Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

QUOTE(Dalyte:) @ 2014 08 29, 12:33)
gal kuri mokat lazaniją kepti? Braške? aš kada bandžiau ir patyriau visišką fiasko, taip pat buvo su tiramisu

Niu jau ką moku, tai kept lazaniją ax.gif blush2.gif Čia vienintelis mano talentas. Pradėjau kept pagal Beatos receptą http://www.beatosvir...cipes/lazanija/
Dabar jau iš akies viską darau. Aišku, neturiu ten kokio saliero ar žolyčių, tai neinu iš proto ir nededu. Bet šiaip skaniai gaunasi smile.gif

Brashkiene, sakai, ir pas tave krapai neauga... Gal šiemet ne krapų metai... g.gif

O ta mišrainė su cukinijom skani turėtų būti, tik nemoku aš nei konservuot nei marinuot blush2.gif

Merginos, gal žinot kokią gerą siuvėją Trakuose ar aplink?
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2014 08 29, 21:45)

Brashkiene, sakai, ir pas tave krapai neauga... Gal šiemet ne krapų metai...  g.gif

O ta mišrainė su cukinijom skani turėtų būti, tik nemoku aš nei konservuot nei marinuot  :

pas mane ir praeitais metais su krapais nekas smile.gif
Kitais metais bus geriau smile.gif

Kaip sako mano Tėtis- " Nemoki- išmoksi, tik nebijok eksperimentuooti, gadinti, išmesti". Tą jo mokymą taikau visais gyvenimo atvejais smile.gif marinuot nemokėjau iki neatsikraustėm į namą, t.y. iki praeitų metų, o dabar randu receprą, kalkuliuoju receptą mažesnei išeigai ir mėginu smile.gif pabandyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 29, 21:43)
Nemoki- išmoksi, tik nebijok eksperimentuooti, gadinti, išmesti"

Pritariu drinks_cheers.gif

Labas rytas, rodos, nusimato gražus savaitgalis. Reikia eiti kiemą apsitvarkyti. Pasigirkit, kas ką veiks smile.gif
Atsakyti
Mes bulviakasiu ir vištų galabijimu užsiiminėjom doh.gif Oras tobulas pasitaikė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2014 08 31, 21:26)
vištų galabijimu užsiiminėjom

Žiauru biggrin.gif
Atsakyti
sveikos gyvos
as savaitgali taip pat bulves kaime kasiau. I ranka moske (net nezinau kaip teisingai pavadinti; tokia maza musyte) ikando, tai ranka istinus. Geriau vaistus nuo alergijos, tai snd jau palyginus su vakar diena grazu smile.gif
Braskiene as dirbu Vilniuje, ne Lentvaryje (as esu kosmetologe ir darau tik kunui skirtas proceduras, pas mus klinikoje esame pasiskirte kas atlieka veidui, o kas kunui skirtas proceduras. Todel pas mane pats darbymetis buna pavasari, kai visi nori apsivilkti kuo maziau smile.gif ).
parsiveziau is kaimo daug obuoliu, bandysiu dziovinti smile.gif
as kaip jau anksciau minejau niekada nesu nieko vakavusi ar konservavusi ziemai, nes visko pridaro man mamyte smile.gif taciau pasidariau dziovintu pamidoru su zolelem ziemai :)tikiuos bus taip pat skanu kaip esu valgiusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2014 09 01, 14:10)
as dirbu Vilniuje, ne Lentvaryje (as esu kosmetologe ir darau tik kunui skirtas proceduras, pas mus klinikoje esame pasiskirte kas atlieka veidui, o kas kunui skirtas proceduras. Todel pas mane pats darbymetis buna pavasari, kai visi nori apsivilkti kuo maziau smile.gif ).

Prašom plačiau papasakoti apie kūno procedūras rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 29, 07:33)
Aš tokiu atveju susimąstyčiau, ar man tokio vaiko išvis šalia reikia. Vyru nekyla rankos jį pavadinti...

