Įkraunama...
Įkraunama...

Kopūstai žiemai

QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 01 13, 10:49)
Aciu uz patarimus. Pelėsį valome kas savaitę, sluoksnį išmetame, merliuką keičiam nauju, nepadeda schmoll.gif

Dar kažkur buvau skaičiusi, kad žmonės deda duonos riekę ant indo dugno, įdomu kam ji, gal pelėsio " atbaidymui" g.gif


lyja lietus 4u.gif

aš manau,jeigu ruginė duona ji duoda gera skonį kopūstams biggrin.gif


Čia toks mano pamąstymas 4u.gif
Atsakyti
dekui regna uz patarimus, o as isterpdama noreciau pasakyti, kad manieji nors stovi trilitriniuose laikosi gerai kai yra minusine temperatura, nors laikau juos verandoj, zinoma jau skoni truputi pakeite toki minkstuciai tape bet manau kad svarbu ir patalpa kur laikoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 01 15, 19:55)
dekui regna uz patarimus, o as isterpdama noreciau pasakyti, kad manieji nors stovi trilitriniuose laikosi gerai kai yra minusine temperatura, nors laikau juos verandoj,


Georgiana 4u.gif

aš,dėl kopūstų laikymo,jeigu laikysime nekintamoje temperatūroje kopūstų skonis nepasikeis,bet,jeigu kopūstai pajaus temperatūrų svyravimą jų skonis pasikeis.
Aš,tikiu,kad tu juos įkūtojus laikai biggrin.gif verandoje
Atsakyti
man sitas receptas geras. ziema sitie kopustai suejo pirmiausiai. 4u.gif galima ir saltus ir siltus valgyt. receptas is rusisko saito:


Солянка 1,5 кг капусты, 1,5 кг помидоров, 1 кг огурцов, 1 кг лука, 1 кг моркови, 1/2 кг перца Для маринада: 1 стакан сахара, 100 мл растительного масла, 100 мл столового уксуса, 2 ст. л. соли, лавровый лист, черный перец горошком Капусту нашинковать тонкой соломкой, морковь промыть, очистить, натереть на крупной терке. Перец очистить от плодоножек, семян, нарезать соломкой. Огурцы, помидоры и лук - нарезать кубиками. Все овощи выложить в кастрюлю, залить ингредиентами для маринада, хорошо перемешать и варить около 1 часа. Солянку разложить по небольшим стерилизованным банкам и закрыть стерильными крышками.

Источник - сайт консервирование, заготовки на зиму: http://conservirovan...ps/archives/285

Papildyta:
dar viena prisiminiau, bet cia marinuoti kopustai iseina, grazios rozines spalvos, nes burokeliu yra. skanus iseina. 4u.gif
irgi is rusisko saito. blush2.gif

Капуста пелюстками

Рассол на 1 литр кипящей воды: 2 ст. л. соли, 1 ст.л. сахара, а также 0,5 ст.л. растительного масла, 1 ст.л. уксуса (9%), 2-3 зубчика чеснока.
В 1 литр кипящей воды насыпать соль и сахар. Размешать, дать остыть. На дно 3-литровой банки уложить капусту пелюстками: порезать капусту большими квадратами, получаются стопочки капустных листьев. Эти стопочки заложить в банку, пересыпать их брусочками моркови, свеклы, дольками чеснока. Плотненько уложить. Сверху залить 0,5 ст. растительного масла, 1 ст. уксуса 9%, остуженный рассол. Скорость готовности зависит от температурного режима комнаты. Рассол приобретает розовый цвет. Интенсивность его будет зависеть от количества свеклы. На третий день поставить банку с капустой в холодильник.

Atsakyti
na va arteja ankstyvuju kopustu metas, gal pasidalinkite recepte;iais ka darote ir gal ziemai kazka patikrinto galite pasiulyti, aciukas 4u.gif
Atsakyti
Antrus metus niekaip neatsivalgom kopustu, darytu pagal si recepta, rasta kazkur internete. Recepta patobulinau pagal save.
Supjaustau kokias 2 vidutiniskas kopustu galvas, itarkuoju morku, beriu kmynu, kelias skilteles cesnako ispaudziu.
Issiverdu marinata
1 l vandens
1 stikline cukraus
1 stikline acto
2 valgomi saukstai druskos
nedaug aliejaus.
Uzvirusi marinata pilti ant kopustu paruostu, palaikyti per nakti (ar diena, ziurint kada darot) ir sudedu i stiklainius ir i rusi.
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 08 28, 20:52)
Antrus metus niekaip neatsivalgom kopustu, darytu pagal si recepta, rasta kazkur internete. Recepta patobulinau pagal save.
Supjaustau kokias 2 vidutiniskas kopustu galvas, itarkuoju morku, beriu kmynu, kelias skilteles cesnako ispaudziu.
Issiverdu marinata
1 l vandens
1 stikline cukraus
1 stikline acto
2 valgomi saukstai druskos
nedaug aliejaus.
Uzvirusi marinata pilti ant kopustu paruostu, palaikyti per nakti (ar diena, ziurint kada darot) ir sudedu i stiklainius ir i rusi.

Laikosi gerai taip paruosti kopustai rusyje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2012 08 29, 13:12)
Laikosi gerai taip paruosti kopustai rusyje?  rolleyes.gif

Taip, laikosi kuo puikiausiai. Pas mus saltas rusys po garazu, nezinau kaip laikytusi siltam daugiabucio rusy, bet manau kad gerai.
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 08 28, 21:52)
Antrus metus niekaip neatsivalgom kopustu, darytu pagal si recepta, rasta kazkur internete. Recepta patobulinau pagal save.
Supjaustau kokias 2 vidutiniskas kopustu galvas, itarkuoju morku, beriu kmynu, kelias skilteles cesnako ispaudziu.
Issiverdu marinata
1 l vandens
1 stikline cukraus
1 stikline acto
2 valgomi saukstai druskos
nedaug aliejaus.
Uzvirusi marinata pilti ant kopustu paruostu, palaikyti per nakti (ar diena, ziurint kada darot) ir sudedu i stiklainius ir i rusi.



as pagal si recepta esu pasidariusi, labai skanus essen.gif: , tik idomu kiek ilgai jie laikysis g.gif , esu sudejusi y slovikelius ir laikau vesioj patalpoj, tepmeratura nekintanti rolleyes.gif dariau pirma karta gyvenime blush2.gif


dabar ieskau recepto su paprika, bet kazko panasaus y si receptuka ax.gif


Atsakyti
norejau paklausti kokie kopustai tinka ankstyvi ar velyvi recepteluui pagal ErikaN 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 09 23, 16:33)
norejau paklausti kokie kopustai tinka ankstyvi ar velyvi recepteluui pagal ErikaN 4u.gif

Bet kokius marinuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 08 28, 21:52)
Antrus metus niekaip neatsivalgom kopustu, darytu pagal si recepta, rasta kazkur internete. Recepta patobulinau pagal save.
Supjaustau kokias 2 vidutiniskas kopustu galvas, itarkuoju morku, beriu kmynu, kelias skilteles cesnako ispaudziu.
Issiverdu marinata
1 l vandens
1 stikline cukraus
1 stikline acto
2 valgomi saukstai druskos
nedaug aliejaus.
Uzvirusi marinata pilti ant kopustu paruostu, palaikyti per nakti (ar diena, ziurint kada darot) ir sudedu i stiklainius ir i rusi.

"nedaug aliejaus" tai čia kiek ? smile.gif
Atsakyti