Įkraunama...
Įkraunama...

Indukcinė kaitlentė

Mano anyta labai norėjo kaitlentės su rėmeliu - cituoju: "oij, kas nors išbėgs, tai vis mažiau ant stalviršio bus..." Po metų naudojimo klausiau, kiek kartų išbėgo iš puodo tiek, kad skendo virtuvė smile.gif nė karto wink.gif
Aš dėsiu be rėmelio dėl lengvesnio valymo. Kuo mažiau kampučių ir tarpelių virtuvėj, tuo mažiau nervo valant smile.gif
Atsakyti
As kazkodel galvojau atvirksciai, kad remelis kaip tik nepalieka to tarpo tarp stalvirsio ir kaitlentes blush2.gif
Aciu labai uz jusu atsakymus 4u.gif
Pirksime ir mes be remelio smile.gif
Atsakyti
O mes TIK su remeliu ieskojom, nes jis skirta ne trupinukams (nei taip nei taip jie nesikaupia g.gif , lyginu su tevu), bet, kad nenusikiltu koks krastas. Jis yra stiklo apsauga.
Atsakyti
QUOTE(Rita709 @ 2014 10 14, 13:15)
As kazkodel galvojau atvirksciai, kad remelis kaip tik nepalieka to tarpo tarp stalvirsio ir kaitlentes  blush2.gif
Aciu labai uz jusu atsakymus  4u.gif
Pirksime ir mes be remelio smile.gif

Turiu bute be remelio, o name su remeliu. Man asmeniskai zymiai geriau su remeliu- nes prisispaudzia prie stalvirsio geriau. Kur be remelio, tai pastoviai su dantu krapstuku valau is po kaitlentes trupinius ir visokius pabegimus (bet ne nuo kaitlentes,o nuo stalvirsio ten labiau papuola). Valant pastoviai traukiasi toks porolonas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2014 10 14, 15:16)
Turiu bute be remelio, o name su remeliu. Man asmeniskai zymiai geriau su remeliu- nes prisispaudzia prie stalvirsio geriau. Kur be remelio, tai pastoviai su dantu krapstuku valau is po kaitlentes trupinius ir visokius pabegimus (bet ne nuo kaitlentes,o nuo stalvirsio ten labiau papuola). Valant pastoviai traukiasi toks porolonas  doh.gif


kažkas nelabai ten pas jus gerai su kaitlente, ar tai montavimas, ar modelis nevykęs g.gif
pas mane be rėmelio, na bet nėra ten jokio tarpelio. Visiškai prigludusi prie stalviršio. O jau nekalbant kad kažkokie parolonai ten matytųsi ar trauktųsi doh.gif

taip, pakrašiais prisirenka nešvarumų (nuo stalviršio), reikia atidžiau pavalyti, bet tai būtų identiškai kaip ir su rėmeliu prisirinktų. O su rėmeliu gi dar ir kitoje rėmelio pusėje (ant kaitlentės) kauptųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 15 spalio 2014 - 10:27
QUOTE(MuseZuze @ 2014 10 15, 11:25)
kažkas nelabai ten pas jus gerai su kaitlente, ar tai montavimas, ar modelis nevykęs  g.gif
pas mane be rėmelio, na bet nėra ten jokio tarpelio. Visiškai prigludusi prie stalviršio. O jau nekalbant kad kažkokie parolonai ten matytųsi ar trauktųsi  doh.gif