Aš mąstau mąstau lotuliukas.gif


QUOTE(Dalyte:) @ 2014 08 29, 10:48)
kartu dirbat? kaip idomu? lengva, sunku? neinat per pertraukas fiiti miti? biggrin.gif

bet tu pažadinai jau ir taip aktyvų mano smalsumą, kodėl jus gyvenat skyriumi? nejau tu į Lentvarį iškomandiruota tam, kad rūpintaisi įkurtuvėmis, o jis VLn , nes jam patogiau į darbąiš ten važiuot? men net kila mintis, kad jis su mama gyvena biggrin.gif

ne vienas yra straipsnis, tyrimas apie tai, kad iš santuokos laimi daugiau vyras, o ne moteris

Aha, kartu dirbam. Mano šefė mus kažkada supažindino. Sakė, kad kai reikės pagalbos kreiptis į jį. Jis ilgai ir nuobodžiai kabino kabino kol nukabino. Mums problemų darbe nekyla, tik nervina apkalbos doh.gif ten visiems įdomu kas kur ką su kuo veikia doh.gif visi fiti miti baigiasi bučiniais blush2.gif
O gyvenam atskirai, nes vienas su kitu negalim, o vienas be kito irgi negalim. Pykstamės. Daugiausiai, nes jis nesistengia būt toks reikšmingas kaip aš lotuliukas.gif Aš rūpinuosi dabar savim, savo namais, savo pomėgiais, savo sveikata, o jis gyvena patogiai...kaip braškė ir sakė - kaip vaikas, su tėvais... unsure.gif


QUOTE(Dalyte:) @ 2014 08 29, 13:33)
gal kuri mokat lazaniją kepti? Braške? aš kada bandžiau ir patyriau visišką fiasko, taip pat buvo su tiramisu


Kepu kepu! man skaniausia su vištiena ir ananasais smile.gif ir kepu paprastai - apkepu vištieną su svogūnais, pridedu visokių daržovių (kokių turiu), konservuotų ananasų. viską tik lengvai apkepu. atskiram puode pasiruošiu bešamelio padažą iš sviesto, miltų, pieno, druskos ir pipirų. į "blėką" sluoksniuoju makaronus, troškinį, padažą, vėl makaronus, troškinį, padažą, makaronus, padažą ir uždedu sūrio - viskas. į orkaitę smile.gif

QUOTE(rudakase @ 2014 09 01, 15:10)
taciau pasidariau dziovintu pamidoru su zolelem ziemai :)tikiuos bus taip pat skanu kaip esu valgiusi biggrin.gif


Pati pomidorus džiovinai? blink.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, šį rudenėlį.
Kaip mamoms darželinukų- mokyklinukų diena praėjo? Kokios nuotaikos pas vaikučius?

Mūsų savaitgalis turiningai zirzlus. Užsilizingavom naują viryklę, niekaip neatsidžiaugiu smile.gif
Iki braškių persodinimo taip ir nedaėjau. Madam 4 krūminiai vienu metu auga, tai aš jau ir valerjono pro šalį nepraleidžiu.

Šįvakar jau paskutinę partiją pomidorių užmarinavau. Primaišiau visokių prieskonių, galgi ir skanus eksperimentas bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2014 08 29, 21:45)
Niu jau ką moku, tai kept lazaniją  ax.gif  blush2.gif Čia vienintelis mano talentas. Pradėjau kept pagal Beatos receptą http://www.beatosvir...cipes/lazanija/
Dabar jau iš akies viską darau. Aišku, neturiu ten kokio saliero ar žolyčių, tai neinu iš proto ir nededu. Bet šiaip skaniai gaunasi smile.gif


O ta mišrainė su cukinijom skani turėtų būti, tik nemoku aš nei konservuot nei marinuot  blush2.gif




ir aš žiūrėjau šį receptą, bet man kai karta buvo pravalas, tai nesiryžtu, nes aš net normaliai keptos nesu ragavus, pirmiausiai reiktu kavinėje kur ar pas tave paragaut, kad žinočiau, kokia mano siekiamybė biggrin.gif

aš jau irgi kabinuos į tai, kai visos taip išgyrė biggrin.gif

O ką tunori siūdintis?



QUOTE(Mamyte_Saule @ 2014 08 31, 22:26)
Mes bulviakasiu ir vištų galabijimu užsiiminėjom


jau bulves kasėt? žiemai?


QUOTE(venddetta @ 2014 09 01, 21:46)

visi fiti miti baigiasi bučiniais blush2.gif

O gyvenam atskirai, nes vienas su kitu negalim, o vienas be kito irgi negalim.
 
