Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(garbane @ 2006 08 10, 17:37)
labai priklauso nuo keliavimo manieros: ar norima pamatyti kuo daugiau per trumpiausia imanoma laiko tarpa, ar norima pajausti vietos dvasia, pailseti, pasedeti kavinukese


mėgstam "sumixuotą" variantą - visada derinam pasižvalgymą su maloniais pasisėdėjimais ir tradicinių patiekalų degustacijom biggrin.gif nepersistengiam su ekskursijomis, kad nenusivaryt nuo kojų tiek, kad nebesinorėtų vakare išeiti į miestą. Gal 2-3 d. pakaktų tada.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 11, 09:28)
mėgstam "sumixuotą" variantą - visada derinam pasižvalgymą su maloniais pasisėdėjimais ir tradicinių patiekalų degustacijom  biggrin.gif nepersistengiam su ekskursijomis, kad nenusivaryt nuo kojų tiek, kad nebesinorėtų vakare išeiti į miestą.  Gal 2-3 d. pakaktų tada.

manau kad apziureti pati porto tai poros dienu tikrai uztenka. dar siulau pavaziuoti i siaure - Geres, Tres-de-mondes (jeigu gerai parasiau) grozis pasakiskas - kalnai, lagunos su tokiu melynu melynu vandeniu ir kriokliais.. labai smagu nusiplauti keliones nuovargi.. rolleyes.gif zodziu pasakiska gamta.. man ten labai patiko..
Atsakyti
sveiki, aš nusipirkau į Portugalija bilietus spalio mėn. aurėja, o kada tu važiuoji ?
Gal kas galite parekomenduoti pigesnius kempingus, viešbutukus ir t.t., bei kavines.
Atsakyti
QUOTE(naktele @ 2006 09 26, 11:16)
aurėja, o kada tu važiuoji ?


planavom planavom, o po to vyras staiga persigalvojo ir suplanavo nuo spalio 9 d. kitokią kelionę tongue.gif išskrendam šįkart į Nicą poilsiaut, o Portugaliją atidėjom kitam kartui.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 09 28, 12:09)
planavom planavom, o po to vyras staiga persigalvojo ir suplanavo nuo spalio 9 d. kitokią kelionę  tongue.gif  išskrendam šįkart į Nicą poilsiaut, o Portugaliją atidėjom kitam kartui.



Na va, o aš nusipirkau bilietus spalio 12 d. į Porto, poto išsinuomosim automobiį ir važiuosime į pietūs.
Atsakyti
QUOTE(naktele @ 2006 09 29, 07:50)
Na va, o aš nusipirkau bilietus spalio 12 d. į Porto, poto išsinuomosim automobiį ir važiuosime į pietūs.


man pasisekė mirksiukas.gif vadinas aš kitom atostogom gausiu dar daugiau informacijos apie Porto ir kt. biggrin.gif Labai lauksiu čia fotoreportažo ir įspūdžių, gerų atostogų!
Atsakyti
Aš irgi šią vasarą Portugalijoj apsilankiau... Lisabona, Sintra, Coimbra, Porto (man jis - pats gražiausias...), Caldas da Rainha, Foz do Arelho (mažas miestukas ant vandenyno kranto). Kai turėsiu daugiau laiko, parašysiu savo įspūdžius smile.gif)
Tiesiog po šitos šalies net nebežinau, kur dar norėčiau nuvažiuoti.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 09 spalio 2006 - 12:15
QUOTE(kismet @ 2006 10 09, 13:14)
Aš irgi šią vasarą Portugalijoj apsilankiau... Lisabona, Sintra, Coimbra, Porto (man jis - pats gražiausias...), Caldas da Rainha, Foz do Arelho (mažas miestukas ant vandenyno kranto). Kai turėsiu daugiau laiko, parašysiu savo įspūdžius smile.gif)
Tiesiog po šitos šalies net nebežinau, kur dar norėčiau nuvažiuoti.. smile.gif

sutinku thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2006 10 09, 13:14)
Kai turėsiu daugiau laiko, parašysiu savo įspūdžius smile.gif)
Tiesiog po šitos šalies net nebežinau, kur dar norėčiau nuvažiuoti.. smile.gif


pažado nepamiršom, laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, užvakar grįžau iš Portugalijos, tad trumpai galiu pateikti savo įspūdžius ir infomaciją.
Visų pirmą į Portugaliją nuvykome pakankamai pigiai. Kelionė lektuvu mum abiem su vyru, pirmyn ir atgal kainavo 1000 litų. Pastebėjau, kad prieš tai dauguma čia rašiusių buvo pietinėje dalyje. Mes pervažiavome visą Portugaliją išilgai-nuo pietų iki šiaurės, ir šiaurinė dalis man labiau patiko. Šiaurėje teko aplankyti Porto, Bragą, nuvykom iki nacionalinio parko Geres (vieną geriausių išvykų), net gi nuvažiavome į Ispanijos regioną Galisija ir aplankėme uostą Vigo. Pasivažinėdami po šiaurę iš Bragos nusipirkome bilietus į piečiausią Portugalijos dalį Algarvę. Portugalijoje pigiausia keliauti autobusu. Bilietas kainavo 25 eurai vienam žmogui. Algarvėje labai gražūs paplūdimai, kurortai, skanus maistas ir nuostabus vandenynas. Pabuvę ten šešias dienas išsinuomavome automobilį (kaina 130 eurų 4 dienom su pilnu draudimu) nuvažiavome iki Lisabonos, Sintros, vakariausio Europos taško, aplankėme mietelį Nazare, miestą Leirą. Automobilį grąžinome Porto oro uoste, iš kurio skridome namo. Gaila, kad neaplankiau Fatimos, Evoros ir Koimbros, mat kelionės planas dėl oro susimaišė. Kai atįvažiavome į Portugaliją trys dienas buvo karšta, po to staiga pradėjo lyti ir lijo visoje Portugalijoje, tik Algarvėje vėjas lietūs nupučia, todėl ten ir prasedėjome šešias dienas. Kelionės rudenį turi tą privalumą, kad kainos žemesnės, o minusas tas, kad oras labai permainingas.
vienu žodžiu tingiu rašyti, bet jei reikia info, klauskyt, atsakysiu.
Atsakyti
QUOTE(naktele @ 2006 10 27, 14:28)
vienu žodžiu tingiu rašyti, bet jei reikia info, klauskyt, atsakysiu.

Kur radai tokį pigų skrydį? Vienam žmogui į vieną pusę išėjo 250 Lt su visais mokesčiais, teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2006 10 27, 17:58)
Kur radai tokį pigų skrydį? Vienam žmogui į vieną pusę išėjo 250 Lt su visais mokesčiais, teisingai supratau?

Tokį pigų skrydi radau Ryanair linijomis. Bilietą pirkau prieš mėnesį, nes taip geriausiai. Skrydau su persėdimu Frankfurto oro uoste.Jei perki bilietą anksčiau, ar vėliau, tai kainos didesnės. Tiesiog reikia sekti kainas jų tinklapyje ir kaip pamatai, kad skrydžiai kainuoja 1 centą, tada perki. Dar ten priskaičiuos bagažą, mokesčius įvairius, gali ir draudimą, tad ir gausis 250 lt. Manau, kad vis tiek pigu.
Atsakyti