Įkraunama...
Įkraunama...

Ananasas

yahoo.gif yahoo.gif sokiai.gif sokiai.gif
atrodo, kad prigijo mano ananasas thumbup.gif . o jau buvau besiruosianti ji ismest tongue.gif . buvau nukirpus visus tuos sudziuvusius lapus ir palikus tik ta viena kur kazkiek dar zaliavo. tik viena diena ziu bigsmile.gif cool.gif bigsmile.gif , kad is vidurio, kur nebuvo visai lapu tokie mazuciukai lapulai lenda thumbup.gif yahoo.gif
Atsakyti
aha kazkada ir as meginau si daikta prigydyti bet nepsvyko, supuvo blush2.gif
Atsakyti
Man is seklu neisdygo unsure.gif
Atsakyti
jau du metai kai pas mus auga anananasas
atrodo visai neprastai,
tikiuos kada ir ananasiukų sulauksim ,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augė: 04 kovo 2007 - 14:58
Čia mūsų Ananasės vaikaelis, jų buvo jau kokie 6, ir vaisių irgi jau suvalgėm:)
Ananasiukas
Atsakyti
gražus thumbup.gif ir maniškis fainas tik dar žydėt nesiruosia
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 03 21, 12:41)
Čia mūsų Ananasės vaikaelis, jų buvo jau kokie 6, ir vaisių irgi jau suvalgėm:)
Ananasiukas


O po kiek metu dave vaisiu? Mano Ananasui jau 1.5 metu, vis dideja auga, be vaisiu nematyti sad.gif
[img] http://img230.images...ananasasni4.jpg [img]
Atsakyti
Ananasai yra ne anokia egzotika,kurios negaletumete tureti namuose.
Visu pirma sturmuojame parduotuves ir ieskome grazaus ananaso. Pati pridaiginau pacius pigiausius, kurie yra maziukai ir skanus. Reikia atkreipti demesi i virsunele - dabar isgudrejo ir jas ispjauna, o mums ji reikalinga - is jos sprendziame ar ilgai guli ananasas parduotuves lentynoje. Taigi, issirenkame grazu su sviesiai zalia virsune ananasa. Cia yra foto, kaip atrodo augantis, tad, galit orientuotis:
user posted image
user posted image
Grize namo ar kada kai jau busit pasiruosusios, pjaunam tik ta zalia dali, be jokios mesos. Dazniausia nesekme yra del to,kad pjaunama su mesa t.y galvodamos,kad is ten prades listi saknytes. O is tiesu ta mesa pradeda puti (anansas juk sultingas) ir puvimas persiduoda ir i zalia stieba. Taigi, nupjove tik ji, be mesos , nuskiname kelis apatinius lapus. Na.. as lupau apie 3-5 cm. Ir ten jau pamatysit sakneliu uzuomazgas happy.gif Sita visa geri kisame i stikline ar puoduka su vandeniu. Absemti turi tik pati kota su saknelem ir puodeli reikia laikyti siltai (ant radiatoriaus, siltnamyje, nors kol dabar siltos dienos yra,galima i balkona isnesti happy.gif). Ir po keletos dienu (kai saknys prades listi) reikia kisti i zeme. Ananasams, kaip ir kaktusams, patinka pralaidus vandeniui dirvozemis. Saviskiam as paprasta kapu zeme(ja naudoju kaip dirvozemi gelems) sumaisiau su perlitu ir ikisau. Diena buvau uzdengusi maisiuku, o veliau nuemiau, palaistau neretai ir vualia. Tik gaila, kai puodelyje laikiau, nupuvo mano virsunele, bet nieko.. Saknys buvo,tai ir vaikai atsirado ilgainiui smile.gif)
Veliau vaika atskyriau nuo tevinio,palaikiau vandenyje keleta dienu ir kisau (be saknu) i zeme - prigijo thumbup.gif kaip zole kokia. Na, cia dar foto smile.gif Tik atsiprasau,kad jie siek tiek purvini,nes darze auga ir laiko neturiu vis nuplauti visu nesvarumu blush2.gif
user posted image cia senasis anasas,kuri pirkau parduotuveje ir dauginau su vaikiuku smile.gif) Mastau kam nors ji atiduot,tad jei ka sudominau - AZ wink.gif
user posted image
O cia atskirai pasodintas vaikiukas smile.gif
Dabar dar rimtai galvoju apie ananaso isauginima smile.gif Tik, kad reikia, kiek domejausi, 5 metu, kad pradetu vesti vaisius, o maniskiams gal tik metai ar 2 smile.gif Bet butu idomu stebeti procesa biggrin.gif
Tikiuosi info buvo naudinga wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piliete: 08 rugpjūčio 2007 - 19:16
Ačiū. Aš kelis kartus bandžiau, bet vis nesėkmingai. Dabar matau, kur klaidas dariau.
Atsakyti
aciu aciu aciu ax.gif viena karta bandziau blush2.gif nubjoviau mėsos gal 1cm, galvojau kuo daugiau tuo geriau g.gif durnelė schmoll.gif jau greit varysiu i parda ir nusipirksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikuselis @ 2006 11 24, 20:10)
Aš irgi įsitaisiau ananasą,na ir dabar galvoju-ar jį reikia persodint dabar,ar laukt pavasario?Leidžia jis kažką-ar vaiką,ar žiedą nežinau.Lapai jo tamsūs,su bordine juosta.Vazonas nemažas,bet ir pats ananasas didokas.Ką patarsite? g.gif


ziedus ananasas pradeda leisti po 2 ar 3 metu g.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau apie ananasus ir, kadangi kaip tik valgėm pilna burna, mirksiukas.gif nutariau užsiveist. Vieną pjoviau, kitą sukau, vieną kišau iš karto į šlapią žemę, kitą merkiau į vandenį, aišku prieš tai abiem apskabius apatinius lapus. Žemėj tai nesimatė, bet kur sloikely buvo, tai šaknytės greit pradėji ilgėti. tai dabar abu pasodinti- kaip suprstau įsišakijo, nes lyg tai ir lapelis iš vidurio judėti pradeda, tai vat žiūrėsim koks derlius bus lotuliukas.gif
Atsakyti