Įkraunama...
Įkraunama...

Indukcinė kaitlentė

QUOTE(Eziuke @ 2014 10 18, 18:17)
DEMESIO!!!
toli grazu ne visi indai, prie kuriu prilimpa magnetai, tinka indukcinei kaitlentei! Ant ju etiketes butinai turi buti atitnkamas zenklas (spirale).

pati taip apsigavau, ir teko keleta geru puodu atiduoti. ir magnetai prilipo, ir kaitlente "pripazino", bet maistas ar vanduo juose kaista laaabai ilgai. nusipirkai su spirale - ir vanduo kaista per puse minutes.
ar greitai kaista? ar turite galimybe palyginti su puodu su zenklu etiketeje, gal ir pamatysite skirtuma?


Na, kad visi, kuriuos su magnetu tikrinau, kaista greit, nors ne ant visų yra pažymėta, kam tinka, tik ant dviejų puodų (ant vieno dugno ta spiralė nupiešta, ant kito dugno tiesiog parašyta 'induction'). Matyt, tiesiog ta plyta mano tokia.
Atsakyti
Sveiki. i ka patarumete atkreipti demesi renkantis kaitlenete? Esu nepatyrusi sioje srityje ir dabar esu jos paieksose. Iskart norejome su remu, dabar pasiskaiciau, kad jau nelaba isvarbu tai. O kaip del firmos? kokias naudojate?
Atsakyti
QUOTE(edraaa @ 2014 10 22, 12:46)
Sveiki. i ka patarumete atkreipti demesi renkantis kaitlenete? Esu nepatyrusi sioje srityje ir dabar esu jos paieksose. Iskart norejome su remu, dabar pasiskaiciau, kad jau nelaba isvarbu tai. O kaip del firmos? kokias naudojate?


Paskaitykite ir užklauskite šioje temoje.
Ten daugiau patarimų galit sulaukti. 4u.gif
Atsakyti
Labas, as turiu sita labai man patinka. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kas turite mišrią kaitlentę dujos+elektra? Čia tam atvejui, jei dingsta elektra, arba elektra/dujos labai pabrangsta, ar dar kokie +/- ? ax.gif

user posted image

4u.gif
Atsakyti
SOS! Įsigijome indukcinę kaitlentę ir mano Bauer puodai nekaista verysad.gif Tuksi tuksi, kaip suprantu neatpažįsta puodo ir išsijungia doh.gif
Ar kas naudojate šiuos puodus indukcinei kaitlentei? Gal čia ne ta bėda g.gif , perskaičiusi kelias temas radau kad jie tinkami , bet jokios kitos nebelieka, nes įsijungia viskas kaip ir normaliai, tiek kad indikatorius žybsi ir tas „Tuksenimas“ keistas g.gif ,po keleto sekundžių viskas išsijungia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akrima: 21 sausio 2015 - 15:14
QUOTE(akrima @ 2015 01 21, 16:03)
SOS! Įsigijome indukcinę kaitlentę ir mano Bauer puodai nekaista  verysad.gif Tuksi tuksi, kaip suprantu neatpažįsta puodo ir išsijungia  doh.gif
Ar kas naudojate šiuos puodus indukcinei kaitlentei? Gal čia ne ta bėda g.gif , perskaičiusi kelias temas radau kad jie tinkami , bet jokios kitos nebelieka, nes įsijungia viskas kaip ir normaliai, tiek kad indikatorius žybsi ir tas „Tuksenimas“ keistas  g.gif ,po keleto sekundžių viskas išsijungia.

Jei puodai "senesnės" laidos, gali ir netikti. Man taip buvo su Zepter. Puodas tiko, o troškintuvas netiko, nors jie buvo pirkti vienu metu doh.gif . Tiesa, magnetas prie troškintuvo nelipo...
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2014 09 03, 06:14)
Saziningai ieskojau tema apie tai forume, bet neradau.
Turiu elektrine virykle, siuo metu daromes namie remonta ir virtuveje bu imontuojama technika, taigi pirksim imontuojama kaitlente. Siuo metu visi aktyviai pereina prie indukcines. Pardavejai net stebisi, kodel mes jos neisrinkom is karto. Is visu pusiu girdziu tik pagyras sitam daiktui. Bet yra vienas didelis minusas: reikes keisti beveik visus puodus ir keptuves.
Ka pasakysite, ar verta?


Puodų keisti nebereikia, smile.gif pradėjo pardavinėti CONVERTER FOR INDUCTION HOB
http://www.amazon.co...s/dp/B00CAS9FMO
Atsakyti
QUOTE(akrima @ 2015 01 21, 15:03)
SOS! Įsigijome indukcinę kaitlentę ir mano Bauer puodai nekaista  verysad.gif Tuksi tuksi, kaip suprantu neatpažįsta puodo ir išsijungia  doh.gif
Ar kas naudojate šiuos puodus indukcinei kaitlentei? Gal čia ne ta bėda g.gif , perskaičiusi kelias temas radau kad jie tinkami , bet jokios kitos nebelieka, nes įsijungia viskas kaip ir normaliai, tiek kad indikatorius žybsi ir tas „Tuksenimas“ keistas  g.gif ,po keleto sekundžių viskas išsijungia.



Deje, šie puodai indukcinei netinka. Mes pirkom naujà komplektą šveicarų Vindzer puodus, labai patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2015 01 26, 23:19)
Deje, šie puodai indukcinei netinka. Mes pirkom naujà komplektą šveicarų Vindzer puodus, labai patenkinti.

Is kur pirkot Vinzer puodus ir kokius? Labai reikia puodu, neissirenku g.gif
Atsakyti
Ne per seniausiai ir mes pasikeitėme savo paprastą kaitlentę į indukcinę. Iš principo esu patenkinta, greičiau įkaista, mažiau svyla, tik įjungus skleidžia šiokį tokį garsą, ko su paprasta kaitlente nebuvo. bet niekis, beveik įpratau. Dėl puodų: mano turimi BergHoff tikrai tinka. Ant dugno yra ženkliukas. Tinka ir senas mažas puodžiukas iš Maximos už kelis litus, kurį naudoju tik kiaušiniams virti, tačiau mano dideliam liūdesiui netinka Delimano keptuvė lietiniams. Matyt teks kažkam perleist. Dabar kankinuosi lietinius kepdama didelėje sunkioje keptuvėje... doh.gif
Atsakyti
Nusiziurejau indukcine kaitlente, http://www.rde.lt/pr...

Patiko, jog dedasi ant dangcio tas dalykelis, kuri neleidzia perdaug uzvirus isilieti pvz pienui.. Gal kas tokia turit, ar tikrai tai veikia? biggrin.gif Galbut yra siai dienai uz sia geresniu? I kokius privalumus labiausiai patartumet atkreipti demesi renkantis, ant ko netaupyti?
Atsakyti