Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

QUOTE(zirziliuke @ 2014 10 01, 20:12)
Karoliui suėjo 5 mėn.sveriam 10 kg.žodžiu pavalgęs toooks.Jau dvi košes kertam ,neužilg trečią

oho, maniskei beveik 1m 8 men ir dar 10 netraukia, truksta apie puses kilo dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2014 10 01, 19:12)
Sveikos mielosios 4u.gif
Viljana sveikimo tau 4u.gif Manęs irgi laukia operacija -plyšęs kelio meniskas tai spalio 14 važiuoju pas kunigiškį tartis dėl operacijos,noriu kada vaikams atostogos bus.
Mes visi ,kad ir ne pilna šeima bet augam gražiai ,sutariam ir tvarkomės,o svarbiausia ,kad ramybė namie ir su vaikais bendravimas kaip su lygiaverčiais

labas

na jau man gereja ir planuoju su tevuko pussesere( teta) aplankyti teta Kedainiuose ,jau apsitarem kad pasidarysim valgyt ir galesim palekt kokia diena biggrin.gif nes dazniausiai tik susiskambinam pora kartu per metus unsure.gif
o tu kaip paeisi kai isoperuos unsure.gif ten kiek girdejau ilgas gijimas blush2.gif

tau jau daug padeda vyresnieji ,juk jau pakankamai dideli 4u.gif ir smagu kad i namus atejo ramybe ,kartais tik jos ir reikia zmogui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 10 02, 10:39)
labas

na jau  man  gereja ir  planuoju  su tevuko pussesere( teta) aplankyti  teta Kedainiuose  ,jau  apsitarem kad pasidarysim  valgyt  ir  galesim  palekt  kokia  diena  biggrin.gif nes dazniausiai tik  susiskambinam  pora  kartu  per metus  unsure.gif
o tu kaip paeisi  kai isoperuos  unsure.gif ten  kiek girdejau  ilgas  gijimas  blush2.gif

tau jau  daug padeda  vyresnieji  ,juk  jau  pakankamai dideli  4u.gif  ir  smagu  kad i  namus atejo  ramybe  ,kartais  tik  jos  ir reikia  zmogui  4u.gif

Taip mano vyresnieji mano rankos kojos ir patarėjai thumbup.gif
Taip už šiltą bendravimą su vaikais ,kaip matai kaip jie atkuto atsitiese,kai niekas nebešaukia ir nežemina už ramybę ir pagarbą nieko nėra brangiau man.Aš rūbus dėvėtus perku ir nešioju ,bet vyro dėvėto man nereikia,ta kita tegul juo džiaugias neisiu kasų pešioti ne mano stilius,mano vertybės bišk kitokios cool.gif

Dėl operacijos bijau su tuo pooperaciniu laikotarpiu,bet kito pasirinkimo neturiu,negydysiu tai dar liūdniau bus,nusipirksiu įtvarą ,gal mama kokia savaitėlę pabus pas mane kaip nors manęs jau niekas nebaugina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2014 10 02, 14:15)
Dėl operacijos bijau su tuo pooperaciniu laikotarpiu,bet kito pasirinkimo neturiu,negydysiu tai dar liūdniau bus,nusipirksiu įtvarą ,gal mama kokia savaitėlę pabus pas mane kaip nors manęs jau niekas nebaugina cool.gif

tai va juk ir taip sunkiai eini ,o kaip bus poto g.gif bet geriau dabar negu paskui gali buti dar sudetingiau 4u.gif

na pasikuriau peciu , kaip gerai pavasari ir rudeni kai gali kada nori ir kiek nori thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 10 02, 17:31)
tai  va juk ir taip  sunkiai  eini ,o  kaip  bus  poto  g.gif  bet  geriau  dabar  negu  paskui  gali  buti  dar sudetingiau  4u.gif

na  pasikuriau  peciu  , kaip  gerai  pavasari  ir rudeni  kai  gali  kada  nori  ir kiek  nori  thumbup.gif

Acha ir aš jau pakuriu pavakariais pečių,ne kas dieną bet pakuriu.O pas mamą mieste bute 17.
Skaičiau daug info,matysiu ką pasakys gydytojas,gal galima ir be operacijos,nors man ortopedas sakė kad reikės.
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2014 10 02, 15:44)
Skaičiau daug info,matysiu ką pasakys gydytojas,gal galima ir be operacijos,nors man ortopedas sakė kad reikės.

as ir suzinojus diagnose daug skaiciau visokiu variant ,bet nuejus pas chirurga jokiu kitu variant nepasiule doh.gif OPERACIJA unsure.gif dar sakiau kad dievas dave tai kad ir turetu but pilnas komplektas ,bet sako kita karta geriau ne pilnos komplektacijos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 09 28, 14:34)
kobros papurksk ir isnyks 4u.gif

smirda ji,o su musiukais ir mes galim iskristi lotuliukas.gif

QUOTE(jurginux @ 2014 09 30, 21:13)

Ginita gal koks obuolys už spinteles užkrites tai ir atsiranda tu musikiu g.gif 

ir as apie tai agalvojau,ejau kampais,nu nieko nera schmoll.gif

o mes pasveikom ir vel nera kada prisesti cia biggrin.gif laukiu jau ziemos,kai galesiu sedeti namie,megsti ir tinginiauti lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos

kas kur pirkot tujas ? jei tokias pirkot smile.gif ieskau visur ,kur galima gauti pigiau ,nes reikia didelio kiekio palyginus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2014 10 04, 16:33)
smirda ji,o su musiukais ir mes galim iskristi  lotuliukas.gif

tai pries iseinant is namu papursk o kai grysi isvedinsi ir viskas, nematau bedos mirksiukas.gif

QUOTE(viljana @ 2014 10 04, 17:15)
sveikos

kas  kur  pirkot  tujas ? jei tokias pirkot smile.gif ieskau  visur  ,kur  galima  gauti pigiau  ,nes reikia didelio  kiekio palyginus  blush2.gif

pernai pirkau is turgaus po 3 lt ir pagal skelbima is tokiu senuku po 4 lt. skelbiuose ziurek.
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 10 04, 18:38)
pernai pirkau is turgaus po 3 lt ir pagal skelbima is tokiu senuku po 4 lt. skelbiuose ziurek.

kokios rusies pirkai? ar neziurejai ? kada sodinai , nes dabar jau per velu ,man pavasariui reikia ,bet randu kur grazesnes po 7-8 lt mazdaug 50-60 cm g.gif
dar man reikia zemiu ,gal kas pruda kasti zadat ? biggrin.gif kad ir neypatingu bet sklypo lyginimui reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 10 04, 19:46)
kokios rusies pirkai?  ar  neziurejai ? kada sodinai , nes dabar  jau  per velu  ,man pavasariui reikia ,bet randu kur grazesnes  po 7-8 lt  mazdaug  50-60 cm  g.gif


pavasari sodinom, o kokios tai neziurejau, bile tujos blush2.gif as pirkau apie 30cm dydzio tik
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 10 04, 19:30)
pavasari sodinom, o kokios tai neziurejau, bile tujos  blush2.gif as pirkau apie 30cm dydzio tik

kaip prigijo ,kaip auga ? na bandysiu vis pasizvalgyt kas ka siulo g.gif man vienai krastinej reikia 50-60 kazkur ,nes dar gerai ribu nezinau biggrin.gif
Atsakyti