Įkraunama...
Įkraunama...

Balkono stiklinimas

as siulau bet kokioj firmoj isskyrus PLAZA.
dar nei vienas isidejes langus, duris ar stiklines balkona nesidziauge darbo kokybe, akcijos ir nuolaidos sioje firmoje tik reklamuojamos, bet neduodamos, nes kai reikia moketi atranda "zvaigzduciu"kurios nera skelbiamos uzsisakant, pazeidineja sutarties salygas, pvz. mama uzsisake balkono langa su apsauginiu mechanizmu, tai negana kad jo nebuvo, dar ir duru fiksavimosi mechanizmas tik idejus buvo sugedes blink.gif
Atsakyti
ir mes nusprendėm kad reikėtų stiklint balkoną. tik jau labai skurdi šį temą,
kaip būtų gerai jei kas nors parašytų atsiliepimus apie firmas, patartų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(errrn @ 2007 11 15, 14:28)
as siulau bet kokioj firmoj isskyrus PLAZA.
dar nei vienas isidejes langus, duris ar stiklines balkona nesidziauge darbo kokybe, akcijos ir nuolaidos sioje firmoje tik reklamuojamos, bet neduodamos, nes kai reikia moketi atranda "zvaigzduciu"kurios nera skelbiamos uzsisakant, pazeidineja sutarties salygas, pvz. mama uzsisake balkono langa su apsauginiu mechanizmu, tai negana kad jo nebuvo, dar ir duru fiksavimosi mechanizmas tik idejus buvo sugedes blink.gif

Mes iš Plazos dėjomes du langus: vieną miegamajame, o kitą pas vaiką miegamajame. Bet likusius du dėjomės iš kitos firmos biggrin.gif Nes plaza nenorėjo jokių nuoldaidų duoti, o bandėmė išsidarėti blush2.gif ir dar bandė išstumpti pigesnį lango variantą. Pasirodo dar užsisakant langą yra skirtumas koks bus jo vidus, tai va vyras užsakė geresnį ir brangiau kainuojantį, o atvežė, tai pigų variantą. Gerai, kad vyras žinojo, kaip jie skiriasi, taigi reikalavom, kad pakeistų. Pakeitė, bet... kitų langų dėti pas juos neberizikavom, kad neapstumtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzis @ 2006 04 16, 13:31)
Nu jau isstiklinom balkona.Firma INTORNAS,likau labai patenkinta,sudarem sutarti treciadieni sestadieni paskambino kad pirmadieni atvaro istiklint,fantastika.Nu sumokejom tai daug 2200,bet labai patenkinta,vyrukai padirbejo is peties.
.


Papildyta:
QUOTE(zuzis @ 2006 04 16, 13:31)
Nu jau isstiklinom balkona.Firma INTORNAS,likau labai patenkinta,sudarem sutarti treciadieni sestadieni paskambino kad pirmadieni atvaro istiklint,fantastika.Nu sumokejom tai daug 2200,bet labai patenkinta,vyrukai padirbejo is peties.
.



labas,
sprendziu problema del balkono-1aukstas,labiau man del apsaugos-ar dar vis tikrai esat patenkinti sios firmos darbu,per kiek jum nuo usakymo dienos padare,i ar didelis balkonas buvo.aciu uz atsakyma.
Atsakyti
sveikutes jei norin stiklinti balkona siulyciau www.sistemax.lt labai gera aliuminio slankiojanti konstrukcija isitiklinome ir likome labai patenkinti bigsmile.gif

Papildyta:
apie intorna girdejau kad ten rusiska konstrukcija o www.sistemax.lt svediski sapa langai ir begelis triju takeliu
Papildyta:
siulyciau www.sistemax.lt slenkancias aliuminio konstrukcijas VILNIUJE stiklina nesigailime isistikline thumbup.gif
Atsakyti
O aš čia rudeniop į tokią firmelę užėjau paklausinėt kas ir kaip. Tai man kai paskaičiavo kainas doh.gif Mūsu balkonas toks ilgas, pusantrinis, atrodo, vadinas, nežinau tiksliai koks ilgis, apie 6 m gal. Noriu slankiojančių aliuminio langų. Tai plius apdaila gavos apie 6 000 lt. Ar čia realu? Žiūriu,pas jus kainytės tai mažesnės
Atsakyti
www.sistemax.lt kaina konstrukcijos kv/m 310-330lt del apdailos nezinau ,nes vyras pats lentelemis iskale atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(olajju @ 2007 11 28, 13:28)
ir mes nusprendėm kad reikėtų stiklint balkoną. tik jau labai skurdi šį temą,
kaip būtų gerai jei kas nors parašytų atsiliepimus apie firmas, patartų... 4u.gif


