Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų užsakymas internetu be tarpininkų

QUOTE(kingcup @ 2016 08 18, 14:26)
Šiais metais mačiau nuostabiai žydinčius krokus tiesiog vejoje. Pagal auginimo rekomendacijas, liepos mėnesį svogūnėlius reikėtų iškasti, padžiovinti ir rudenį vėl sodinti. Nemanau, kad viešoje vietoje,  pievoje, kuri trumpai šienaujama įmanoma nustatyti, kur tas kroko svogūnėlis įkištas. Kas žinot, jeigu krokų neiškasti vasarą, o palikti juos, kiek metų jie žydėtų? Ar iš karto po neiškasimo metų sunyktų?
user posted image

Krokai trukdys pjauti žolytę. Esu matęs pievutę su šimtais šimtažiedžių. Vaizdas taip pat labai puikus ir ne taip skaudu pjauti žolę smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2016 08 23, 09:15)
Renkasi dar vienas atskiras užsakymas iš pavėlavusių :) dar galit keturios mergaites atsiųsti užsakymus ir daugiau viskas. Nes kol kas siuntimas brangokas išeina, noriu padaryt, kad būtų apie 2 eurus.

Sveiki, ar jau surinkti krepšeliai, nes el. paštu nesuluakiu atsakymo. Širdingai dėkui.
Atsakyti
Visos kurios atsiuntė užsakymus turėjo gauti atsakymus, jeigu ką praleidau, rėkit garsiai. Daugiau nebesiųskit, tikrai nebėra galimybės priimti.
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2016 09 03, 09:12)
Visos kurios atsiuntė užsakymus turėjo gauti atsakymus, jeigu ką praleidau, rėkit garsiai. Daugiau nebesiųskit, tikrai nebėra galimybės priimti.

o kada nusimato kiti pirkimai?
Atsakyti
Sveiki. Gal jau aiškėja pristatymo terminai?


QUOTE(Ginta. @ 2016 09 03, 09:12)
Visos kurios atsiuntė užsakymus turėjo gauti atsakymus, jeigu ką praleidau, rėkit garsiai. Daugiau nebesiųskit, tikrai nebėra galimybės priimti.

Atsakyti
4u.gif
mane irgi domina kada planuoja atsiųsti užsakytus svogūnėlius 4u.gif
Atsakyti
Aš ir jau nekantrauju...
Atsakyti
Aš ir nekantrauju, bet turim gauti artimiausioms dienom. Vakar pagaliau gavau atsakymą, kad užsakymo negali atsiųsti, nes dar turi ne visus augalus ir tai padarys artimiausiu metu. Nepažadu, kad pirmadienį jiems paskambinsiu (nusimato sunki diena) bet antradienį tikrai paskambinsiu. Kai tik ką sužinosiu iš karto pranešiu.
Atsakyti
Kuo lengvesnio pirmadienio, lauksim žinių.
Atsakyti
Siunta jau išsiųsta, tai tikiuos iki penktadienio gausim.
Atsakyti
Oi laukiam laukiam
Atsakyti
Siuntinys jau pas mane namie. Šis savatgalis suplanuotas ir bus labai aktyvus, bet vistiek pasistenksiu kažkiek išskirstyti siuntinių. Jeigu toms kam reikia siųsti neparašėt adresų, parašykit, bus galima operatyviau išsiųsti siuntinius. Vilnietėm kurių siuntinius išskirstysiu iš karto parašysiu.
Atsakyti