Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame UK parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2016 09 22, 14:27)
Aišku  4u.gif Kooperacijų nebedaug ir belikę, nes žmonės perkasi patys sau, surenka 7kg laisvai per mėnesį laiko, užtai ir nebenori priimti nieko papildomo. Kas pilnai suprantama  4u.gif


Bet galiu aš priimti pati. Dar vienas kg turėtų atvažiuoti iki kito trečiadienio.
Ar nėra įmanoma paklausti kas turi pora kg ar nenorėtų prisijungti. g.gif
Atsakyti
Ar tik as viena nagaliu pasijungti paziureti kiek siuntinuku atejo? suvedu duomenys, bet kazkodel vel permeta i ta pati lapa su lentele ir tokia raudona linija dar rodo, be jokiu uzrasu.
Atsakyti
Šiaip programuotojai ėmėsi tvarkyti sistemą. Bet, kažkokių trukdžių klientams neturėtų dar būti. Gal naršyklę bandykit kitą atidaryti. Buvo pora dienų, kad su Safari blogai veikė g.gif
Sistemoje, pas jus nėra pasikeitimų, dar neregistravo vakarykščių siuntų, o vakar jūsų nemažai iš Amazon ir buvo 4u.gif
Atsakyti
Gal kur yra gera kaina Crocs boots, zieminiams batams?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2016 09 25, 14:38)
Gal kur yra gera kaina Crocs boots, zieminiams batams?


pirkau tokius

https://www.amazon.d...=A3JWKAKR8XB7XF , musu dydzio kaina 33.54, nezinau ar labai cia gera kaina, bet kaip sezono pradziai ir uz nauja modeliuka gal ir nieko
su koduku HERBST2016 duoda 20 proc, minus pvm per uk

Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2016 09 26, 09:29)
pirkau tokius

https://www.amazon.d...=A3JWKAKR8XB7XF , musu dydzio kaina 33.54, nezinau ar labai cia gera kaina, bet kaip sezono pradziai ir uz nauja modeliuka gal ir nieko
su koduku HERBST2016 duoda 20 proc, minus pvm per uk

Aciu, man rodo 50Eur. -20proc=40eur + plius visi siuntimai.. Daugokai.. verysad.gif Bet pirmieji labai grazus 4u.gif
Atsakyti
Mano jau siuskite ☺
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2016 09 26, 10:06)
Aciu, man rodo 50Eur. -20proc=40eur + plius visi siuntimai.. Daugokai.. verysad.gif Bet pirmieji labai grazus  4u.gif

Ėjot iki checkout'o?
Beje, ne be pvm batai bus, bet kadangi UK pvm mažesnis, tai tuo dydžiu suma ir sumažėja.
Suma pasikoreguoja tik pasirinkus siuntimo adresą.
Atsakyti
as rasiau laiska kelis kartus, kad persiustumet saskaita, nes man neatidaro. Kazkaip keistai rodo sistemoje, kad 6.2kg issiusti i LT, nors as niekada nesisiunciu tiek.
Atsakyti
Lina, mano nesiųskit. Rašiau ir meilą, bet dėl viso pikto ir čia parašau.
4u.gif
Atsakyti
Mergates, mano issiuskit
Atsakyti
hm, o as negaliu nei is vienos narsykles pasijungti, ar dar yra kam taip ar cia tik as viena nabage? bandziau chrome, firefoxt ir internet explorer. tiesiog raudona linija man rodo ir viskas
Atsakyti