Įkraunama...
Įkraunama...

Buto dalies apšiltinimas

QUOTE(Alambra @ 2007 01 18, 12:22)
Dramatizuojat cia biski su tais leidimais...
Esam vienam bute isgriove daug sienu, remontavom, po kiek laiko pardavinejom, skambina inventorizacija sako - ar keitet ka? Na as ir nezinodama leptelejau kad keitem. Atvaziavo ismatavo viska, reikejo dasimoketi tipo uz projekta, kuri jie perbraize buto byloj. Tai tik tiek kad islaidu ir vazinejimo biski turejom parduodant.
Bet jei buciau nesakius, kad keitem, niekam butu ir neidomu.
Nzn, kiek pazistamu visko yra griove nieks projektu nedare. O jei parduodi, tai tiesiog susitari su perkanciu kad visiems sakai kad nieko nekeista ir tiek.



Ne viskas taip paprasta 4u.gif Gal senai pardavinejot ???????
O mano daug pazystamu patikrino....(kaiminai is pavydo pasiskunde) tai daug tukstantuku sumokejio,nes isgriove viska ka tik imanoma buvo.
Pas kita pazystama isvys atejo del gyvatuko (vonioi prakiro),pamate kad kitaip perplanUota vonia...iskart TUK TUK STUK STUK Kam reika.Sekancia denele sulauke inspekcijos....buvo daug nemalonumu,ginciu,vazinejimu nuo vienos iki kitos instancijos.,aiskinimu..tik kuom baigesi reik paklausti doh.gif

BE TUO JEI TEMOS AUTORE PLANOJA STSTYT NAMA,KAM TUOS NEREIKALINGOS PROBLEMOS,NERVATRIOPKES ...BUTENT TADA KAI NESCIA nestuke.gif
O kiek jiu dar bus statant nama.........geriau jau gal pakentet .....
Atsakyti
Na, yra skirtingos sienos ir skiringos procedūros, norit jas išgriauti.
Jei griauni vidines sienas, kurios nėra laikančios konstrukcijos - nereikalingi jokie leidimai, užtenka pakeisti kadastrineje bylutėje sienų išdėstymą, o ir tai nelabai būtina - nenubaus niekas. Bet jei lieti laikančias konstrukcias, griauni sieną į balkoną - reikia ir projekto ir leidimo, jei neturi - inspekcija turi teisę nubaust ir pareikalauti atstatyt arba gaut leidimą. San. mazgų plėsti gyvenamųjų patalpų sąskaita išvis negalima.
Atsakyti
Mes irgi svarstėm tokį variantą, bet padarėm kitaip. Kambario sienos dalį išgriovėm į virtuvę, o tą kambarį padalinom į 2 dalis gipsokartono siena. Vienas gavos mažas, tik miegamojo lova, bet jei statyt ne miegamojo, tilptų ir kokia spinta ar dar kas, tik va, kad be lango. Bet man ne problema. Kitas erdvus, sujungtas su virtuve baru.
Atsakyti
mes ir ateityje planavom naikint balkoną ir pasidaryt langą į gamtą wub.gif bet žiūriu kad ne taip paprasta ir ne taip pigu verysad.gif gal kol sugalvosim bus paprasčiau, nes tokių balkonų vis daugėja g.gif
Atsakyti
Gal kas pletetes dar blush2.gif
Atsakyti
na sienos ne juokas,bet mano supratimu galima jas pakeisti metalinemis sijomis,juk matematika tam mokykloje moke,ir ne tik matematika blush2.gif ,toks letas tempas musu Lietuveleje,visokiu durniu pilna nuo kuriu priklauso pvz mano laisve.as nesapalioju,tingi dirbti kai kas is musu.............dirba savo naudai.mano tokia nuomuone apie sienu griovima-jei griauti tai viska,ir ivairiu profiliu yra pirkti,netgi kazkokiu gipso ploksciu,esu netgi toki dalyka girdejes jog statybose viskas imanoma,bet kol nereikia varstyti valdisku duru. blink.gif
Atsakyti
QUOTE
nuomuone
su Lietuviu kalba sunkiau g.gif ...
dar turiu tokia nuomone,kad ir bute galima pasistatyti boileri,manau karstas vanduo butu pigesnis.apie sildyma nebekalbu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vietinis @ 2007 01 19, 17:42)
na sienos ne juokas,bet mano supratimu galima jas pakeisti metalinemis sijomis,juk matematika tam mokykloje moke,ir ne tik matematika blush2.gif ,toks letas tempas musu Lietuveleje,visokiu durniu pilna nuo kuriu priklauso pvz mano laisve.as nesapalioju,tingi dirbti kai kas is musu.............dirba savo naudai.mano tokia nuomuone apie sienu griovima-jei griauti tai viska,ir ivairiu profiliu yra pirkti,netgi kazkokiu gipso ploksciu,esu netgi toki dalyka girdejes jog statybose viskas imanoma,bet kol nereikia varstyti valdisku duru. blink.gif

Nėra čia ko durninti perdaug Lietuvą. Ne kiekvienas, matematiką pasimokęs vietoj nešančios sienos metalines sijas dės, daugumai ir gipskartonis sueitų. Tam ir reikalingas projektas ir leidimas, kad kiekvienas užsimanęs neišgriautų atraminių statinio elementų. Kas ir būtų, jei toks griovėjas, be architektūros ir medžiagų atsparumo žinių išsigriaus viską, o jo "girdėti įvairūs profiliai" netiks toje vietoje ir stogas ar viršutinis kaimynas įgarmės su visom perdangom, atramos netekusiom.
Atsakyti
QUOTE
, o jo "girdėti įvairūs profiliai" netiks toje vietoje ir stogas ar viršutinis kaimynas įgarmės su visom perdangom, atramos netekusiom.

smile.gif as visa tai Suprantu smile.gif tiesiog perdaug istempta procedura... 4u.gif
Atsakyti
Nu ir nesąmonių čia prisirašėt... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2007 01 21, 17:58)
Nu ir nesąmonių čia prisirašėt... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Na, ir kurioj čia vietoj tos nesąmonės? g.gif Prašom pacituoti bigsmile.gif
Atsakyti
Klausykit ax.gif , ko jus pykstates, jus man atsakykit ar devynauksciam name kur yra kambari po langu esancia dli nugriauti, negriaunant dalies virs lango rolleyes.gif
Atsakyti