Įkraunama...
Įkraunama...

Skysti tapetai

Gal kas mėginote tapetuoti skystais tapetais, kuriuos dabar reklamuoja?Įdomu, kaip atrodo sienos ar lubos, patartumėt ar ne juos išbandyti?
Atsakyti
QUOTE(vaidar @ 2008 07 09, 17:36)
Gal kas mėginote tapetuoti skystais tapetais, kuriuos dabar reklamuoja?Įdomu, kaip atrodo sienos ar lubos, patartumėt ar ne juos išbandyti?

labai gerai atrodo
iveskit google skystitapetai kaip viena zodi ir rasit info apie juos nemazai smile.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif . gal kas tepėtės skystus tapetus ant sienų? paskaičiau reklamą - sudomino, tik norėtųsi ir įspūdžių iš tų, kurie jau turi tas dekoruotas sienas smile.gif

http://www.rp-reklam...produkcija.html
Atsakyti
QUOTE(vaidar @ 2008 07 09, 17:36)
Gal kas mėginote tapetuoti skystais tapetais, kuriuos dabar reklamuoja?Įdomu, kaip atrodo sienos ar lubos, patartumėt ar ne juos išbandyti?


tai fantastiskas dalykas,mes pas pazystamus pamatem vaizdelis nu liuks. patys uzsisakem,ir taupydami pinigelius patys dejome gave instruktaza. nieko sudetinga ir kas svarbiausia jokio kvapo namuose mazi vaikai, hm.... namai atnaujinami be dazu smarves, ir deti vienas malonumas negalejau patiket kad taip paprasta. internete susiradau keleta firmu. nu ir vienoj radom ten ir pasiula ir kainos ir nu vien zo zmoniskai suprantamai viska paaiskino, kad nekilo jokiu kt minciu o deti skystus tapetus, tarpkita ko kaune savanoriuose ju ofisas. va ir pinigeliai sutaupyti ir dazu smarves nera ir namuciai atnaujinti . thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Patogus dalykas visuomeniškose ar bendro naudojimo patalpose, tačiau namuose man neužtenka to, ką galima padaryti su jais. Turiu galvoje, dekoravimą.
Bet labai patogu, tikrai pritariu.
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 01 27, 20:41)
Patogus dalykas visuomeniškose ar bendro naudojimo patalpose, tačiau namuose man neužtenka to, ką galima padaryti su jais. Turiu galvoje, dekoravimą.
Bet labai patogu, tikrai pritariu.


nesutinku reikia pasitelkti vaizduote, pati maciaiu kokius paveikslus galima padaryti nu cia aisku dailininko pagalbos reik. bet pats jei turi vaizduote ohoho ka galima padaryt.
Atsakyti
O kokios kainos? Kiek kartu reikia sienas glaistyt tokiems tapetams?
Atsakyti
na galiu pasisakyti ir as smile.gif

tai vat, man tie toki kur kaip is siulu burbuliuku tie tapetai nepatinka, tikrai geriau jau visuomeninem patalpom pvz, bet siandien uzvaziavau i viena firmele pasiciekavyti ir pamaciau tikrai labai dailius smile.gif
jie toki kaip is plonu plauseliu sakyciau kaip koks stiklo pluostas ar kas atrodo. pasirinkau artima bordo-raudona spalva. tutai
ja varysiu viena miegamojo siena, kitos bus dazytos baltai, ir zaisiu paskui visokiais bordavais akcenciukais.
man asmeniskai labai tiko mintis, kad siena tures spalva, bet nebus nei salta - dazyta, nei tapetuota.
tai vat tokia mintis mano.
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 01 28, 00:28)
O kokios kainos? Kiek kartu reikia sienas glaistyt tokiems tapetams?

vienas privalumas tas, kad juos gali deti ant neparuostu sienu. mes kai skaiciavom tai kvadratas apie 60lt gavosi
Atsakyti
Sveikutes visos merginos kurios kurete savo namucius biggrin.gif biggrin.gif tai saunu !!!!! as taip pat turejau toki galvos skausma kuo tas sienas dengti ar tapetais ar dazyti ar dar kaip kitaip bet pasirinkau jas dekoruoti skystais tapetais ir tuo labai dziaugiuosi jeigu kuri noretu galite man rasyti i pasta atsiusiu foto, beje pati turiu patirties darant si darba taigi kiekviena norinti atsinaujinti gali kreiptis visada padesiu kaina sutartine biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai isties puiki medziaga thumbup.gif bet deje tik kaunietes gali kreiptis na nebent butu didelis uzsakymas tai galiu ir kitur atvykti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
biggrin.gif tiesa mano pastas zivileserva@yahoo.com
biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ru-du-du @ 2009 01 27, 19:49)
nesutinku reikia pasitelkti vaizduote, pati maciaiu kokius paveikslus galima padaryti nu cia aisku dailininko pagalbos reik. bet pats jei turi vaizduote  ohoho ka galima padaryt.


Tikiu, kad galimybės labai didelės, tačiau menus darant, iškart kyla kaina, o jei norisi šią priemonę naudoti, kad sutaupyti, menai, manau, sutaupyt nepadės... Labai tikiu, kad kas nors gali padaryti nerealiai dailiai, tačiau neįsivaizduoju kaip galėčiau pasidaryti tai kas būtent man patinka, todėl man ši medžiaga namams netinka. Tačiau kam tinka - puiku, labai linkiu sėkmės drinks_cheers.gif
Ir įmeskite kas nors savo jau padarytų sienų foto, įdomu būtų pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
Mes siuo metu kaip tik dazome siais tapetais laiptine savo name. Ketvirtadalis liko. Dazo vyras pats ir mergaites jam padeda (jos uzkrecia kose ant sienos o vyras tik islygina). Paruosimo didelio nedarem: truputi nuglaistem siena, padengem giluminiu gruntu ir viskas. Vyras per pora valandu kazkur apie 6-8 kvadratus padengia.
Kai pabaigs -ikelsiu photo.
Man labai patinka !!! 4u.gif
Atsakyti