Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(Juodai @ 2014 10 24, 09:15)
QUOTE(savita1 @ 2014 10 23, 22:33)


Kadangi Jūs galvojate apie moderną, tai kaitlentę kėliau į salą, nes visokių gražių modernių erdvinių gartraukių yra - pasipuoštumėt smile.gif.


aš gal net galvočiau salą daryti didesnę, kokios neįprastos formos (pvz., pasagos). T.y., dėti salą lygiagrečiai su virtuviniu, kaip kas siūlė Juodai, tik toje pusėje, kur iš pradžių buvo numatytas šaldytuvas, juos sujungti puslankiu. gautųsi kaip ir u formos virtuvė.

tada gautųsi išvis modernas. Tik va klausimas, kaip finansai pas Jus. Nes visokie lenkti dalykai (net lenktų nereikia, užtenka, kad virtuvė eitų ne viena eile, o kampu), gražūs gartraukiai labai iškelia kainą.

Nors, aišku, nebūtina daryti taip, kaip paveiksliukyje, galima tik vieną kitą idėją pasiskolinti 4u.gif pvz., stalčius apačioje galima daryti paprastus, o tik stalviršį viršuje uždėti lenktą.
Atsakyti
kitas var., kai buitinė spintelė šalia kito dviaukščio objekto (šaldytuvo).
user posted image
Bet koks tada priėjimas prie kampinių spintelių? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tursi: 24 spalio 2014 - 17:39
QUOTE(Opensea @ 2014 10 24, 01:21)
Savita, o gal pakeistum salos forma. Zinoma, ziurint koks virtuves stilius. Sioj nuorodoj 4 foto nuo galo idomesne salos forma.

http://lt.lt.allcons...s-dizainas-2013

cia jau toks kosmosas biski, bet kedes kokios grazios

QUOTE(Juodai @ 2014 10 24, 08:15)
QUOTE(savita1 @ 2014 10 23, 22:33)

Kad įmontuojami šaldytuvas ir orkaitė vienas šalia kito - nieko. Tik jeigu rinksitės mažesnį šaldytuvą ir kelsit prie orkaitės, orkaitę stumkit dešiniau, o šaldytuvą kairiau, kad darbinis trikampis plautuvė/kaitlentė/šaldytuvas būtų trumpesnis.
Ten padėjau dvigubą šaldytuvą, nes jis tarsi sumažina tą "laiptą" link didžiųjų spintų. Beje, tos dalies prie sienos stalviršį piešiau 710mm gylio, dėl tos pačios priežasties. Salą nupiešiau už 1300mm - toks atstumas dar nevargina darbuojantis, pati taip turiu, daugiau jau būtų nepatogu. Optimaliausias atstumas tarp salos ir kito stalviršio yra 1200mm.
Kadangi Jūs galvojate apie moderną, tai kaitlentę kėliau į salą, nes visokių gražių modernių erdvinių gartraukių yra - pasipuoštumėt smile.gif.
Prie tos sienos, kur anksčiau planavote aukštas spintas, pastačiau indaują. Čia viskas tik idėja, apie spalvas, formas ir derinimą negalvojau smile.gif - tam turite diainerę mirksiukas.gif. Tikiu, kad ji viską sudėlios į savo vietas, nors truputį keista, kad sūlė Jums tokį variantą, kokį rodėte unsure.gif ... merginos čia įkėlė daug geresnių pavyzdžių rolleyes.gif .

as labai jums dekinga uz patarimus, pasedejusi supratau, kad sitas siulovas variantas yra optimaliausias ka galima isspausti su tokiu isplanavimu. bandysiu su vyru aptarti, nes jis kaip ir dizainere uz sala stovincia taip, kaip pateikiau pirminiam variante, bet ju motyvas (ne be vyro itakos) tik vaizdas pro langa... aisku, ne jam suktis ten, tai kitaip galvoja.
bet... cia dar galima padirbti situo klausimu, vadas panores taip, kaip as paciulbesiu vistiek biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2014 10 24, 18:44)


Virtuvė - ne svetainė. Pirmiausia ji turi būti patogi šeimininkei, o tik paskui, kaip opcijos, visi kiti gerumai smile.gif. Jei dizainerė tik pataikauja Jums, kam ji išvis reikalinga? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galėtu kas atsiliepimu apie šią imone parašyti?
Planuojame pas jų sakytis virtuvės baldukus...
http://www.deksta.lt/lt/paslaugos
Ar verti jie demesio? Kokia darbų kokybe ir t.t...
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

Aš vis pasiskaitau šią temą ir praėjusias jūsų temas... Šiuo metu virtuvė tik kūrybos pradžioje, bet jau reikia pradėti mąstyti apie baldus...

