Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

Sveikos, sudygt tai gali ir augti gali,tik ar bus tokie skanus ir visa kita atitiks visas savybęs tai abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 01 12, 10:39)
Sveikos, sudygt tai gali ir augti gali,tik ar bus tokie skanus ir visa kita atitiks visas savybęs tai abejoju g.gif

drinks_cheers.gif nes gali būti prekiaujama hibridinių rūšių vaisiais.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 12, 09:25)
drinks_cheers.gif nes gali būti prekiaujama hibridinių rūšių vaisiais.

ir negali, o manau 98 procentai, kad taip ir yra.
Atsakyti
Sveikutes.Labai noriu pavasari balkone auginti pomidorus,nes siltnamio neturim,kokia sekla geriau sodinti,ir ka pradet sodint g.gif labai dekoju uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*zara* @ 2011 01 12, 11:09)
Sveikutes.Labai noriu pavasari balkone auginti pomidorus,nes siltnamio neturim,kokia sekla geriau sodinti,ir ka pradet sodint g.gif labai dekoju uz patarimus 4u.gif

balkone reikia augint vazonams skirtas veisles. Nors ir kaip nenorėjau to pripažint, deja nieko gero nesigavo... kiti daug vietos užima, o pomidorų daug daugiau neatveda ax.gif
Iš mano augintų - man labiausiai patiko VILMA, dar Venus labai giria kiti - aš sėsiu tik šiemet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 12, 11:17)
balkone reikia augint vazonams skirtas veisles. Nors ir kaip nenorėjau to pripažint, deja nieko gero nesigavo... kiti daug vietos užima, o pomidorų daug daugiau neatveda  ax.gif
Iš mano augintų - man labiausiai patiko VILMA, dar Venus labai giria kiti - aš sėsiu tik šiemet blush2.gif

Labai aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
pabandysiu ir aš šiemet Venus ankstyvam derliui. Kaži, kaip čia su jais gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 12, 11:46)
pabandysiu ir aš šiemet Venus ankstyvam derliui. Kaži, kaip čia su jais gausis  g.gif

Ar šiltnamyje juos auginsi?
Atsakyti
o tarkim veisle Venus,skirta auginti namu salygomis,kada reikia juos susodinti g.gif ar jau daba galeciau sodinti,ar laukti pavasario g.gif
Atsakyti
QUOTE(*zara* @ 2011 01 12, 12:01)
o tarkim veisle Venus,skirta auginti namu salygomis,kada reikia juos susodinti g.gif ar jau daba galeciau sodinti,ar laukti pavasario g.gif

Jeigu papildomai apšviest turi galimybę ir netingi žaist, tai gali sėt. Aš pernai sėjau vasario pabaigoj dalį, kitą dalį kovo viduryj - deja vedė vaisius vienu metu... Tai be kovo pradžios pomidorų šiemet nesėsiu ax.gif
Beje - balkonas mano atviras mirksiukas.gif

Šiaip geriau ateik į balkoninės daržininkystės temą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 12, 12:07)
Jeigu papildomai apšviest turi galimybę ir netingi žaist, tai gali sėt. Aš pernai sėjau vasario pabaigoj dalį, kitą dalį kovo viduryj - deja vedė vaisius vienu metu... Tai be kovo pradžios pomidorų šiemet nesėsiu ax.gif
Beje - balkonas mano atviras mirksiukas.gif

Šiaip geriau ateik į balkoninės daržininkystės temą mirksiukas.gif

pas mane irgi atviras,daugiau terasa nei balkonas,nes ant namo stogo
Atsakyti
QUOTE(*zara* @ 2011 01 12, 12:26)
pas mane irgi atviras,daugiau terasa nei balkonas,nes ant namo stogo

ateik čia mirksiukas.gif :
http://www.supermama...howtopic=606753

Atsakyti