Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius vystosi per lėtai

QUOTE(hipolite @ 2011 10 24, 12:40)
Na mano "pilvinukui" jau 17-18 savaiciu,  nors pagal menesines reiketu sakyt kad 19. Bet visa laika nuo pat pirmo patikrinimo buvo 1 ar 2 savaitem maziau pagal dydi. Tai dabar dydi lygina atmetant tas 1 ar 2 savaites, tai tada gauna, kad auga einant laikui kaip ir normaliai. Kazkaip niekas negali tiksliai paaiskint del ko yra maziau tu savaiciu, bet sako jeigu taip yra nuo pat pradziu, o tada auga kas savaite gerai, tai kad yra kaip ir tvarkoj viskas. Sako galejo buti arba koks menesiniu nereguliarumas butent ta menesi pasitaikes arba galejau veliau pastoti, nes buna kitos pastoja biski veliau. Taigi svarbiausia kad vaikelis auga, tada tiesiog gydytojai dazniau echoskopijas daro, o jeigu vystosi gerai, tai vadinasi taip ir turi but.

Nenoriu gasdinti,bet kartais augimo atsilikimas gali ispeti apie apsigimima schmoll.gif bent jau man taip buvo g.gif svarbu,kad tas atsilikimas nedidetu unsure.gif
Atsakyti
Mano situacija geruoju nesibaige. Siandien ryte pasirode kraujo. Nuvaziavau i ligonine. Pagal kraujo ir UG tyrimus nestumas nesivystantis (hcg per 10 dienu padidejo nuo 1149 iki ~2100, o tai yra labai mazai; embrionas per 6d praktiskai nepaaugo). Kadangi abrazijos nesutikau daryti, o ir gydytojai rekomendavo sulaukti naturalaus persileidimo, tai ir laukiu. Liudna, bet suvokiu, kad taip buna.
Atsakyti
QUOTE(krr @ 2011 10 25, 16:28)
Nenoriu gasdinti,bet kartais augimo atsilikimas gali ispeti apie apsigimima schmoll.gif  bent jau man taip buvo g.gif  svarbu,kad tas atsilikimas nedidetu unsure.gif


Na nezinau, dabar esu isgasdinta jau genetiniu kraujo rezultatu, nors echoskopijos rezultatai geri. Ir kas svarbiausia echoskopija dare 7 kartus iki 13 ar 14 savaites ir kiekviena karta mate normalu proporcinga augima ir visus refleksus atsirandancius laiku (aisku atmetus kokia savaite, kaip dabar skaiciuoja). Genetike po echoskopijos pasake, kad itarimu nera ir kai pasakiau kad kazkaip tu savaiciu yra maziau visalaik, tai ji pasake, kad pagal vaika matosi, kad neatsilieka, ji tada nusprende kad taip ir turi buti ju maziau kazkodel. Bet va dabar kraujo rezultatai blogi.... tai panika ir nervai... O kokios buvo Jusu genetines tikimybes? Echoskopija parode blogybes ar kraujas? Labai norisi savo rezultatus palygint, nors tiksliai kraujo tikimybiu neatsimenu.
Papildyta:
QUOTE(nateli @ 2011 10 26, 11:22)
Mano situacija geruoju nesibaige. Siandien ryte pasirode kraujo. Nuvaziavau i ligonine. Pagal kraujo ir UG tyrimus nestumas nesivystantis (hcg per 10 dienu padidejo nuo 1149 iki ~2100, o tai yra labai mazai; embrionas per 6d praktiskai nepaaugo). Kadangi abrazijos nesutikau daryti, o ir gydytojai rekomendavo sulaukti naturalaus persileidimo, tai ir laukiu. Liudna, bet suvokiu, kad taip buna.


Vajezau kaip gaila... Nesuprantu as tu hcg, bet jeigu gydytojai jau tokia isvada padare.... Laikykis, kartais buna geriau anksciau suzinot baisybes negu veliau, gal tai vienintelis dalykas kuris gali paguosti.

Papildyta:
Jau tiek kartu gasdinta del tu savaiciu skaiciaus, del spazmu, pragulejus del kraujavimo ir dabar su blogu krauju as vis dar tikiuosi, kad viskas gerai vaikeliui. Kazkaip niekas neismusa to gal ir naivaus optimizmo, kol nera tikslaus konkretaus atsakymo is gydytoju. As vis tikiuosi stebuklo. Vaikelis jau gan didelis, atsilaike jau visus keturis menesius, maniau jau visos blogybes praeity, kai perejom ta rizikingiausia laikotarpi - pirmus tris menesius... Dabar tik vandenu tyrimas gali viska isaiskinti, bet vis tiek niekaip negaliu isivaizduoti blogiausio atvejo, turbut neimanoma jam pasiruosti.
Atsakyti
[quote=hipolite,2011 10 26, 11:43]
Vajezau kaip gaila... Nesuprantu as tu hcg, bet jeigu gydytojai jau tokia isvada padare.... Laikykis, kartais buna geriau anksciau suzinot baisybes negu veliau, gal tai vienintelis dalykas kuris gali paguosti.