Planuose balta montuojama orkaitė...o va su kaitlente yra klausimas... Gal kas turite domino kaitlentes? user posted image
Noriu sudeti vienoje eileje , kad nebutu tradiciskai 4 skylės viena už kitos... Tikiuosi aiškiai parašiau...
Virtuvė nemaža, todėl galiu tuos degiklius taip išdėlioti...
user posted image va kazkas tokio gal 4u.gif

Ir išvis galvoju, kad nebus jokiu pakabinamu spinteliu, MB kazkaip kreivai žiuri i tokia virtuve, jis pas mane tradicinis biggrin.gif o as va tokia, kad tik kitaip...tiesa virtuve bus klasikine, jokiu modernu...tiesiog noriu tikrai padaryti sau patogia virtuve, kadangi esu neauksta, tai tos kabinamos spinteles man visikai nepatogu...Zinoma, jei virtuve butu mazute, daryciau kabinamas, o kai yra galimybė, tai ir atsisakau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Elmyra*: 25 spalio 2014 - 20:30
QUOTE(*Elmyra* @ 2014 10 25, 21:23)
Noriu sudeti vienoje eileje , kad nebutu tradiciskai 4 skylės viena už kitos... Tikiuosi aiškiai parašiau...
Virtuvė nemaža, todėl galiu tuos degiklius taip išdėlioti...<...>

Ir išvis galvoju, kad nebus jokiu pakabinamu spinteliu, MB kazkaip kreivai žiuri i tokia virtuve, jis pas mane tradicinis  biggrin.gif  o as va tokia, kad tik kitaip...tiesa virtuve bus klasikine, jokiu modernu...tiesiog noriu tikrai padaryti sau patogia virtuve, kadangi esu neauksta, tai tos kabinamos spinteles man visikai nepatogu..

Puiku! Jeigu prioritetas kuriant virtuvę yra patogumas (vyras, jei nesidarbuoja virtuvėj, turėtų patylėti šitoj vietoj biggrin.gif ), gausis tikrai gera virtuvė bigsmile.gif . Kitokie sprendimai mane žavi. Įdomu bus pamatyti Jūsų planus.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 25, 21:47)
Puiku! Jeigu prioritetas kuriant virtuvę yra patogumas (vyras, jei nesidarbuoja virtuvėj, turėtų patylėti šitoj vietoj  biggrin.gif ), gausis tikrai gera virtuvė  bigsmile.gif . Kitokie sprendimai mane žavi. Įdomu bus pamatyti Jūsų planus.


Kai isbetonuosim grindis, o tai vyks kita savaite, tai tada ismatuosim viska normaliai ir galesiu kazka pabraizyti, turetu atvykti baldininkas ir pradesim baldu kurima biggrin.gif

Ale kad taip pinigai ant medziu augtu g.gif gal kas turi kokia maza seklyte nuo tokio medzio bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elmyra* @ 2014 10 25, 21:50)


Jau turit išsirinkę baldininką? Tuomet pusė darbo padaryta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 25, 21:54)
Jau turit išsirinkę baldininką? Tuomet pusė darbo padaryta bigsmile.gif


lotuliukas.gif sakot? As tai vis abejoju ar daryt ta blizgia virtuve... Nelabai as megeja sveist visus kampus... blush2.gif bet atrodo tai man nuostabiai tas pavirsius... Kazkaip neuztikau daug atsiliepimu, kas turi tokias blizgias virtuves, kaip naudojasi g.gif

Vakar perziurejau Hettich puslapi, ulialia...likau suzaveta...kaip suprantu jie kaip ir Blum tie hettich stalciukai... wub.gif labai patiko...

Vyras nesikisa i baldus ar ju isdestyma...jis atsakingas uz visa paruosima baldams, o jau virtuves isplanavimas mano ir baldininko reikalas lotuliukas.gif

Tikiuosi, kad bus ka parodyti, nes virtuve "gimdom" jau 10 metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elmyra* @ 2014 10 25, 21:23)
Noriu sudeti vienoje eileje , kad nebutu tradiciskai 4 skylės viena už kitos... Tikiuosi aiškiai parašiau...
Virtuvė nemaža, todėl galiu tuos degiklius taip išdėlioti...
user posted image va kazkas tokio gal  4u.gif


Įdomu, o kaip tada gartraukis? Irgi tokios formos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elmyra* @ 2014 10 25, 21:00)
lotuliukas.gif  sakot? As tai vis abejoju ar daryt ta blizgia virtuve... Nelabai as megeja sveist visus kampus... blush2.gif  bet atrodo tai man nuostabiai tas pavirsius... Kazkaip neuztikau daug atsiliepimu, kas turi tokias blizgias virtuves, kaip naudojasi  g.gif


As turiu ir naudojasi labai gerai, jau rasiau kelis puslapius atgal. Su langu valikliu nupurskiu ir sluoste nuvalau ir viskas.
Radau is anksciau pateiktos nuorodos, tai musu toki fasadai, be rankeneliu ir lygus.
user posted image
Atsakyti