ir pati veikla... na, man truko ten ivairoves, gal muzikinio fono, ... Zodziu, labai dar yra kur tobulet tai mokyklelei. Na, bet pabandykit patys - gal kam ir patiks.
Sekmes
Atsakyti
o gal kas žinote tautinių šokių kolektyvą, kurį galėtų ikimokyklinukas lankyti, Aleksote ir apylinkėse?
Atsakyti
Gal kas lankot http://www.ktkc.lt/n...u-vaikams-smagu ? Idomu atsiliepimai kokie???? mane domina ta priesmokyklinio am. gr.
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2010 10 15, 11:49)
Gal kas lankot http://www.ktkc.lt/n...u-vaikams-smagu ? Idomu atsiliepimai kokie???? mane domina ta priesmokyklinio am. gr.


Mes mielai lankytume, bet jos nevyksta, nes pora zmoniu truksta, kad susidarytu grupe. Registruokites, gal tik jusu ir truksta... biggrin.gif
Mes irgi i priesmokyklinukus noretume.
Siaip ten turetu but gerai, apie KTKC burelius girdejau tik gerus atsiliepimus. Kad ten dirba profesionalai, ugdomos tikros vertybes ir pan.
Atsakyti