Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Šermukšnėlis"

Esu girdėjusai ir neblogų atsiliepimų apie šį darželį. Mano bendradarbė vasara irgi leido į Šermukšnėlį, tai nieko negero nepasakojo. Gal čia susikaupė daug blogos informacijos vienoj vietoj unsure.gif ir tiek... Smaliže, manau viskas bus gerai bye1.gif
Atsakyti
Na turim mes dabar patirites apie šį darželį.. Apie maistą nieko negaliu pasakyt, nes mano gražuolė labai nevalgi.. Tai jeigu saldainių neduoda - tai jai ir neskanu.. doh.gif biggrin.gif O šiaip labai patenkinta.. thumbup.gif Ir auklėtoja gera, ir vaikai geri.. Ir labai jai ten patinka.. Žodžiu thumbup.gif
Atsakyti
Na stai nors sioks toks nusiraminimas.As ruosiuosi vesti pas Nijole (rekomendavo),gal kas vedet ir turit atsiliepimu.
Atsakyti
Smaliže,o kaip sekesi pradžioje ar iš kart visai dienai palikai ar tik keliom valandom,jei gali papasakok plačiau.Ačiu
Atsakyti
Aš savo mažių pradėjau vesti irgi i ši darželi.
Bet nežinau ar jis labai geras ar kuo blogas. smile.gif mes pradėjom eiti vos savaite, tad nieko negaliu pasakyti ar mums ten patiks.Jei kas dar turite kokiu atsiliepimu tai parašykit, bus idomu smile.gif
Atsakyti
darzelis kaip darzelis...bet aukletoju yra tikru furiju. Maziu leidziu i lopseline grupe "kaciukai"-kosmaras, aukletohja Aldona tikras siaubas, vaika palieku rytais verkianti, 17,30 jau "majakai" i telefona , nes liko vaikiukas paskutinis, namo poniai reikia, paskutine naujiena , kad del vaiko slogos pradejo grasinti "susidorojimu, jog mama nesirupina vaiku...", tiesiog nestabilios psichikos moteriske, dazniausiai vaikai paliekami su aukletojos padejeja, o "aukletojos" i darbo pabaiga nesimato...Taciau aukletoja Violeta visiska priesingbe , svelni, besisypsanti ir vaikai su ja pasilieka kaip su gheriausia drauge. Tad manau nera blogu darzeliu, yra tik netinkama darba dirbanciu zmogystu.
Dar smile.gif miela ziureti i viena 3-4 metu vaikuciu grupe, kurie savo aukletoja nepaleidzia nei per zingsni ir vadina mama Janyte
Atsakyti
Apie Šermukšnėlį:

aš pati nevedu, bet draugė kai užsidaro Tukas bandė vesti dukrytę į Šermukšnėlį. Mergaitė nepriprato sad.gif ir draugė guodėsi, kad su vaikais ten kaip sakoma nelabai "užsiima". Atsineša pieštukas ir piešia visa dieną. Jokių bendrų žaidimų ir pan.

Aš dar savojo į darželį nevedu smile.gif todėl savos pat irties neturiu smile.gif

Sekmės visiem darželiuose biggrin.gif
Atsakyti
o gal kuri ka nors zinot apie aukletoja Antanina? ji dirba Nykstuku grupej? buciau dekinga jei ka parasytumet:)
Atsakyti
blink.gif ojoj. Prisiskaiciau visko apie si darzeli, tai dabar plaukai siausiasi. pavasari jau zadejau vesti savo mazaja i lopselio gr., jau ir uzsirase esam siame darzely. dabar net nebezinau ka bedaryti. eit kito ieskot? o tai iki kelintos valandos dirba tas darzelis, jei jau vakare aukletojos ima majakinti tevams? as tai kai pradesiu dirbti dirsiu iki 18.30, tai kol grsiu is centro, bus ir po 19. Bet kai kalbejau su direktore,tai pasiimti sake, galima kad ir 20.00, tik penktadieniais anksciau pasiimt reikia. Gal kas vedat i lopselio gr? ten sake, kad ji savaitine, ar ne? g.gif
Atsakyti

yra 2 lopselines grupes; Kai mus prieme sake ta pati apie paemima iki 20val., o penktadieniais iki 17val. taciau....buvo kaip buvo. Kiek zinau tos lopselines grupes ir yra savaitines, nors nei vieno lopselinio amziaus vaiko nebuna, tiesiog vakarais i sia grupe suveda vaikus is kitu grupiu, nes cia ateina naktine auklyte, o rytais juos vel isvedzioja i savas grupes. gal tiesiog dienines aukletojos nenori sedeti su vienu vaiku iki 18val? Siaip darzelio grupeje dabar jauciamies puikiai thumbup.gif ir pasiimant vaika 19 val nejauciu savigrauzos
Atsakyti
na, aciu, tau,duksna. nuraminai truputi. siaip tai as pati dirbau darzely ir su vienu vaiku sededavau kad ir valanda, ir nieko.... juk aukletoju darbas yra valandinis, ir nepriklauso kiek vaiku yra - vis vien turi isbuti visas darbo valandas. nebent ten direktore labai atlaidi, leidzia iseiti. bet tai naktinei auklytei tai ka - kitos aukletojos savo "darba" sukisa? idomu su ja kaip nors atsiskaito? nu, bet ten ju reikalas. svarbu, kad vaikams gerai butu. O tai idomu kokio amžiaus ten vaikai? manajai tai bus 2 su trupuciu kai vesti pradesiu, tai ji ten maziausia - jauniausia bus?
Atsakyti
Aš vedu savo berniuka ir zinokit visai patenkinta, man atrodo kad gerai elgiasi ir daug ko ismoko.
tik va dėl pasiimimo tai net nezinau kaip butu jei man reiktu ilgiau uztrukti ir negaleciau pasiimti 18 val.bet jei i savaitine grupe nuveda tai turbut reikia papyldomai moketi g.gif g.gif g.gif
Atsakyti