Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

QUOTE(xjurga @ 2016 09 07, 14:54)
Ga kas patartų ar pakanka SEB VIsa Virtuon'o norint daryti pirkimus užsienyje? Matau kad ji debetinė kortelė, o kai kuriuose parduotuvėse nurodoma kad reikalinga kreditinė kortelė. Ar prijungus ją prie Paypal'o nesimatytų kad ji debetinė  blush2.gif
Svarstau kokią kortelę SEB'e užsisakyti kad tiktų viskam  blush2.gif

Tikrai tiks, ir per ja galima persivesti pinigus is paypal i banko saskaita, tai man esminis privalumas.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 09 07, 18:16)
Tikrai tiks, ir per ja galima persivesti pinigus is paypal i banko saskaita, tai man esminis privalumas.


Aciu labai uz atsakyma bigsmile.gif
Atsakyti
Oba... paypalas prametė turkus

We regret to inform you that PayPal no longer provides services to users in Turkey. Accordingly, all references to fees relating to payments to and from Turkish users and/or in Turkish Lira have been removed from the PayPal User Agreement.
Atsakyti
Laba diena.
Ar kas bandėte į Paypal sąskaitą pervesti pinigus iš DnB. Nes man ko tai neleidžia. schmoll.gif blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jauniux @ 2016 09 22, 12:58)
Laba diena.
Ar kas bandėte į Paypal sąskaitą pervesti pinigus iš DnB. Nes man ko tai neleidžia.  schmoll.gif  blink.gif  g.gif

O kam jums tai?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 09 22, 14:37)
O kam jums tai?


Tam kad noriu žmogui pinigus pervesti iš Paypalo į Paypalą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jauniux: 22 rugsėjo 2016 - 14:14
Sveiki,
help, gal kas zinot, jei Paypal prieme sprendima ji galima dar apskusti? Ar jau viskas, jis negali buti apskustas ir jie nieko per nauja nenagrines?
Atsakyti

Galima. 

Reikia daryti re-appeal arba rasyti skunda i Dublina. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 11 01, 14:39)
<p>Galima. </p><p>Reikia daryti re-appeal arba rasyti skunda i Dublina. </p>


Kad oficialu skunda galima rasyti maciau, bandysiu. O kur galima rasti "re-appeal" funkcija? nerandu
Atsakyti

Paskambinkite, ir paaiškinkite, kodėl manote, kad reikia atidaryti apeliaciją, ir jums padės  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 11 01, 16:32)
<p>Paskambinkite, ir paaiškinkite, kodėl manote, kad reikia atidaryti apeliaciją, ir jums padės  4u.gif </p>


Aciu, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
merginos help,

gal esate kas susidure....
nupirko daikta, gavau ta standartine zinute apie instant payment ir paskui iskart gavau kad paypal itaria, kad galbut mokejimas unauthorised ir pinigai temporary on hold....
transaction pending...
as tos prekes siaip ar taip negaliu isssiusti, bet noriu padaryti refund, kiek cia dar reikes laukti, nes jau zmogus nori savo pinigu atgal.

o jie kaip ir pas mane, bet ne pas mane, nedisponuojami unsure.gif

kiek panasiai tokie dalykai uztrunka, ar galima paspartinti? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 07 lapkričio 2016 - 23:15