hipolite, tik tu nesijaudink! As tikiu, kad tavo atveju viskas bus gerai, nes augima gydytojai mato - vadinasi, viskas tikrai gerai. Forume viena mama rase, kad jai net iki 33sav gydytojai mate augimo neatitikima, bet tai nieko blogo nereiske, tiesiog vaikas smulkesnis gime. Net ir man pradzioj sake, kad gal pastojimas ivyko veliau, delto nepuole daryti drastisku isvadu ir patare kantriai laukti. Bet va man po savaites tiek kraujo tyrimas, tiek ultragarsas nerodo jokio zymaus augimo, o dar kraujavimas pasimate. Tada jau ir gydytojai nebegali nieko teigiamo pasakyti.
O kas del to HCG, tai mano atveju jis turejo buti uzauges bent jau iki 33000, kai tuo tarpu tyrimai rodo tik ~2100.
Atsakyti
QUOTE(nateli @ 2011 10 26, 11:22)
Mano situacija geruoju nesibaige. Siandien ryte pasirode kraujo. Nuvaziavau i ligonine. Pagal kraujo ir UG tyrimus nestumas nesivystantis (hcg per 10 dienu padidejo nuo 1149 iki ~2100, o tai yra labai mazai; embrionas per 6d praktiskai nepaaugo). Kadangi abrazijos nesutikau daryti, o ir gydytojai rekomendavo sulaukti naturalaus persileidimo, tai ir laukiu. Liudna, bet suvokiu, kad taip buna.

o kiek sav.buvo? as belaukdama tokio naturalaus issivalymo,sulaukiau uzdegimo,teko skubiai gultis i ligonine schmoll.gif dabar manau,kad abrazija geriau schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(hipolite @ 2011 10 26, 11:43)
Na nezinau, dabar esu isgasdinta jau genetiniu kraujo rezultatu, nors echoskopijos rezultatai geri. Ir kas svarbiausia echoskopija dare 7 kartus iki 13 ar 14 savaites ir kiekviena karta mate normalu proporcinga augima ir visus refleksus atsirandancius laiku (aisku atmetus kokia savaite, kaip dabar skaiciuoja). Genetike po echoskopijos pasake, kad itarimu nera ir kai pasakiau kad kazkaip tu savaiciu yra maziau visalaik, tai ji pasake, kad pagal vaika matosi, kad neatsilieka, ji tada nusprende kad taip ir turi buti ju maziau kazkodel. Bet va dabar kraujo rezultatai blogi.... tai panika ir nervai... O kokios buvo Jusu genetines tikimybes? Echoskopija parode blogybes ar kraujas? Labai norisi savo rezultatus palygint, nors tiksliai kraujo tikimybiu neatsimenu.


Na,iki 15 sav.echo lyg ir nieko blogo nerode,bet dariausi tyrimus,paaiskejo,kad ES:50,lekiau pas genetikus,kurie jau echo pamate daug blogu dalyku,kuriuos vandenu tyrimas patvirtino.buvo 20 sav. unsure.gif
Linkiu Jums geru tyrimu smile.gif praneskite,kaip seksis 4u.gif
Atsakyti
[quote=krr,2011 10 26, 15:57]
o kiek sav.buvo? as belaukdama tokio naturalaus issivalymo,sulaukiau uzdegimo,teko skubiai gultis i ligonine schmoll.gif dabar manau,kad abrazija geriau schmoll.gif


