Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus mamyčių namai

Sveikos,

nepamenu kažkuri mamytė vis aprūpindavo avietėmis blush2.gif Atsiliepkit norim ir šiemet, kontaktus pamečiau blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,
Gal kam nereikia ir parduoda YAMAHA sintezatorių g.gif
Rašykite į až 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kaimynėlės 4u.gif
Ateinu su pagalbos prašymu. Ieškau Mariaus Novako. Gal kuri kartais netyčia pažystate tokį? Pas mane krūva jam skirtų siuntinių doh.gif
Atsakyti
LABA DIENA

TURIU IPAREIGOJIMA, PASiŪLYTI CUKINIJŲ IR MOLIŪGŲ, AUGINTI NAMINIAM VALGYMUI.

rašykit į až
Atsakyti
Sveikos alytiškės gal kuri žinot ar Alytuje vyksta jogos užsiėmimai pasidalinkit žiniomis jeigu vyksta tai kur geriausia
Atsakyti
Sveikos mielosios, nesenai atsikėliau į nuostabiausią miestą - Alytų ir norėčiau jūsų paklaustį, kur perkatės rūbelius sau, savo mažiesiems stebukliukams ir žinoma vyrams? bigsmile.gif Ar tikrai turgus yra vienintelė išeitis (Yra ten gerų daikčiukų tikrai, nenurašau jo)? Nes parduotuvių nėra itin daug, o ir jose pasirinkimas... mmm... menkas. g.gif Ar čia aš labai išranki?smile.gif O gal vykstate į kitus miestus ieškoti rūbų, apatinio trikotažo, avalynės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koranė @ 2014 09 25, 21:02)
Sveikos alytiškės gal kuri žinot ar Alytuje vyksta jogos užsiėmimai pasidalinkit žiniomis jeigu vyksta tai kur geriausia

4u.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos mirksiukas.gif gal esate girdeje apie grupe PERLAS ? ar jie ne is alytaus?
Atsakyti
QUOTE(Gėlių mergaitė @ 2014 09 29, 20:14)
Sveikos mielosios, nesenai atsikėliau į nuostabiausią miestą - Alytų ir norėčiau jūsų paklaustį, kur perkatės rūbelius sau, savo mažiesiems stebukliukams ir žinoma vyrams?  bigsmile.gif  Ar tikrai turgus yra vienintelė išeitis (Yra ten gerų daikčiukų tikrai, nenurašau jo)?  Nes parduotuvių nėra itin daug, o ir jose pasirinkimas... mmm... menkas.  g.gif  Ar čia aš labai išranki?smile.gif  O gal vykstate į kitus miestus ieškoti rūbų, apatinio trikotažo, avalynės?  smile.gif


Praktiškai viską internetu iš užsienio ir lietuviškų parduotuvių arba mūsų lietuviškam Vilniaus HM.... Ai, beje, Maximoj Deichmann yra, ten tikrai neblogų batų randu vaikams, vyrui. Net pačioj Maximoj esu pripirkusi vaikams Utenos trikotažo golfukų per kažkokias akcijas. Nežinau ar taip pataikiau, ar ten jų visą laiką būna 4u.gif
Atsakyti
Laba diena

Ziuriu aktyvios visos labai biggrin.gif
Atsakyti
SM prisiminiau po šimto metų... biggrin.gif Laba diena 4u.gif
Barboraaa, ieškodama info apie pradines mokyklas atklydau čia ir mokyklų temoj užmačiau, kad tavo mergaitė lankė/o Senamiesčio pradinę. Mane būtent ši ir domina. Ar vis dar lanko? Turėčiau šimtą klausimų AŽ biggrin.gif Gal kurios nors vaikai lanko ar ką tik išėjo? Būčiau labai dėkinga už visą info 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas norėtų Eos lūpų balzamų? Šeštadienį būsiu Alytuje, galėčiau atvežti...Jeigu domina, rašykite į AŽ 4u.gif
Atsakyti