Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

smile.gif+2009 03 30, 18:52-->
QUOTE(Emilytėsmile.gif @ 2009 03 30, 18:52)
ŠAUNIAI ČIA TOS INSTRUKCIJOS, Ačiū  thumbup.gif  4u.gif


Ner uz ka-su Photofiltre perdariau is rusisku. ax.gif
Bet labai patiko-labai nuotaika pakelia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2009 03 30, 22:44)
Ner uz ka-su Photofiltre perdariau is rusisku.  ax.gif
Bet labai patiko-labai nuotaika pakelia lotuliukas.gif



Aha, aš irgi kai peržiūrinėjau, tai irgi su šypsenėle biggrin.gif
Ačiūkas dar kartą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Gal turite kokių paveiksliukų krikštynoms su angeliukais ar šiaip gražiais vaikučiais? blush2.gif Būčiau labai už juos dėkinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė @ 2009 03 31, 14:12)
Sveikos, merginos 4u.gif Gal turite kokių paveiksliukų krikštynoms su angeliukais ar šiaip gražiais vaikučiais? blush2.gif Būčiau labai už juos dėkinga bigsmile.gif

Sveikutė. Žvilgtelkit į 2 šios temelės puslapiuką - ten aš įvedusi keletą nuorodų. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif . Krikstuka savo maziuko krikstynoms dariausi pati, tai gal todel jis man mieliausias blush2.gif . Bet as cia kitu reikaliuku. drauge paprase, kad ir jai padaryciau, butu nieko tokio, ale jinai dvynukus krikstys doh.gif . Tai dabar dileme - o kaip ji daryti!? doh.gif Gal kas esat dare dvynukams: mergytei ir berniukui, ar kokiu ideju turit? ax.gif Buciau dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, darausi laikraštuką. Sekasi gana neblogai. Tik va niekaip internete nerandu kaip surasti apie orus... Ta prasme, noriu orų prognozę tai dienai padaryti, bet nežinau kaip... Gal kuriai mamytei teko su tuo susidurti ir gali pasakyti kur galėčiau rasti?
Atsakyti
reikia linksmu horoskopo zenklu, kad butu visi, gal kuri turit? unsure.gif jau daug info prisirinkau (perskaiciau dvi senas temas tongue.gif ) tai jau manau per siandien - rytoj padarysiu laikrastuka thumbup.gif
Papildyta:
smile.gif+2009 04 07, 20:29-->
QUOTE(Emilytėsmile.gif @ 2009 04 07, 20:29)
Mergaitės, darausi laikraštuką. Sekasi gana neblogai. Tik va niekaip internete nerandu kaip surasti apie orus... Ta prasme, noriu orų prognozę tai dienai padaryti, bet nežinau kaip... Gal kuriai mamytei teko su tuo susidurti ir gali pasakyti kur galėčiau rasti?

as turiu, bet worde, nezinau kaip cia ikelt doh.gif jei nori parasyt emaila, atsiusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 04 08, 14:32)
reikia linksmu horoskopo zenklu, kad butu visi, gal kuri turit? unsure.gif  jau daug info prisirinkau (perskaiciau dvi senas temas tongue.gif ) tai jau manau per siandien - rytoj padarysiu laikrastuka thumbup.gif
Papildyta:

as turiu, bet worde, nezinau kaip cia ikelt doh.gif  jei nori parasyt emaila, atsiusiu 4u.gif

laba 4u.gif
atsiuskit ir man ax.gif giedre_vzi@yahoo.com aciu 4u.gif
Atsakyti
stai cia yra linksmu horoskopu ir cia
Atsakyti
Sveikutes, gal kas galetu atsiusti pavyzdy,kaip darote laikrastuka blush2.gif buciau labai dekinga. mirksiukas.gif lukrecijast@splius.lt
Atsakyti
4u.gif gal kas galetu ir man atsiusti pavyzdi,kaip darote laikrastuka,auginu labai neramia mergyte,tad visai nera laiko verysad.gif buciau labai dekinga. ingridapat@tvk.lt
Atsakyti
sveikutes

As irgi noreciau issijungti i norinciu gauti laiksrastuko pvz... blush2.gif ACIU
violetoss17@yahoo.com

O siaip kas daugiau daro laikrastukus, kriksto teveliai ar teveliai?
Atsakyti