Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. II pusmečio Klaipėdos mamytės ir vaikučiai

Eliziejai sveikinimai, stiprybės ir kantrybės su dviem mažyliais 4u.gif

Ligoniukams sveikatėlės 4u.gif

Šiandiena buvome su Justu pas gydytoją, nes nemažėja sloga, o tik daugėja ir kosulys atsirado, tai sinupret lašelių ir receptą išrašė kažkokiems gaminamiems kur Debreceno vaistinėje yra. Gal padės, nes namuose baigia viską sugriauti, rado truputį atplyšusį tapetą, tai ir nuplėšė nemažą lopelį , o vakar ant sofos papylė sausus pusryčius su pienu doh.gif Tėtis baigia išprotėti būdamas su juo lotuliukas.gif
Atsakyti
Elizieja, sveikinimai sulaukus dukrytės wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai Eliziejai wub.gif

Ligoniukams sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotryna28 @ 2014 09 29, 16:18)
Ne panosį patapšnoti, o patepti nosies vidų, aš su ausų krapštukų prasuku.


As kai pirkau man sake panosi patepti gal cia kai profilaktiskai tik g.gif

Elizieja sveikinimai wub.gif

Mes tai su Akmile sedim namuose turim vejaraupius, tai laukiu ir mazajai biggrin.gif Zadejau i darzeli nevest kol nesusirgs kazkaip nekaip jauciuos lyg liga i grupe nesdama, nes nu tikrai susirgs ir Lukrecija, bet aukletoja sako veskit veskit, tai vedu, nes jei 3 savaites laukt vejaraupiu namie tai vel atpras nuo darzelio...

As vel su ta spyna su kaimynais kariauju, jau galvojau atsikraciau vargo, bet kur tau paaiskejo kad i musu duris deti negali reikia ir duris keisti, o kai kurie kaimyna nesutinka kad keist i metalines nori keist i medines ale graziau, o metalines tik garazzui tinkamos. as jau taip gailiuos uzvedusi visa sita kose su spynom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 09 30, 19:57)
o aš ryt galėsiu grįžt namo, atsisėst ant sofkės su knyga ir laukt vakarienės - aš gi dirbau, o jis gi visą dieną nieko neveikė  lotuliukas.gif



Prajuokinai.

Eliziejai sveikinimai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Mes irgi vėl sergam šįkart rimčiau, sloga + bronchitas. Jei vyras nebūtų ant bilietenio tai aš per 11 darbo dienų būčiau dirbus 5. Nerealiai, jei taip ir toliau bus tai nežinau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

maniuxa, Kotryna28, stiprybės ir kantrybės jums, o mažosioms sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nežinau, ar paguosiu jus, bet aš su dukra apie 3 metus prasiskankinau su ligom maždaug nuo spalio iki balandžio mėnesio sirgo ir sirgo, ir sirgo... paskui jau pradėjo vis mažiau, išaugo...cool.gif Maniškis praeitą mėnesį darželyje buvo 6 dienas po 1 val ir dabar, jei viskas gerai eisime tik pirmadienį cool.gif tai apie kokį ėjimą į darbą galima svajoti, juolab, kad biuliotenio vyras imti negali...

archeologe, jums papildomai siunčiame sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif ar labai išberta, turi temperatūros? g.gif

*Julija*, kaip pirmoji diena po "atostogų" darbe? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briliantine: 01 spalio 2014 - 12:49
Aciu, mergaites, visom uz sveikinimus 4u.gif
Ryt tikiuosi paleis ax.gif
Vyresnysis draugauja su teveliu ir mociute, bet vis pasigenda mamos, o ir as jau jo pasiilgau ax.gif
Zinau pradzia bus sunki, bet kaip nors bandysim issiversti, svarbiausia, kad vyras salia bus kuri laika cool.gif

Ligoniukam, sveikatytes 4u.gif
Atsakyti
Labukas,

pirmiausia skubam sveikinti naujagimės ir mamytuką - aukit ir gražėkit wub.gif

Ligoniukams baliončikai 4u.gif

Na, o mes prisiduodam po savaitgalio - pagaliau pakrikštijom Motiejuką. Susimąsčiau jūrinės tematikos šventę ir kadangi krikštijom Nidoj, tai vietoj prabangios vakarienės išplaukėm porai val. su laiveliu. Ten skanavom žuvienės, užkandžiavom, žaidėm ir grožėjomės kopomis iš nepasiekiamų taškų smile.gif
Šventė bažnyčioje buvo labai jauki ir intymi - nesitikėjau, kad gali būti taip, kad nesinorės išeit iš bažnyčios. Po ceremonijos pašventinom dovanėles svečiams - angeliukus, paskui juo užkabinom, Augustė vieną ir kunigui padovanojo.
Oras mūsų nelepino, bet vistiek keletas kadrų gavosi - lauksim fotoreportažo iš operatoriaus kipso hihihi.gif O čia mano pašaudymai:
https://www.facebook...2...e=1
šventės foto (bus) - FotoLija, šventės atributika: CrystalSky
Atsakyti
Anike, sveikinimai dar vienam krikštukui, tapus kataliku wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Elizieja sveikinimai wub.gif 4u.gif

ligoniukams 4u.gif mes dar thu thu thu laikomes kol kas...
Atsakyti
Labas,

eliziejai sveikinimai pagausejus seimynai 4u.gif faina leliukas namie smile.gif

Ligoniukams sveikatytės 4u.gif

Manajam irgi buvo jau siryt uzsikimsusi nosis, bet gal nuo sauso oro, prasipūtė ir išėjo į darzelį. Mes stipriname imuniteą gerdami česnako ir čiobrelio kapsulytes ir kids vitamimus iš foreverliving.lt tfutfutfu kolkas laikomės...
Atsakyti
Sveikinimai Eliziejos šeimynai wub.gif
Atsakyti