Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(Nendre008 @ 2012 11 18, 03:05)
Sveikutes, lankausi cia pirma karta, nors sirdies bedele turiu apie 4-5 metus, pirma karta pajutau 20-21(dabar 25m), nuo mazens sportas buvo mano gyvenimo palydovas, nezinojau tokio dalyku kaip pasyvumas ar nuovargis, nemazai metu "paaukojau" futbolui, tuomet ir prasidejo keisti pojuciai sirdeleje. Nei is sio nei is to pajusdavau dazna sirdies plakima, trukdavo 10s - 20s atsitupus praeidavo, toki plakima jausdavau labai retai, karta i 3men, nelabai emiau tai i galva, buvau atsidavus sportui, tuo labiau jog sirdies echoskopija nieko neparode. Na taip pratempiau keleta metu, su laiku pasidariau jautresne, streso metu pajusdavau sirdies permusimus, gelbedavo valerijonas, istojus i universiteta, teko sumazinti ir fizini kruvi, vel gi stresas, situacija tik blogejo, nors visi tyrimai buvo puikus, bet tas nezinojimas, kodel taip vygsta, tiesiog vargino mano siela, kol neapeme depresija. Nesikreipiau i gyd, ieskojau atsakymo pati, keiciau mytyba, domejausi meditaciniais pratimais ir sveikata atgavau, grizau prie sporto. Prabegus metams pastojau, nestumo metu jauciausi silpna, hemoglobino kiekis buvo zemas, i pab atistate, po gimdymo turejau depresija, po keliu men praejo, gydziausi valerijonu, nespejus atsigauti, atsirado kitu gyvenimu isbandymu, laimes ieskojimas svetur, skyrybos, darbo paieskos, ir.t.t. metams prabegus bel pradejau jausti tuos pacius greitus sirdies duzius, si karta daug dazniau, netgi i naktini kluba nuejus, nespejus pradeti sokti sirdis pradedavo baladotis kaip isprotejus. kreipiausi i seimos gyd (as jau 3m airijoj) padare tik kardiograma ir kraujo tyrimus, problemos nerado, pasake jog tai panikos atakos, israse antidepresantu, negeriau, netikejau daktaro diagnoze, prasiau jog siustu rimtesniems tyrimams, bet jis tik ramino jog cia nepavojinga ir tikrai neverta, patare maziau nervuotis, kaip imanoma nesijaudinti kaip jauti jog kazkas su tavo kunu vyksta ne taip kaip turetu? taip tempiau pusantru metu! o situacija tik blogejo, sirdis trikdavo vis dazniau ir dazniau, pradejau bijoti eiti susitikti su draugais, nes netgi nuo smarkaus juoko sutrikdavo ritmas! pasidariau liudna, nervinga, niekas jau manes nebedomino. taip ir tempiau dienas, darbas, ir namai. Siuo metu laukiuosi antro vaikelio (27sav) visa nestuma kiekviena vakara, jauciu stipru sirdies plakima (negreitas, tiesiog stiprus), dazniausiai sedint arba gulint, skausmo ar dusulio nejauciu, dazniausiai tik siltas sroves einancias per nugara, pries 2.5 men buvo daroma kaardiograma, rado nezymu pakitima(daktaras nepaiskino) ir ta pacia diena siunte i ligonine, liepe nesijaudinti nes tai nepavojinga, ligoninej padare, kraujo tyrimus, keleta kardiogramu,sirdies ir skydliaukes echoskopijas, 24val holter monitor, tyrimu metu jauciau permusimus, o rezultatai tobuli, sirdis sveika! tiesiog jau nebesuprantu kas tuomet su manimi darosi! kaltinciau nervus, nes tikrai susijaudinus jauciu permusimus, bet kad po bet kokio kruvio, netgi uzlipus i antra auksta, man trinka sirdis, dazniausiai "atsistatymo" metu! Tiesiog neberandu loginio paaiskinimo! ar man jau reikalingi psichologai? Aciu 4u.gif

Sveika, skaitau tavo istoriją, tai galiu pasisakyti tik apie permušimus, kurie man prasidėjo po streso, kurį išgyvenau, iki tol net nežinojau kas tai yra. O dabar kiekvieną kartą susinervavus jie mane kankina. Ir kuo aš daugiau nervinausi dėl tų permušimu, tuo jie pas mane dažnesni buvo, netgi prasidėdavo išlipus iš lovos ir baigdavosi vakare atsigulus. Kur tik nesikreipiau, kokių tik tyrimų nedarė, širdis sveika. Liko vienintelis gydytojas psichiatras, po apsilankymo gavau psichoterapiją ir AD. Dabar jau praėjo porą mėnesių po vaistų vartojimo ir jaučiuosi daug geriau, nors širdis dar primena apie save po didesnio pasinervavimo.
Nebijos psichologų,jie tikrai padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sadija @ 2012 11 18, 12:16)
Sveika, skaitau tavo istoriją, tai galiu pasisakyti tik apie permušimus, kurie man prasidėjo po streso, kurį išgyvenau, iki tol net nežinojau kas tai yra. O dabar kiekvieną kartą susinervavus jie mane kankina. Ir kuo aš daugiau nervinausi dėl tų permušimu, tuo jie pas mane dažnesni buvo, netgi prasidėdavo išlipus iš lovos ir baigdavosi vakare atsigulus. Kur tik nesikreipiau, kokių tik tyrimų nedarė, širdis sveika. Liko vienintelis gydytojas psichiatras, po apsilankymo gavau psichoterapiją ir AD. Dabar jau praėjo porą mėnesių po vaistų vartojimo ir jaučiuosi daug geriau, nors širdis dar primena apie save po didesnio pasinervavimo.
Nebijos psichologų,jie tikrai padeda mirksiukas.gif

