Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

Taip, TEKA, as anoje temoje apie sias gumas ir kelbejau, bet kad man jos kaip mazuliukai kilimeliai pasirode ir pavadinau tas gumas taip...


sorry, nemoku ikelti anos temos nuorodos schmoll.gif gal kuri labiau patyrusi tai padarys mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos

O kaip jus nusprendziat del spalvu del plyteliu dydziu ir t.t. per google tiek visko kad galva sukas. Noris kazko neryskaus bet su akcentais. Neprimakaliot spalvu bet kad nebutu nuobodu.... su vonia kol kas jokiu viziju nera verysad.gif o jau reik ja yuret kad plytkas susipirkt......
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 08 20, 07:48)
Sveikos

O kaip jus nusprendziat del spalvu  del plyteliu dydziu ir t.t. per google tiek visko kad galva sukas. Noris kazko neryskaus bet su akcentais. Neprimakaliot spalvu bet kad nebutu nuobodu.... su vonia kol kas jokiu viziju nera verysad.gif o jau reik ja yuret kad plytkas susipirkt......

jūsų vietoj pasivažinėčiau po salonus, daugiau mažiau susidaryt vaizdui, kas gražu, o kas ne. O tada jau galima ir iš katalogo pasirinkt.
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 08 20, 07:48)
Sveikos

O kaip jus nusprendziat del spalvu  del plyteliu dydziu ir t.t. per google tiek visko kad galva sukas. Noris kazko neryskaus bet su akcentais. Neprimakaliot spalvu bet kad nebutu nuobodu.... su vonia kol kas jokiu viziju nera verysad.gif o jau reik ja yuret kad plytkas susipirkt......

eikit į pinterest, pasižiūrinėkit, kas jums gražu, kas ne, susidėliokit, kad ir mood board'ą, kad paskui renkantis nepasimestumėte per toli nuo savo idėjos smile.gif
Atsakyti
pagaliau is mes "damusem" savo antro auksto vonia. gavos tokia Ikejine(ikejos temoj ikeliau foto pries savaite gera, tik dar nebuvo aplink vonia viskas pabaigta), bet mum labai miela smile.gif

labai dziaugiames, kad vonia pasidarem tokia, kokios norejom.

user posted image
user posted image
user posted image

su vyru sugalvojom paeksperimentuoti ir visas sienas dazyti. ziuresim kas cia gausis, jeigu prades lupinetis, aplink vonia desim plyteles. kol kas viskuom labai patenkini. ypac, kad dejom paprasta plienine vonia. joje tikrai vanduo neatsala greitai, as nebeisbunu tiek, kad atsaltu. po kokiu 20-30min lipu lauk, nors vanduo buna dar tikrai labai siltas.
Atsakyti
ANKSTESNĖ TEMA

QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 15:25)
pagaliau is mes "damusem" savo antro auksto vonia

Labai graži Jūsų vonia, ypač grindų plytelės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 17:40)
ANKSTESNĖ TEMA
Labai graži Jūsų vonia, ypač grindų plytelės  wub.gif

Tikrai grazios, tik vel beda - dabar visi tokias deti pradeda, nes ir pardese labai jas reklamuoja. Bet gal cia as labai matau, ka noriu matyti lotuliukas.gif
Vainetoj gi buvau (pritrukom 1 plyteles biggrin.gif ), tai ten irgi maciau.
Bet ziauriai fainos. Kas nemegsta spalvu, tam super tinka.
Pas mane tai spalva ryski, tai jau rastu nereikia.

Pratesiant.. meistrai spjaudosi, kad cia neva sudetingai pas mus. Priejom su vyru isvados, kad labai jau visi iprate paprastai, snai snai ir psio. O jei jau kazkas idomiau, tai jau jiems nervai.

Mano vonia irgi jau i pabaiga nai nai nai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 20, 17:47)
Tikrai grazios, tik vel beda - dabar visi tokias deti pradeda, nes ir pardese labai jas reklamuoja.
<...>
Mano vonia irgi jau i pabaiga nai nai nai biggrin.gif

Kaip ir baltas virtuves - visi masiškai gaminas biggrin.gif .
Tai lauksim greitu laiku dar vienos šviežutėlės vonios fotkių wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 20 rugpjūčio 2014 - 17:03
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 17:40)
ANKSTESNĖ TEMA
Labai graži Jūsų vonia, ypač grindų plytelės  wub.gif


dekui 4u.gif


QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 20, 17:47)
Tikrai grazios, tik vel beda - dabar visi tokias deti pradeda, nes ir pardese labai jas reklamuoja. Bet gal cia as labai matau, ka noriu matyti lotuliukas.gif
Vainetoj gi buvau (pritrukom 1 plyteles biggrin.gif ), tai ten irgi maciau.
Bet ziauriai fainos. Kas nemegsta spalvu, tam super tinka.
Pas mane tai spalva ryski, tai jau rastu nereikia.

Pratesiant.. meistrai spjaudosi, kad cia neva sudetingai pas mus. Priejom su vyru isvados, kad labai jau visi iprate paprastai, snai snai ir psio. O jei jau kazkas idomiau, tai jau jiems nervai.

Mano vonia irgi jau i pabaiga nai nai nai biggrin.gif


kol kas dar ir supermamoj matau tik tamsiai/sviesiai rudas vonias biggrin.gif o jei dedas, tebunie smile.gif mano aplinkos zmones tokiu nedaro smile.gif pas kitus nevaikstau

QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 17:57)
Kaip ir baltas virtuves - visi masiškai gaminas biggrin.gif .
Tai lauksim greitu laiku dar vienos šviežutėlės vonios fotkių wink.gif


svarbu nebe raudonas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 18:10)
o jei dedas, tebunie smile.gif mano aplinkos zmones tokiu nedaro smile.gif pas kitus nevaikstau


Būtent drinks_cheers.gif

QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 18:10)
svarbu nebe raudonas  lotuliukas.gif

Tai jau tikrai unsure.gif .. tikiuosi ir nepradės hihihi.gif
Nors koks skirtumas irnesakyk.gif, žr. į pirmą citatą biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 20 rugpjūčio 2014 - 17:36
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 18:35)
Būtent  drinks_cheers.gif
Tai jau tikrai  unsure.gif .. tikiuosi ir nepradės hihihi.gif
Nors koks skirtumas irnesakyk.gif, žr. į pirmą citatą  biggrin.gif .


Siaip tai daug kas Tampa masiniu reiskiniu(balti plintusai,vonia ant kojeliu,metro plyteles,marmuro imitacijos plyteles,parketo imitacijos plyteles ir pan). Vieni dalykai lieka ir tampa klasika,kiti gi greit nurasomi ir po kurio laiko kelia juoka. Manau,kad balta virtuve liks,o del tokiu plyteliu nzn. Nusibos,isdauzysim ir desim kitas :-D ne baisi beda :-)
Atsakyti
Tai taip, viska kas paraset tiesa. Ir nuo to gi netampa negrazu mirksiukas.gif Tiesiog siandien i jas ziurejau ir snai - cia ikele biggrin.gif
Atsakyti