Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai

kažkaip ypatingo sieninio svetainei nei virtuvei nerandu, tai įpratau, kad pakanka to, kuris šviečia ant aparatūros, o pas vaikus kambariuose yra po vaikišką sieninį, o kiek pas jus?
Atsakyti
hm wink_3.gif pavyzdziui mano tevai gyvena dvieju kamb. bute ir laikrodziu turi gana daug- skaiciuoju smile.gif vien salione kokis 4 , virtuvej pora ir brolio kambary keli smile.gif man patogu, kai ant sienos kaba laikrodis-iskart zinai kiek valandu ir zvalgyti nereikia.

Dabar kai gyvenam su vyru- buvo metas kai neturejom ne vieno laikrodzio ir apie laika suzinodavom tik is mob. tel, pagaliau bijodami, kad koki karta mob sustreikuos ir paveluosim i darba- nusipirkom zadintuva smile.gif
na o dabar dovanu dar gavom ir sienini viena smile.gif paprasta toki smile.gif

o as lab noreciau tokio senovisko, su svytuokle ir kad garsiai skambetu- bam bam bam smile.gif kaip skambedavo mano seneliu namuose kai buvau maza thumbup.gif
Atsakyti
Viena sienini - gavom dovanu, suvenyrini maziuka is Dorado - vyras gavo dovanu, zadintuvas - dar is mano studiju laiku, bet zadinimo funkciju nebeatlieka - tam yra mobilus biggrin.gif Ir viskas. Bet jei prie laikrodziu priskirsim kompiuteri, muzikini centra, video, dvd, mano ir vyro rankinius laikrodzius bei mobilius, tai visai daug susidaro biggrin.gif
Atsakyti
Man nepatinka, kai namie daug laikrodžių, kaip ir nepatinka, kai daug veidrodžių. Virtuvėj ant sienos vienas buvo (nuomuojamame bute), tai jį užkišau, kad nebūtų. Taigi dabar tik mobilieji ir kompas biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane 3 kambariai ir 3 laikrodukai paprasciausi. Dabar va virtuvei noriu nusipirkti, tik neapsisprendziu koki, maciau 3 rushiu kurie man patiko: su vyno kamshciais dekoruota, su makaronais tikrais ivairiu rushiu, ir su pipirais. Man jie tokie kaip ir laikrodis (virtuveja kartais patogu, kad mataikiek laiko), kaip paveiksliuks. Ir praktishka, ir grazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta: 09 sausio 2005 - 19:02
Pas mus laika rodo: vaizdo ir garso aparatura, mobiliakai, jais dazniausiai naudojames ir kaip zadintuvais. smile.gif Taip pat kambary yra vienas elektroninis laikrodis, labai gerai buna kai prabundi nakti ir norisi zinoti kelinta valanda. Virtuvej pasiziuriu i laikrodi esanti mikrobangej.
Atsimenu kai gyvenau pas mama tai turejau toki sienini laikrodi, buvau gavusi dovanu. Is pradziu labai patiko, bet paskui labai nusibodo, norejau ismesti, bet buvo gaila, nes juk tai dovana. O dabar noreciau kokio wink_3.gif nors grazaus pastatomo laikroduko, taciau ant sienos kabinami man nepatinka.
Atsakyti
kadangi pas mus vieno kambario butas kol kas (nuomojamas), tai ir laikrodziu nedaug. vienas pastatomas virtuveje, o kitas pastatomas kambaryje. man virtuveje laikrodis yra butinas, tad jei kada turesiu savo virtuve, butinai ten kabinsiu laikrodi, nepriklausomai nuo to, ar orkaite rodys laika ar ne tongue.gif taip pat kabinciau ir svetaineje, tam kad ir pati matyciau, ir kad sveciams lengviau butu susiprasti, jei per ilgai uzsibus biggrin.gif biggrin.gif
o miegajame tikrai nedeciau, pakaktu mobilaus ar rankinio laikrodzio smile.gif
Atsakyti
nei vieno, išskyrus mobiliukus ir teliką...kažkada tėvas pasibaisėjo, kodėl nėra nei vieno laikrodžio...o mums kol kas užtenka ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(jus777 @ 2005 10 19, 10:02)
nei vieno, išskyrus mobiliukus ir teliką...kažkada tėvas pasibaisėjo, kodėl nėra nei vieno laikrodžio...o mums kol kas užtenka ir tiek...

Pas mus irgi nei vieno, išskyrus mobiliakus ir satelitinės antenos imtuvą smile.gif
O gyvenam nuosavam name blink.gif
Na reiks nors virtuvėj pasikabint, tikrai trūksta unsure.gif bet kai norėjau nusipirkti paprastą sieninį laikrodį, tai draugė "užmetė" : šitie tiksintys laikrodžiai laiką iki mirties skaičiuoja. Nu ir nenusipirkau... blush2.gif Aš totaliai pasiduodu kitų žmonių įtakai blush2.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 10 19, 10:38)
Na reiks nors virtuvėj pasikabint, tikrai trūksta  unsure.gif  bet kai norėjau nusipirkti paprastą sieninį laikrodį, tai draugė "užmetė" : šitie tiksintys laikrodžiai laiką iki mirties skaičiuoja. Nu ir nenusipirkau...  blush2.gif  Aš totaliai pasiduodu kitų žmonių įtakai  blush2.gif  blink.gif


Ojei, kokia cia drauge? g.gif
Man tai patogiausia rodklinis, kazkaip geriausiai matosi, na, nebent butu elekroninis sviecianciais skaiciais.
Dabar laikrodis ant leliko- labai patogi vieta.
Miegamajame yra zadintuvas.
Dar kai turesiu orkaite- tai ji sulaikrodziu turbut bus- tai virtuveje daugiau ir nereikes laikrodziu.

Tevai vonioj pasikabino laikrodi- tai labai gerai thumbup.gif
Tulike irgi neblogai butu. Pas mus namie budavo mada sienini kalendoriu tualete kabinti, tai sveciai juokdavosi, kad tupi ir brauki dienas, kaip robinzonas blush2.gif
Atsakyti
Nėra pas mus nei vieno padoraus laikrodžio, išskyrus, virtuvėje-mikrobangė rodiklis, o šiaip mobilieji skaičiuoja valandas biggrin.gif g.gif
Nemėgstu kai yra daug laikrodžių, tuomet jaučiuosi kaip kokiam antikvariate ar muziejuje. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 10 19, 11:23)
Ojei, kokia cia drauge?  g.gif
Man tai patogiausia rodklinis, kazkaip geriausiai matosi, na, nebent butu elekroninis sviecianciais skaiciais.

bendradarbė smile.gif
nu juokas čia toks buvo, bet kad po tokių juokų nori nenori nesąmonių prisigalvoji... smile.gif blink.gif
Po kiek laiko pasimirš tas juokas, tada ir nusipirksiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti