Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(akmaya @ 2013 12 29, 14:52)
man bent jau tikrai padeda ricinos aliejus  thumbup.gif  po poros savaičių blakstienos tampa tvirtesnės, mažiau krenta, o po ilgesnio naudojimo sustorėja  smile.gif

As po priauginimo bandau atstatyti blakstes, todel pradejau tepti ricinos aliejum, bet tepu taip kaip tepdavau Rapidlash - augimo linija. Ir nezinau, ar tepti visas blasktienas ar tik augimo linija su ricinos aliejum?
Atsakyti
AS Katik uzsisakiau DHC EYELASH TONIC...nes zadu nusiimti priaugintas blakstutes...bandysiu naudoti..tikiuos pades atsigauti mano nualintom smile.gif
gal kas naudijot? kokios nuomones?
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2014 09 30, 16:30)
AS Katik uzsisakiau  DHC EYELASH TONIC...nes zadu nusiimti priaugintas blakstutes...bandysiu naudoti..tikiuos pades atsigauti mano nualintom smile.gif
gal kas naudijot? kokios nuomones?

va va, ir as sitas maciau reklamuoja fb, skaiciau dau, gundziausi gundziausi ir nenusipirkau, kazkaip pabijojau biggrin.gif kai pabandysit, bukit gera, parasykit kaip sekasi, ir as noriu zinoti smile.gif
Atsakyti
gal girdėjote kartais kažką apie serumą realash? Radau info pas vieną blogerę, kuri rašė kad labai veiksmingas bet aš nesu tikra juk tų serumų kainos didelės.. Na ricinų dėja labai tepa ir veikimo beveik nesimato.. Gal kažkas bandė šį dalyką? g.gif
Atsakyti
kas turite atsiliepimu apie rapidlash priemones blakstienoms ir antakiams?
Atsakyti
QUOTE(asrugile223 @ 2015 01 22, 22:31)
kas turite atsiliepimu apie rapidlash priemones blakstienoms ir antakiams?


Pasiskaitykit tema, tikrai rasit atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asrugile223 @ 2015 01 23, 00:31)
kas turite atsiliepimu apie rapidlash priemones blakstienoms ir antakiams?

as naudoju, tikrai matosi poveikis smile.gif
Atsakyti
aciu, sunreja pasieskosiu. kavamale, o ar ilgai naudoji?
Atsakyti
Aš jau 2 kartą labai sėkmingai atsiauginu blakstienas su FEG per mėnesį. Žiauriai geras reikalas.
Atsakyti
Man geriausiai tinka ricinų aliejus ir plaukams ir antakiams ir blakstienoms.
Atsakyti
O nejau niekas nesate naudoje REALASH ? g.gif ax.gif g.gif
Aprasyta ,tai kaip koks stebuklas ,bet kazi ar jis tikrai veikia blink.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif tongue.gif
Ir ar cia vel ne kokie vaistai nuo glaukomos tik kitu pavadinimu unsure.gif aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2015 02 12, 03:11)
O nejau niekas nesate naudoje REALASH ?  g.gif  ax.gif  g.gif
Aprasyta ,tai kaip koks stebuklas ,bet kazi ar jis tikrai veikia  blink.gif  ph34r.gif  ph34r.gif  ph34r.gif  tongue.gif
Ir ar cia vel ne kokie vaistai nuo glaukomos tik kitu pavadinimu  unsure.gif  aggressive.gif

Prajuokinai biggrin.gif aš už ricinos aliejų. Tikrai žinau,kad ten ne vaistai kažkokie biggrin.gif
Atsakyti