Na tikriausiai tai nervai, vaistu visiskai nenoriu vartoti, bandau gydytis "geromis mintimis" smile.gif o kada jus pajusdavote sirdies permusimus, streso metu ar ramybeje, mane jie visada aplanko ramybes busenoje, nesvarbu ar po streso ar fizinio kruvio metu ! Diena dazniausiai jauciuosi puikiai, bet vakarop, pradedu jaudintis, jog sirdis vel triks, taip issaukiau dar didesnes problemas! nors viena tiesa "nesinervuoti" yra gerai zinoma, bet kartais taip sunku save sukontroliuoti! kolkas tikejimas ir viltis manes neapleidzia, jog si problema issipres, nes norisi buti, jauna, energinga ir visad zvali mama smile.gif
Atsakyti
Nendrele, perskaičiau tavo pasakojimą, na tiesiog matau save- širdis man taipogi baladojosi kaip išprotejusi keletą sekundžių, o po to toks jausmas, kad persiversdavo ir staiga apsimdavo. Viskas prasidejo kažkur nuo 17 metu, intensyviai šokau ir...sirgdavau dažnai angina. Vienas protingas daktaras, po ilgų diskusijų, patarė man ( jau devyniolikmetei) būtinai išsioperuoti anginą. rolleyes.gif Taigi, aš, studente- išsiruošiau anginos operacijai. Na ir labai džiaugiuosi, nes tikrai visos problemos pasibaige...iki kol tapau nėščia, būnant antrame menesyje neštumo, viskas pradejo kartotis. Ir kokių tik tyrimų nedarė, Kauno klinikose- viskas ok ir kardiograma ir elektrotyrimas (na , kur per nosį kažkoks elektro stimuliatosius kišamas iki pat širdies zonos. Tas buvo daroma, norint sukelti tą "beviltišką "plakimą, nes normalioje būsenoje tyrimus gerus rodydavo. doh.gif
Na tai va, po visų eksperimentų, galiausiai pasiūle tyrimuką- važiuoti dviračiu, po poros minučių...ką jūs manote- nagi jie sulauke to plakimo ir iškarto į reanimacinę. biggrin.gif Na iš tikrųjų, tai mane toks juokas paeme, aš jiems sakau, kad juk nemirštu, man jau pora trejeta metų tas vyksta- ir tai tuoja praeis...
O istorijos pabaiga tokia, kad mano širdies vienos puses kažkokia tai burė daug plonesne ir tas iššaukia šį plakimą ir išrašė leidžiamų B grupes vitaminų, nepamenu kokių. Ir tikrai užtikrino, jog tai ne nuo streso ( nors ir pati tą žinau, kaip tik stresuojant ar susinervinus man viskas gerai būna).
Na ir dar, per visą nėštumą palaipsniui viskas liovesi, o kai pagimdžiau, aplamai pamiršau kas tai per jausmas.
P.S nuo to laiko praejo 17 metu, pasigimdziau ir antra vaikeli...gal kada ir uzeidavo plakimai (ne permušimai), bet labai nepastebimai. Šiuo metu su skydliauke turiu problemų, tai kartais pasimaskatuoja sirdele, bet manau tai jau normalu. Tai tiek, manau kažkam įdomu buvo paskaityti 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz istorija 4u.gif laukiu stress testo ir as, bet tik po gimdymo smile.gif o ko ir norisi , Kad sirdele tai atlaikytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendre008 @ 2012 11 22, 01:47)
Aciu uz istorija 4u.gif laukiu stress testo ir as, bet tik po gimdymo smile.gif o ko ir norisi , Kad sirdele tai atlaikytu smile.gif