Ir man pirma tokia mintis - kažkas ne taip. Vakar apžiūrėjau dviejuose namuose skirtingas kaitlentes, ten dantų krapštuko neužkiši nė labia norėdamas.
Atsakyti
Aš nepatyrus su indukcinėm, pirmąkart tokią turiu, bet norėjau jūsų paklausti ax.gif
Ar jūsų kaitlentės irgi kaista impulsais? Maniškė kaisdama leidžia garsą tokį bzzzzzzzzzz - ir vėl nieko - bzzzzzzzzzz - ir vėl nieko. Kuo labiau padidinu karštį, tuo ilgiau tas kaitimo garsas bzzzzzz tęsiasi, ir tuo trumpesnės pertraukėlės tarp kaitimo... Esmė tame, kad netolygiai gaunasi kaitinimas (irgi impulsais - užburbuliuoja ir nurimsta), o jei pastatai ant kokios 5-6 padalos (iš viso yra 9), tai praktiškai net nekaista niekas, tik lengvai sušyla (nes labai ilgi tarpai tarp kaitinimo), ir tai, tik uždengus puodą/keptuvę. O jei pastatai ant 8-9 tai ok, verda, bet man pvz troškinimui ant nedidelės temperatūros tai per daug. Žodžiu, nėr viduriuko, ir tos padalos nuo 1 iki kokios 6 tai net nelabai naudotinos, kiek gaminu ant šios kaitlentės...

Tikiuosi, supratot, ką norėjau pasakyti biggrin.gif
Tiesa, mano kaitlentė Schlosser firmos.
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2014 10 16, 22:39)
Aš nepatyrus su indukcinėm, pirmąkart tokią turiu, bet norėjau jūsų paklausti  ax.gif
Ar jūsų kaitlentės irgi kaista impulsais? Maniškė kaisdama leidžia garsą tokį bzzzzzzzzzz - ir vėl nieko - bzzzzzzzzzz - ir vėl nieko. Kuo labiau padidinu karštį, tuo ilgiau tas kaitimo garsas bzzzzzz tęsiasi, ir tuo trumpesnės pertraukėlės tarp kaitimo... Esmė tame, kad netolygiai gaunasi kaitinimas (irgi impulsais - užburbuliuoja ir nurimsta), o jei pastatai ant kokios 5-6 padalos (iš viso yra 9), tai praktiškai net nekaista niekas, tik lengvai sušyla (nes labai ilgi tarpai tarp kaitinimo), ir tai, tik uždengus puodą/keptuvę. O jei pastatai ant 8-9 tai ok, verda, bet man pvz troškinimui ant nedidelės temperatūros tai per daug. Žodžiu, nėr viduriuko, ir tos padalos nuo 1 iki kokios 6 tai net nelabai naudotinos, kiek gaminu ant šios kaitlentės...

Tikiuosi, supratot, ką norėjau pasakyti biggrin.gif
Tiesa, mano kaitlentė Schlosser firmos.

man taip buvo kai puoda netinkama naudojau. O atrode kad sunkus ir lyg turetu tikti.
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2014 10 16, 21:39)
Ar jūsų kaitlentės irgi kaista impulsais?

taip, kaista impulsais smile.gif as is pradziu status ant didesnes galios, paskui, jei rekia troskint, kai uzvyria, sumazinu.
Atsakyti
Naudoju Bosch kaitlente jau 3 metus,labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2014 10 17, 07:39)
man taip buvo kai puoda netinkama naudojau. O atrode kad sunkus ir lyg turetu tikti.



QUOTE(Eziuke @ 2014 10 17, 11:51)
taip, kaista impulsais smile.gif as is pradziu status ant didesnes galios, paskui, jei rekia troskint, kai uzvyria, sumazinu.


Ačiū už atsakymus 4u.gif Naudoju tinkamus puodus - tikrinau visus su magnetu. Na, turbūt teks tiesiog priprast smile.gif
Atsakyti
DEMESIO!!!
toli grazu ne visi indai, prie kuriu prilimpa magnetai, tinka indukcinei kaitlentei! Ant ju etiketes butinai turi buti atitnkamas zenklas (spirale).

pati taip apsigavau, ir teko keleta geru puodu atiduoti. ir magnetai prilipo, ir kaitlente "pripazino", bet maistas ar vanduo juose kaista laaabai ilgai. nusipirkai su spirale - ir vanduo kaista per puse minutes.

QUOTE(Avis @ 2014 10 18, 13:05)
Ačiū už atsakymus  4u.gif Naudoju tinkamus puodus - tikrinau visus su magnetu. Na, turbūt teks tiesiog priprast smile.gif

ar greitai kaista? ar turite galimybe palyginti su puodu su zenklu etiketeje, gal ir pamatysite skirtuma?
Atsakyti