Įkraunama...
Įkraunama...

Parsono ir Džeko Raselo terjerai

QUOTE(Liucytė @ 2010 08 09, 19:14)
as tik apie sekmadienio dzekucius galiu si ta pasakyti - kalyciu jaunime buvo net 6.


Liucyte, o kas Jūsų gražuolytę išstatinėjo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 09, 19:40)
Liucyte, o kas Jūsų gražuolytę išstatinėjo? smile.gif

tokia mergaite hendlere Monika - man ja archeologe uzrode smile.gif as pati tai tikriausiai negaleciau - man net rankos dreba blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucytė @ 2010 08 10, 10:03)
tokia mergaite hendlere Monika - man ja archeologe uzrode smile.gif as pati tai tikriausiai negaleciau - man net rankos dreba  blink.gif  smile.gif


Supratau. O dukrytė?
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 08 08, 19:03)
na bet vakare kokia 21 val po visu zmonisku ir sunisku darbu nejaugi jie nenori prigulti su seimininku ant sofkutes  unsure.gif


ne, nenori, jam kamuoliuka metyk non stop biggrin.gif tai mes gulim ant sofkutes ir metom kamuoliuka jam vis.

Registruojames ir mes su Spaikiu. Visgi isigijom antkakli nuo lojimo. Bet tik kur garsa skleidzia. Ka as zinau, man rodos mano suo gudresnis. Jis tada nebeloja, bet taip idomiai cypia, kad tas aparatas neuzfiksuoja doh.gif Vienu zodziu, rado kaip prisitaikyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 10, 10:10)
Supratau. O dukrytė?

ji gal ir noretu, ir gal ateityje reiks bandyti, bet... kol kas neturi ji tokios kantrybes/meiles/svelnumo/silumos/ ar kazko, ko nemoku ivardinti, ko labai reikia vedant suni. jai turi buti is karto tvarka ir taskas smile.gif be to, reikia laiko skirti mokymams, o ji uzsiemusi kitais dalykais. manau, dar spes.
o Gama kazkokia liudna pasidare. gal jai vel ruja bus?... pirmoji pries tris menesius buvo bekrauje, tik isburke, bet tie "isburkimai" iki galo nebuvo sumazeje iki siol. gal kazkuriai jusiskiu buvo panasiai?
Atsakyti
QUOTE(Liucytė @ 2010 08 11, 09:20)
o Gama kazkokia liudna pasidare. gal jai vel ruja bus?... pirmoji pries tris menesius buvo bekrauje, tik isburke, bet tie "isburkimai" iki galo nebuvo sumazeje iki siol. gal kazkuriai jusiskiu buvo panasiai?


Hm, gal ir ruja g.gif neturiu daug patirties šiuose reikaluose, o Lilė lygiai kas 6 mėn.. ax.gif
Bet jokių liūdėjimų ir depresijų be reikalo irgi neturi būti. Tai stebėk ją, gal čia laikina, o gal tikrai surujos ..
Atsakyti
Sveiki, gal galit pasakyt, kur ultra dingusi? g.gif Bandom ją telefonu pagaut, bet nelabai išeina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2010 08 11, 12:03)
Sveiki, gal galit pasakyt, kur ultra dingusi? g.gif Bandom ją telefonu pagaut, bet nelabai išeina. smile.gif


Rašyk jai el. paštu, arba sms žinutę brūkštelk, nes ji sakė kažkada, kad visiems tikrai neatskambina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 11, 12:21)
Rašyk jai el. paštu, arba sms žinutę brūkštelk, nes ji sakė kažkada, kad visiems tikrai neatskambina smile.gif

Supratau. pioneer.gif Bet jinai čia, Lietuvoj, yra? Niekur neišlėkus užusienin? g.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2010 08 11, 12:53)
Supratau. pioneer.gif Bet jinai čia, Lietuvoj, yra? Niekur neišlėkus užusienin? g.gif


Na turėtų būti LT smile.gif visgi su mažu lelium.
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2010 08 11, 13:53)
Supratau. pioneer.gif Bet jinai čia, Lietuvoj, yra? Niekur neišlėkus užusienin? g.gif


bent prieš savaite buvo Lietuvoj, manau ir tabar yra
Atsakyti
QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 11, 13:06)
Na turėtų būti LT smile.gif visgi su mažu lelium.
QUOTE(archeologe @ 2010 08 11, 13:51)
bent prieš savaite buvo Lietuvoj, manau ir tabar yra
Ačiū už info, bandysiu pagauti. unsure.gif
Atsakyti