Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

Sveikos mergaites smile.gif as visada lankausi Pas gyd. Rimšiene, ir dar nenusivyliau, man ji puiki ginekologe ir pataria ir svelni ir rupestinga ir t.t.
Atsakyti
Labutis noriu isideti spirale, gal galit rekomenduoti gera ginekologa/e tik privatu. Labai aciu. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano gyd.Kazlauskienė aš esu patenkinta!
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 08 23, 16:44)
Mano gyd.Kazlauskienė aš esu patenkinta!


Tikrai labai gera gyd.Kazlauskienė ir aš esu ja labai patenkinta! smile.gif
Atsakyti
o ar girdejot kuri apie gyd. Urnikiene? Cia prie boksto poliklinikoje. ax.gif
Atsakyti
sveikos, nors pas gyd. persina- zymantiene pradejau lankytis neseniai, bet moteriske thumbup.gif , rupestinga, atidi, isaiskina viska iki galo, vizitas pas ja trunka apie 40 min. ir visai niekur neskubina thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, o gal gali pasakyti, kur ta gyd Persina- Zymantiene rasti, kur ji dirba?
Papildyta:
Sveikos visos, merginos, moterys,
atsidūriau kėblioje situacijoje, laukiuosi ir nežinau, pas kurią gydytoją eiti, ar eiti privačiai ar ne? Patarkite, mamytes, jūs turite patirties?
Gal kas esate su neigiama kraujo grupe laukęsi vaikelio (vyro kraujo grupė - teigiama), ar buvo kokių komplikacijų, kaip pats nėštumas, kaip praejo, kaip veikelis, kaip pati jautėtės ir t.t.?
Susidariau nuomone, kad arba Balčiūnienė yra faina ir gera gydytoja arba Žymantienė ??? Man svarbu, kad neskubėtų atsikratyti, kad paaiškintų, patartų, pasikalbėtų, o ne greit greit ir stumtų pro duris, visgipirmas nėštumas smile.gif
Ačiū visoms, kas atsilieps!
Geros dienelės smile.gif
Atsakyti
Mergaites, gal dar kas zinote apie gydytoja Rimsiene, ar gera, ar nenori atsikratyti kuo greiciau?
Atsakyti
QUOTE(kate1 @ 2007 12 05, 12:23)
Labukas, o gal gali pasakyti, kur ta gyd Persina- Zymantiene rasti, kur ji dirba?
Papildyta:
Sveikos visos, merginos, moterys,
atsidūriau kėblioje situacijoje, laukiuosi ir nežinau, pas kurią gydytoją eiti, ar eiti privačiai ar ne? Patarkite, mamytes, jūs turite patirties?
Gal kas esate su neigiama kraujo grupe laukęsi vaikelio (vyro kraujo grupė - teigiama), ar buvo kokių komplikacijų, kaip pats nėštumas, kaip praejo, kaip veikelis, kaip pati jautėtės ir t.t.?
Susidariau nuomone, kad arba Balčiūnienė yra faina ir gera gydytoja arba Žymantienė ??? Man svarbu, kad neskubėtų atsikratyti, kad paaiškintų, patartų, pasikalbėtų, o ne greit greit ir stumtų pro duris, visgipirmas nėštumas smile.gif
Ačiū visoms, kas atsilieps!
Geros dienelės smile.gif

labas, apie šitas tai nieko nežinau, aš lankiausi pas Anužį ir esu labai patenkinta. Mnao irgi neigiama kraujo grupė, o vyro teigiama, nėštumas praėjo labai gerai, labai rūpestingai mane prižiūrėjo, sekė, ar nesusidaro antikūniai ( tyrė kraują iš venos kelis kartus), po to, atrodo 28 ar 29 sav. suleido imunoglobulino. gimdymas buvo greitas, bet komplikuotas, vaikui viskas gerai, tik labai jautrus, bet čia manau ne nuo to. vaiko irgi rezusas minus, tyrė gimdymo namuose, nes jei būtų +, būtų vėl imunoglobulino leidę. tiesa, ilgai laikėsi gelta. jei nori ką nors smulkiau paklaust, rasyk į až
Atsakyti
Sveika, Edana,
labai dekui uz atsakyma, malonu, kad kazkas atsiliepe:)
Vakar jau nuejau pas Rimsiene (pasirode labai maloni gydytoja) nors man dar tik menesiukas, labai maude pilvo apacia, padare ekoskopa, sake, kad viskas gerai, tik liepe gerti vaistukus, hormona estrogena, berods.
Del kraujo grupes butinai dar parasysiu, kai koks klausimukas iskils, nes prisiskaiciau, kad gali buti visokiu nesamoniu suneigiama kraujo grupe.
Aciu dar karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kate1 @ 2007 12 05, 12:23)
Labukas, o gal gali pasakyti, kur ta gyd Persina- Zymantiene rasti, kur ji dirba?


sveika, ji randasi vytauto g.145 klinikoj priesais Norfa arba GN. ziuriu nera apie ja atsiliepimu, gal todel, kad ganetinai jauna palyginus su kt., apie kurias cia gerai atsiliepiama, bet as irgi nejau "is lempos", pasiklausinejau ir tikrai esu patenkinta thumbup.gif . jei noretum eiti pas ja i klinika, reiketu moket uz kiekv.vizita 30 lt (nes klinika privati), bet jeigu ten prisiregistruotum ir pas savo seimos gyd. (ka as ir padariau), moket nereiktu. sekmes renkantis 4u.gif
Atsakyti
Sveika, Monikiux, aciu uz atsakyma:0, kazko esu pasimetusi ir nezinau pas ka eiti, pas Balciuniene, kuria dauguma giria, pas Persina ar pas Rimsiene g.gif Tikrai labai sunku apsispresti.
O kaip jus manot, merginos, ar geriau eiti privaciai ar valdiskai, bet gydytojai kiekvienakart susimoketi? Patarkite zaliai busimai mamytei?
Atsakyti