Man pagal paskutiniu mm pirma diena 6sav 6d. Iki pastojimo mano ciklas buvo reguliarus, tai pagal kalendoriu, sekmadieni turetu buti mm. Kazkaip galvoju, kad si diena gali sutapti su persileidimo laiku. Tuo labiau, kad pradeda matytis pozymiai (tepliojimas).
O kiek tu laiko laukei iki kol prasidejo uzdegimas? Ar buvo kokiu ryskiu simptomu (temperatura, skausmas)? Nes man gydytoja minejo, kad jei per savaite neprasides stiprus kraujavimas, reiketu ateiti apziurai.
Atsakyti
Siandien vel buvau poliklinikoj. Echoskopijos nedare, bet pamatavus pilva pasake, kad vaikas auga gerai, kad per ta menesi, kol manes nemate jau jis gerokai paauges. Kadangi svoris man niekaip nedideja, o esu labai liekna, tai per pilva labai gerai iseina paciupineti gimda. Tai net echoskopijos neprireike. Gera ta mano gydytoja, nuramino, kad del savaiciu isvis nesukciau sau galvos, nes su tokiu mano svoriu (49 kg), tai jeigu puse nestumo atvaiksciojau ir vaikui niekaip nepakenke, tai sako atvaiksciosiu ir likusius tik reikia kazkaip stengtis kimsti ta maista nors ir per prievarta, kad ir toliau vaikui nepritruktu vitaminu. Nu sako del tu savaiciu skaiciaus, tai blogiausiu atveju gali gimti siek tiek mazesnis, plonesnis arba pats blogiau valgantis, bet jau nuramino, kad tikrai sako tureciau isnesiot. smile.gif Tai nors tokia mano paguoda pries vandenu tyrima, truputi nuotaika pakele.
Atsakyti
QUOTE(hipolite @ 2011 10 27, 09:42)
Siandien vel buvau poliklinikoj. Echoskopijos nedare, bet pamatavus pilva pasake, kad vaikas auga gerai, kad per ta menesi, kol manes nemate jau jis gerokai paauges. Kadangi svoris man niekaip nedideja, o esu labai liekna, tai per pilva labai gerai iseina paciupineti gimda. Tai net echoskopijos neprireike. Gera ta mano gydytoja, nuramino, kad del savaiciu isvis nesukciau sau galvos, nes su tokiu mano svoriu (49 kg), tai jeigu puse nestumo atvaiksciojau ir vaikui niekaip nepakenke, tai sako atvaiksciosiu ir likusius tik reikia kazkaip stengtis kimsti ta maista nors ir per prievarta, kad ir toliau vaikui nepritruktu vitaminu. Nu sako del tu savaiciu skaiciaus, tai blogiausiu atveju gali gimti siek tiek mazesnis, plonesnis arba pats blogiau valgantis, bet jau nuramino, kad tikrai sako tureciau isnesiot. smile.gif Tai nors tokia mano paguoda pries vandenu tyrima, truputi nuotaika pakele.



Labai uz tave dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krr @ 2011 10 26, 15:57)
o kiek sav.buvo? as belaukdama tokio naturalaus issivalymo,sulaukiau uzdegimo,teko skubiai gultis i ligonine schmoll.gif dabar manau,kad abrazija geriau schmoll.gif
Papildyta:
Na,iki 15 sav.echo lyg ir nieko blogo nerode,bet dariausi tyrimus,paaiskejo,kad ES:50,lekiau pas genetikus,kurie jau echo pamate daug blogu dalyku,kuriuos vandenu tyrimas patvirtino.buvo 20 sav. unsure.gif
Linkiu Jums geru tyrimu smile.gif  praneskite,kaip seksis 4u.gif


Parasiau i "Genetiniai tyrimai (III tema)" 21 psl.
Atsakyti
[quote=nateli,2011 10 26, 16:44]
[quote=krr,2011 10 26, 15:57]
o kiek sav.buvo? as belaukdama tokio naturalaus issivalymo,sulaukiau uzdegimo,teko skubiai gultis i ligonine schmoll.gif dabar manau,kad abrazija geriau schmoll.gif
Man pagal paskutiniu mm pirma diena 6sav 6d. Iki pastojimo mano ciklas buvo reguliarus, tai pagal kalendoriu, sekmadieni turetu buti mm. Kazkaip galvoju, kad si diena gali sutapti su persileidimo laiku. Tuo labiau, kad pradeda matytis pozymiai (tepliojimas).
O kiek tu laiko laukei iki kol prasidejo uzdegimas? Ar buvo kokiu ryskiu simptomu (temperatura, skausmas)? Nes man gydytoja minejo, kad jei per savaite neprasides stiprus kraujavimas, reiketu ateiti apziurai.
[/quote]
na,is pradziu laukiau ta sav.,kol prasidejo kraujavimas,bet jis nenustojo apie 10d.,o veliau prasidejo skausmai g.gif teko skubiai lekti i ligonine,tai ten visi stebejosi,kaip galejo isleisti laukti savaiminio issivalymo g.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif šiandien atliko echoskopija,tai savaitėle atsiliekam,mums 18sav bet echo rodo nepilnas 17sav. tikiuosi daugiau nenukrypsim,o vaikelio vystimasis indvidualus,tai per daug ir nepergyvenu 4u.gif juolab mūsu organiukai vystosi normaliai
Atsakyti
QUOTE(Deimante Radziene @ 2011 12 16, 00:17)
Labukas  smile.gif  šiandien atliko echoskopija,tai savaitėle atsiliekam,mums 18sav bet echo rodo nepilnas 17sav. tikiuosi daugiau nenukrypsim,o vaikelio vystimasis indvidualus,tai per daug ir nepergyvenu  4u.gif  juolab mūsu organiukai vystosi normaliai


savaitelės atsilikimas nieko tokio, viskas ok
Atsakyti