Įkraunama...
Įkraunama...

Priesaika prie altoriaus

mes tai zadame sakyti tik tradicine ir ja ismokti mintinai, pries pora metu buvome vestuvese kur jaunieji mintinai buvo ismoke, labai nuosirdziai skambejo ir nebereikejo nei papildomu tik vienas kitam skirtu zodziu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(d_kris @ 2012 12 06, 15:27)
mes tai zadame sakyti tik tradicine ir ja ismokti mintinai, pries pora metu buvome vestuvese kur jaunieji mintinai buvo ismoke, labai nuosirdziai skambejo ir nebereikejo  nei papildomu tik vienas kitam skirtu zodziu wub.gif


Aš ir už tradicinę thumbup.gif

O kažin ar ir leidžia bažnyčioj kažką savo interpretuot?
Atsakyti
Aš taip pat tik už tradicinę. Kursuose kunigas sakė, kad santuokos ceremonijos esmė - priesaika ir kiekvienas tiksliai jos ištartas žodis. Mes mokysimės mintinai, tačiau nutarėme pasidaryti korteles (greičiausiai graviruosim), su priesaikomis, kad jei užmiršim, būtų kur žvilgtelėti, o paskui tas korteles abi gražiai įsirėminsime.
Kiekvieną dieną matysime, ką vienas kitam prisiekėme... 4u.gif
Atsakyti
Bus tradicine. Kunigas leido rinktis ar patys sakysim, ar kartosim paskui ji. As labiau esu linkus kartoti paskui ji, nes is to jaudulio dar ir zodzius pamirsiu doh.gif O kursuose sake, kad zodziai turi identiskai, kaip kad parasyta, ir jokiu interpretaciju negali buti, nes tuomet gali jau ir nebeatitikti tos esmes, kuri yra prisiekiama pries Dieva 4u.gif
Atsakyti
sveikos. norejau paklausti...gal zinot kur pasisemti ideju..gal kuri pati turite- ka pasakyti nuosirdaus vyrui. labai noreciau..kazka neilgo...grazaus. Tik man laabai sunkiai susidelioja mintys...Noreciau ta padaryti tarkim puotos metu...prie padekos tevelimas,liudininkams...noreciau ir vyrui kazka reztelti smile.gif dekui...
Atsakyti
Aš taip pat už tradicinę smile.gif Kai įsigilini, tai joje pasakoma viskas, ko tik reikia wub.gif paprastai, aiškiai, man tai priimtina. Manau kartosim paskui kunigą.Teksto nėra daug, kad išmokti, bet jauduliukas tą dieną gali ir kišti koją. Kai kurios net pasakoja, kad negirdi nieko- nei vargonų, nei giedotojos smile.gif

Labai graži Gurmanitos idėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 04 03, 17:12)
Aš taip pat už tradicinę smile.gif Kai įsigilini, tai joje pasakoma viskas, ko tik reikia  wub.gif  paprastai, aiškiai, man tai priimtina. Manau kartosim paskui kunigą.Teksto nėra daug, kad išmokti, bet jauduliukas tą dieną gali ir kišti koją. Kai kurios net pasakoja, kad negirdi nieko- nei vargonų, nei giedotojos  smile.gif

Labai graži Gurmanitos idėja  4u.gif


Ačiū smile.gif tik va kuo labiau artėja TA diena, tuo labiau mąstau, kad jaudulys tikrai gali pakišt koją. O drebančiose rankose virpančios kortelės su tekstu vaizdo nepagerins. Veikiausiai kartosim priesaiką paskui kunigą, o graviruotą paveiksliuką su priesaikomis ir taip pasidarysime prisiminimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gurmanita @ 2013 04 03, 19:52)
Ačiū smile.gif tik va kuo labiau artėja TA diena, tuo labiau mąstau, kad jaudulys tikrai gali pakišt koją. O drebančiose rankose virpančios kortelės su tekstu vaizdo nepagerins. Veikiausiai kartosim priesaiką paskui kunigą, o graviruotą paveiksliuką su priesaikomis ir taip pasidarysime prisiminimui smile.gif

o kada jusu svente? Kas liecia tema tai as tik uz tradicine priesaika, savais zodziais manau vyrui galima prisiekti ir kitoje vietoje, pvz, tokioje kuri jums daug reiskia, ar kur pasipirso, ar kur pabuciavo pirma karta, ar kur pasake, kad myli, bet baznytine priesaika ir turi likti baznytine
Atsakyti
QUOTE(rugiagele82 @ 2013 04 04, 11:55)
o kada jusu svente? Kas liecia tema tai as tik uz tradicine priesaika, savais zodziais manau vyrui galima prisiekti ir kitoje vietoje, pvz, tokioje kuri jums daug reiskia, ar kur pasipirso, ar kur pabuciavo pirma karta, ar kur pasake, kad myli, bet baznytine priesaika ir turi likti baznytine


Birželio pradžioj mūsų šventė smile.gif Taip jau išėjo, kad pirmą kartą susitikome prie bažnyčios, toje pačioje vietoje įvyko piršlybos, tai ir priesaika bus ištarta toje pačioje bažnyčioje ir taip sakant bažnytinė smile.gif smile.gif Kai rinkomės santuokos vietą net nekilo klausimų, kuri bažnyčia tai bus smile.gif
Atsakyti
Pasirinkome tradicinę versiją ir nenusivylėme. Tuo labiau, kad prieš tai dar jos nebuvome ir girdėję smile.gif
Atsakyti
Mes uz tradicine priesaika ir kartosim tai ka sakys kunigelis, nes is to jaudulio manau bus net ir tai sunku pakartoti, o ka jau kalbet apie mintinai ismokta priesaika g.gif ax.gif
Atsakyti
Na, mes tai ėmėm netradicines priesaikas ir tikrai nenusivylėm thumbup.gif tiesiog atsitiktinai užtikau internete žodžius, kurie taip puikiai prilipo, tiko mums ir taip giliai į širdį įstrigo. Nes kažkaip Bažnyčioje kunigas juk klausia, ar sutinki imti į vyrus Vardenį Pavardenį, ar sutinki jį mylėti, ar pažadi branginti ir palaikyti džiaugsme ir varge ir t.t., tai kažkaip tikrai nebemačiau tikslo tų pačių kunigo žodžių kartoti.
Atsakyti