sveika, pasakyk man tik viena dalyka-ar po stipriu duziu tave varo slapintis dazniau nei iprasta,
jei ne-tai sinusine tachikardija,
jei varo-jau kas kita,
visi kalba apie depresantus, bet nepagalvoja , kad tie plakimai silpnina sirdies raumeni, yra toks papildas-riboksinas, kaskada jis buvo vaistas, as jo vartojau nemazai, aprupina miokarda deguonimi,
dar padeda mildronatas,
man irgi pripaisinejo ir depresija ir nervus, negeriau nieko,
pasitikrinau kalio, magnio kieki kraujyje, vartojau kalio chlorido tab, magnio preparatus, gudobele, tik ne depresantus, jie pasalina tik pozymius, bet niekada negydo ligos priezasties
gal kas su manimi nesutiks, tai ju asmenine nuomone, bet mano gydymas man tikrai padeda
o pas kardiologus as irgi einu, saviveikla neuzsiimu,
sekmes
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 11 22, 17:00)
sveika, pasakyk man tik viena dalyka-ar po stipriu duziu tave varo slapintis dazniau nei iprasta,
jei ne-tai sinusine tachikardija,
jei varo-jau kas kita,
visi kalba apie depresantus, bet nepagalvoja , kad tie plakimai silpnina sirdies raumeni, yra toks papildas-riboksinas, kaskada jis buvo vaistas, as jo vartojau nemazai, aprupina miokarda deguonimi,
dar padeda mildronatas,
man irgi pripaisinejo ir depresija ir nervus, negeriau nieko,
pasitikrinau kalio, magnio kieki kraujyje, vartojau kalio chlorido tab, magnio preparatus, gudobele, tik ne depresantus, jie pasalina tik pozymius, bet niekada negydo ligos priezasties
gal kas su manimi nesutiks, tai ju asmenine nuomone, bet mano gydymas man tikrai padeda
o pas kardiologus as irgi einu, saviveikla neuzsiimu,
sekmes

budavo, kad momentais lakstydavau slapintis! siuo metu siu duziu neturiu, nesportuoju, laukiuosi gal del to. Paskutini karta jauciau pries menesi, tiuoment labai susinervavus buvau. Tik dabar sirdis plakai gan idomiai, kas trecias duzis stipresnis, ir ji labiausiai jauciu, tada apima nerima ir karstos sroves per nugara! ir visa tai vyksta vakare atsigulus g.gif
Atsakyti
Na man to nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendre008 @ 2012 11 22, 17:39)
budavo, kad momentais lakstydavau slapintis! siuo metu siu duziu neturiu, nesportuoju, laukiuosi gal del to. Paskutini karta jauciau pries menesi, tiuoment labai susinervavus buvau. Tik dabar sirdis plakai gan idomiai, kas trecias duzis stipresnis, ir ji labiausiai jauciu, tada apima nerima ir karstos sroves per nugara! ir visa tai vyksta vakare atsigulus g.gif

Pas mane tip top tokios panikos atakos būdavo.Pirmiausiai atsigulu miegot,tada širdis,keisti dūžiai,tada nerimas ir karštis.Fuuui.bet tfu tfu tfu.jau porą metų tikrai nebebūna man jų. doh.gif doh.gif Bet porą metų būdavo kas antrą vakarą.Kartais savaitės ar dviejų pertrauka būdavo.Kai pakeisdavau aplinką PA būdavo tokios stiprios,kad net vėmimą išprovokuodavo pusę paros nesibaigiantį.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 11 22, 23:08)
Pas mane tip top tokios panikos atakos būdavo.Pirmiausiai atsigulu miegot,tada širdis,keisti dūžiai,tada nerimas ir karštis.Fuuui.bet tfu tfu tfu.jau porą metų tikrai nebebūna man jų. doh.gif  doh.gif  Bet porą metų būdavo kas antrą vakarą.Kartais savaitės ar dviejų pertrauka būdavo.Kai pakeisdavau aplinką PA būdavo tokios stiprios,kad net vėmimą išprovokuodavo pusę paros nesibaigiantį.

Vat man kazkas panasaus :/ jautrumas neapsakomas sad.gif net nesinori niekur eiti Nes vis bijau Kad sirdis netriktu sad.gif gal Taip Nebutu blogai jei pati neisprovokuociau ! Tikiuosi po nestumo atsigauti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, grįžau iš ligoninės su diagnoze - paroksizmine tachikardija. Ir turiu siuntima pas kardiologą aritmologą (be to turiu kardiogramas priepuolio metu), tai ką man ten darys? Ar gali bandyti vėl sukelti priepuolį tais laidais??
Atsakyti
QUOTE(Alera @ 2012 11 26, 15:27)
Sveikos, grįžau iš ligoninės su diagnoze - paroksizmine tachikardija. Ir turiu siuntima pas kardiologą aritmologą (be to turiu kardiogramas priepuolio metu), tai ką man ten darys? Ar gali bandyti vėl sukelti priepuolį tais laidais??

sveika, taip , ieskos taip vadinamu kento pluostu ir juos pridegins,
daug cia kam ja dare,
o ka paskyre vartoti?
Atsakyti
Velopamili 40 3 kart per diena. Čia man tik pirmas priepuolis toks. Tik ilgai truko kol atstatė į vietą smile.gif nes tik po kokiu 7-8 val pradėjo rimti širdis.
Atsakyti