Įkraunama...
Įkraunama...

Indukcinė kaitlentė

Aciu visiems uz atsakymus. Pasirodo, tema apie indukcionkes vis delto buvo, bet pasibaige smile.gif Einu skaityti smile.gif
Atsakyti
UZSAKEM INDUKCINE biggrin.gif sokiai.gif
Atsakyti
radau puslapį kur šveicarai, manau rimta liaudis biggrin.gif darė tyrimus susijusius su indukcinėm kaitlentėm http://www.bag.admin...ex.html?lang=en
Kas angliškai skaito tam ne problema, be to yra vertėjų visokių, kas tingi skaityti, skaiykite kas parašyta raudonuose kvadratuose.
Mane tame straipsnyje neramina, kad tas reikalas nėra rimtai ištirtas. Naujiena,kad negalima nieko puoduose maišyti su metaliniais indais, nes nuteka ten kažkas per kūną.
Pradedu nedaug abejoti. Ką manote?
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2014 09 10, 07:14)
nes nuteka ten kažkas per kūną.
Pradedu nedaug abejoti. Ką manote?

indukcijos prasme yra, kad puodas patenka i elektromagnetini lauka, kuris susidaro tik tai virs tos konforkes, kuri ijungta, ir jei pats puodas ne is feromagnetines medziagos (spyzio, gelezies), jis nesusimagnetina. tas pats bus, jei jusu saukstas aliumininis ar nerudijancio plieno. bet ir jei gelezinis, manau, nieko neatsitiks, jei sekunde pamaisysit puode ir nutrauksit rysi smile.gif

nusipirkom pacia pigiausia kaitlente biggrin.gif AEG HK634200. kol kas neturime, kur pajungti. kai pradesiu naudotis, parasysiu ispudzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 09 03, 09:09)
Ar esate tikra, kad reiks keist puodus? nei vieno nekeičiau, visi puikiai tiko. Man indukcinė po dujinės tai kaip daina sielai  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Net patys pigiausi puodai gali tikti indukcinei.
QUOTE(neida @ 2014 09 03, 15:26)
O kas turėjote anksčiau elektrinę paprastą, o dabar indukcinę, kaip reikalai su kepimu? Ant paprastos elektrinės niekaip neiškepdavau pvz. traškios vištienos kinietiškai, nesigaudavo apvalkalas, nes per mažai gal būdavo kaitros?

Manyčiau, kad daug kas priklauso nuo puodų ir keptuvių ax.gif Turiu dvi keptuves: vienoje bulves galiu paskrudinti, kitoje to nepavyksta padaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2014 09 12, 08:34)
Manyčiau, kad daug kas priklauso nuo puodų ir keptuvių  ax.gif Turiu dvi keptuves: vienoje bulves galiu paskrudinti, kitoje to nepavyksta padaryti  doh.gif

traskumas priklauso nuo greito ikaitinimo smile.gif
Atsakyti
Naudojames indukcine 2metus, nekeisciau i jokia kita, net jei primoketu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2014 09 14, 22:42)
Naudojames indukcine 2metus, nekeisciau i jokia kita, net jei primoketu  biggrin.gif


Pas mane analogis6ka situacija drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na ka, ponios ir ponai, as naudojausi indukcine kaitlente ir esu labai patenkinta. tiko 3 is 5 keptuviu ir beveik visi puodai. adapteri nusprendem nepirkti, geriau nauja keptuve uz ta pacia kaina. thumbup.gif
zinoma, reiks dar priprasti, jau pora kartu maistas sudege biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mes taip pat pirkom indukcinę kaitlentę ir labai džiaugiamės. Kas dėl puodų, jei norit neišleisti daug pinigėlių tai praktiškai visi IKEA puodai tinka indukcinėms, vis tik skandinavų parduotuvė ir galima rasti nuo pačių paprasčiausių ir pigiausių smile.gif
Atsakyti
Gal galetumet ivardinti pliusus ir minusus kaitlentes su metaliniu remeliu ir be?
Pradzioje norejau tik su remeliu, o dabar galvoju ar tikrai man jo reikia? Pasimeciau...
Pasidalinkite savo patirtimi, is anksto dekinga.
Atsakyti
Savaite naudojuos kaitlente be remelio. Man grazu, nelenda trupinukai i tuos tarpus.
Labai patenkinta indukcine kaitlente. Jei ne SM, nebuciau jos nusipirkus. 4u.gif
Atsakyti