Kepu kepu! man skaniausia su vištiena ir ananasais smile.gif ir kepu paprastai - apkepu vištieną su svogūnais, pridedu visokių daržovių (kokių turiu), konservuotų ananasų. viską tik lengvai apkepu. atskiram puode pasiruošiu bešamelio padažą iš sviesto, miltų, pieno, druskos ir pipirų. į "blėką" sluoksniuoju makaronus, troškinį, padažą, vėl makaronus, troškinį, padažą, makaronus, padažą ir uždedu sūrio - viskas. į orkaitę smile.gif



tai ir mes po to pasibučiuojam biggrin.gif

hmm..o jus suituokę? aš šiaip iš kaimo tai tokių modelių šemos mažai žinau, nebent vyras furistas būna.
Jis tikrai su mama negyvena? nes tokie peraugę vaikai dažniausiai prie mamos papo glaudžias


man reikia paragauti, o tada jau bandyt

Kada tai Daina mokė mus kibinus kepti (aišku aš neišmokau) bet bent jau stebėjau proceją, reikia ir lazaniją išmokt kept

Pradėjau apie Daina, tai mačiau jos vaikus penktadienį. sustojau prie parduotuvės, žiūriu mašina stovi, ten trys matyti vaikai ir viena bliauna. Apsižiūrėjau, gi Dainos vaikai, sakau, kas čia sesę muša Marčius sako, kad Laurynas, Laurynas ginas, kad jis jai kažką pasakė tik, Kotryna kukčioja, kad Laurynas mušė doh.gif gražumėlis, mano vaikai irgi labai pešas uždaroje erdvėje, geriausiai jiems sekas kur laukuose, skirtinguose kampuose


vakar buvom Trasalyje, naktį jau zirzė Ugnė, maniau pervargo, bet ne - ausytę perputę doh.gif o dar aną sav Domas ištisai naktimis kosėjo, maniau jau plaučių uždegimas, gyd sako viskas normoj, plaučiai švarus, čia dėl nosies doh.gif tai va pusantros savaites aš nemigus normaliai doh.gif

Kaip Mijakai pirma klasė?


Braške, mano kolkas mokykla džiaugiasi smile.gif
Faina dėl virtuves, o ką pirkot? vietuvės baldus (spinteles) ar technika kokia?
Atsakyti
Sveikos.
Dalyt, pasidaryk tą mišrainę. Nu man- tobula smile.gif

Pirkom viryklę tik, bet palyginus su mano turėta- superinis daiktas, orkaitė elektrinė, vis spirgu ką iškepti. Jei madam bus gera, ryt mėginsiu sausainius kokius su įdaru.

Sveikatos sergantiems. Mano Blondė su vyresne santaruose guli su kairiojo inksto geldelės uždegimu. Tiek verkė vargšė... O vakar turėjo į darželį pirmą kartą eit.


Papildyta:
Nu, jomajo, tvarkausi spintas, keičiu sezoną. Rūbų jūra, o apsirengti vistiek neturiu ką. Kiba viską išmesti ir pasilikti vienus džinsus, tada rami galva bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 09 02, 13:06)
Sveikos.
Dalyt, pasidaryk tą mišrainę. Nu man- tobula smile.gif

Pirkom viryklę tik, bet palyginus su mano turėta- superinis daiktas, orkaitė elektrinė, vis spirgu ką iškepti. Jei madam bus gera, ryt mėginsiu sausainius kokius su įdaru.

Sveikatos sergantiems. Mano Blondė su vyresne santaruose guli su kairiojo inksto geldelės uždegimu. Tiek verkė vargšė... O vakar turėjo į darželį pirmą kartą eit.

Nu, jomajo, tvarkausi spintas, keičiu sezoną. Rūbų jūra, o apsirengti vistiek neturiu ką. Kiba viską išmesti ir pasilikti vienus džinsus, tada rami galva bus smile.gif



ai, bet cukinijų neturiu ...tik moliugų biggrin.gif tongue.gif

pas mane irgi elektrine orkaitė -super

mano sesės mergaitė turėjo šia ligą, tai ilgai stebėjo po to , nuolat šlapimo tyrimus darė, ar infekcija neatsinaujina ir pan

išmesk, jai geri -atiduok

aš irgi metu von, visus kuriu nenešioju, kas iš to, kad nėr kuo apsirengti, tik tie džinsai. naivu tikėtis sukusti ir laikyt per mažus rubus, ar nemielus iš kažkur atsitemptus.
aš vadovaujuos ta filosofija, norint , kad ateitu naujas, reikia išmest seną
atvirai sakau, pas mane rūbai pasikeitė visų dydžiu ir nieko nepakeisi, nebent rubus.

pažiūrėk , gal man ką rasi gražaus biggrin.gif

aš tai dažniausiai į mokyklą kokiom mergaitėm atnešu, prasirenka kad reikia, nereikia išmetu, kam tas gruzas nereikalingas


Atsakyti