siulyciau www.sistemax.lt Vilniuje nesigailesite
Atsakyti
galiu ir aš savo patirtim pasidalinti. Buvo senas pakiužęs medinis įstiklintas balkonas. dabar jau turu naują, gražų, baltą. Užsisakinėjau Intorne. balkono dydžiai: 4x2.5 m. Aliuminio stiklo konstrukcija, rėminė, keturiu dalių (t.y. keturi stumdomi langai), du bėgeliai, spalva balta. Viršuje - grūdintas stiklas, apačioje (vienas metras) - grūdintas matinis stiklas (skardos nenorėjau). Dar man jie išmetė seną balkono stiklinimą, nupjove groteles (senas mūrinis namas, balkone buvo tokia geležinė tvorelė iki pusės) ir atliko pilną apdailą baltomis plastiko dailylentėmis. Visas gėris kainavo 4,5 tūkst. litų. Užsakymo laukiau keturias savaites, o kai atėjo, susitvarkė peк 7 val. Privalumai - labai šviesu, balta, tvarkinga, iš lauko irgi gerai atrodo; vasarą planuoju pastatyti kokį stalelį kavai gerti. Trūkumai - susiaurėjo balkonas, rėmas tvirtinasi į sieną iš šonų, balkonas ilgas, tai man jis koks tai nestabilus atrodo, nors meistai sakė, kad saugumo požiūriu viskas OK. Bet vistiek su mažais vaikais tokio varianto nerekomenduočiau. Kažkaip baisoka. Dėl darbo kokybės - balkono apačioje uždėjo skardą, tai kai lyja, nuo jos nepilnai nubėga vanduo, mat reikėjo grindis palyginti, bet .. Kol kas dar nieko baisaus neišlindo, laikas parodys. Įdėčiau foto, bet nemoku.
Atsakyti
Bet man atrodo kad alium. konstr. balkonai nieko ne padeda,nei silciau,nei truksmas mazesnis blink.gif ,gal geriau plastikinis? thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit, o tos slankiosios aliuminio sistemos balkone neužšąla arba neaprasoja žiemą? Vyriškis mano sako, kad ten stiklas plonas, todėl dėl temperatūrų skirtumo stiklas gali aprasoti, o paskui dar ir užšalti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leu @ 2006 04 02, 15:32)
Mes irgi Kaune, irgi jau užsisakėme slenkancias sistemas, bet dar neidejo, gamina. Tokia privati firmele, kainuotu 1500 vienas balkonas.


Tai jau turbut turite istiklinta balkona.
O jus darete nuo apacios iki virsaus?
Koks ilgis balkono kad taip pigiai?
Papildyta:
Gal kas stiklinotes 6 metru ilgio balkona nuo apacios iki virsaus, ar darete kas nors su stiklu, kuris gerai tuo, kad nesimato is lauko puses kas yra viduje?Kokia patartumete sistema, ar atsidaro kaip iprasti plastikiniai langai ar slankiojancias sistema?
Gal kas turte foto, butu malonu pamatyti...dekoju
Atsakyti
oi as dabar susiduriau su balkonu stiklinimu,siaip langai visur plastikianiai,ir nesinori vel deti plastika i balkona,man aliuminio konstrukcijos daug graziau atrodo,ti del kokybes nezinau:(
o vat dar viena problema kad tas balkonas pas mane apacioje su siferiu ir geleziniais laikikliais,noriu irgi keisti maciau kaip renovoje namus tai stiklina iki pat apacios,ir deda naujus laikiklius,tai gal kas buvot susiduria su tokia problemele,kaip ta apacia sutvarkyti,kas zino kokius meistrus gal kad man padarytu ta apcia uzdetu nauja grazu siferi ir nauja resotka,ta,aciukas.
Atsakyti