Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Sveiki, 4u.gif
Kaip ramu cia, turbus tujas tvarkote mirksiukas.gif
Na, panasu kad as greitu metu issodinsiu savo tujas, vyras jau pradejo tvora matot, vakar jau stulpelius nupirkome, tai ledas turetu pajudet g.gif Gaila man mano tuju, sedi vazoneliose, tai jau per vasara jei issodinsiu i grunta turetu paaugti siek tiek g.gif
Atsakyti
Ermitaze tujos po 9.99, aukstis apie 1metra, ir labai grazus puskiparisai po 12.99, aukstis irgi apie 1 metra. Su Aciu kortele dar gaunat nuolaida, jeigu turit ten sukauptu tasku wink.gif Mes jau pasodinom tujas ir 3 puskiparisus, atrodo gerai, ziuresim kaip priaugs.
Mergaites, ar tiesa kad puskiparisai labai sunkiai ziemoja pas mus, nusala, pajuodoja sad.gif Norejom daugiau ju nupirkti, bet kazkaip nedrisau, kai viena moteriske pakomentavo, kad jos visi issalo po ziemos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(LAILA @ 2010 04 28, 10:02)
Ermitaze tujos po 9.99, aukstis apie 1metra, ir labai grazus puskiparisai po 12.99, aukstis irgi apie 1 metra. Su Aciu kortele dar gaunat nuolaida, jeigu turit ten sukauptu tasku wink.gif Mes jau pasodinom tujas ir 3 puskiparisus, atrodo gerai, ziuresim kaip priaugs.
Mergaites, ar tiesa kad puskiparisai labai sunkiai ziemoja pas mus, nusala, pajuodoja sad.gif Norejom daugiau ju nupirkti, bet kazkaip nedrisau, kai viena moteriske pakomentavo, kad jos visi issalo po ziemos sad.gif

as irgi skaiciau, kad puskiparisai sunkiai ziemoja. Nuotrauka gal galyte parodyt, kaip atrodo jusu tujos 4u.gif ax.gif
Atsakyti
As maciau pas viena zmogu is puskiparisiu gyvatvore tokia link melsvumo buvo tai po sitos ziemos nurudus, o pernai labai grazi buvo....O kapose maciau jau dideli bet su toks margas is vidaus zalias o isorines sakeles sviesios tai labai graziai perziemojes....
Atsakyti
Sveikos galiu patvirtint mano visi puskiparisiai nusalo po sios ziemos, nors praeita perziemojo puikiai.Si ziema buvo per salta matyt jiems.
Atsakyti
QUOTE(LAILA @ 2010 04 28, 11:02)
Ermitaze tujos po 9.99, aukstis apie 1metra, ir labai grazus puskiparisai po 12.99, aukstis irgi apie 1 metra. Su Aciu kortele dar gaunat nuolaida, jeigu turit ten sukauptu tasku wink.gif Mes jau pasodinom tujas ir 3 puskiparisus, atrodo gerai, ziuresim kaip priaugs.
Mergaites, ar tiesa kad puskiparisai labai sunkiai ziemoja pas mus, nusala, pajuodoja sad.gif Norejom daugiau ju nupirkti, bet kazkaip nedrisau, kai viena moteriske pakomentavo, kad jos visi issalo po ziemos sad.gif

kas liecia tuos puskaparisus tai amno darbas vaineti po LT tai visurt maciau jos nusalusius, dar ten kur sakas denge sniegas tai nieko o kas buvo virs sniego tai viskas ruda sad.gif
Atsakyti
help.gif mano tuju virsunelies pradeda dziuti, siandien pastebejau kad vis daugiau tuju turi geltonas ir isdziuvusias virsunes verysad.gif Jos nuo rudens su vazoneliais susodintos i grunta. Gal joms dregmes per mazai g.gif , nuo rytojaus pradesiu laistyti
Atsakyti
[quote=LAILA,2010 04 28, 12:02]

puskiparisai labai sunkiai ziemoja pas mus, nusala, pajuodoja

kad pajuoduotų ,tai kažin ,greičiau nudega nuo saulės ar nudžiūna atskiros šakos ,pas mane irgi auga tokie puskiparisiai ,tai spalva,nebėra tokia melsva , iš pradžių išpliko vidinės šakelės ,vėliau vienam nudžiuvo palaipsniui kelios šakos, tai nugenėjus paliko retesnis ir kaip nekeista atlaikė jie šią žiemą be nuostolių ax.gif šiaip manau, jog tiek tujos tiek puskiparisiai mėgsta ,kad juos laistytum per sausras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 04 28, 22:33)
help.gif mano tuju virsunelies pradeda dziuti, siandien pastebejau kad vis daugiau tuju turi geltonas ir isdziuvusias virsunes verysad.gif Jos nuo rudens su vazoneliais susodintos i grunta. Gal joms dregmes per mazai g.gif , nuo rytojaus pradesiu laistyti

nesupratau, kaip su vazonėliais?
Papildyta:
Nauja tema:

http://www.supermama...howtopic=585179
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 29, 09:58)
nesupratau, kaip su vazonėliais?
Papildyta:
Nauja tema:

http://www.supermama...howtopic=585179

Rudeni pirkau vazoneliose, tam kad per ziema nasusaltu ikisau i grunta. Dabar kol kas taip ir sedi, kol nera tvoros, tvora bus tik po kokio menesio. Beviek visu tuju virsuneles pradejo dziuti, galvojau kad nusalo, nes pradzioje buvo tiki kelios, o dabar jau vos ne kiekviena su geltonom virsunem. Pradejau laistyti, gal kas ka patarsyte kaip man toliau ka daryt help.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti