Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.6

QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 04, 17:37)
nesuprantu, kazkodel sodra nerodo mano rugsejo menesio paskaiciavimu ir socialinis nemato, kazin ar sodra israso kokia pazyma, kad galeciau pristatyt socialiniui- kiek gaunu motinystes tevystes pasalpos.... nes labai laikas spaudzia...

nezinau,siaip tai jei viskas tvarkoj,tai jie mato g.gif israso iskart pazyma.
Papildyta:
QUOTE(*Madmozela* @ 2010 10 05, 10:42)
Laba  4u.gif

norejau paklaust laiskas turi ateiti apie patvirtinima del soc. pasalpos? pridaviau dokumentus rugsejo menesi  smile.gif ir kokiomis dienomis mazdaug moka ta pasalpa?

laiskas turi ateiti,o moka nuo 8 iki 25 dienos.
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2010 10 05, 10:42)
Laba  4u.gif

norejau paklaust laiskas turi ateiti apie patvirtinima del soc. pasalpos? pridaviau dokumentus rugsejo menesi  smile.gif ir kokiomis dienomis mazdaug moka ta pasalpa?

jei pridavėt rugsėjį, gali tekti laukti ir iki spalio galo, dabar ilgai trunka. geriausiu atveju išmokas gausite spalį už du mėnesius. moka iki 25 dienos, kada mokės konkrečiai jums priklauso nuo keleto dalykų - pavardės, adreso, netgi banko.
Atsakyti
sveikos radau toki punkta:
i soc pasalpa pretenduoja:
yra įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo nurodytų aplinkybių atsiradimo:
- motina (tėvas) arba globėja (globėjas) jos (jo) auginamam vaikui sukakus 3 metams;

Tad jei vaiko prieziuros atostogos man baigesi 07 men ir as i birza prisiregistravau 09 men as galiu gauti pasalpa? Man nereikia joje istoveti, 6men, kad gauciau pasalpa? Ar gerai supratau?
Vyras birzoj stovi daugiau kaip 6 men.
Ar mes galim gauti pasalpa, jei taip kokiu dokumentu reiktu ?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 05, 09:40)
nuvaziavau is sodros issiemiau paskaiciavimo lapa, kiek priklauso moket uz motinystes (tevystes) pasalpa, nes pas pacius siandien dar nerodo motinystes uz rugsejo menesi, ir pazyma butu buvus tik spalio 11d. o man stipendijai gauti- jau siandien reikia doh.gif  tai sodra dave paskaiciavimu pazyma, kuria pristaciau i socialini... thumbup.gif tai sake siandien pat ir paskaiciuos thumbup.gif


Aš tai jau rugsėjo gale gavau pažymą iš socialinio (kaip supratau, patvirtino rugsėjo 22d), kad rugsėjo mėnesį esu socialiai remtina ir dar iki spalio spėjau susitvarkyti popieriukus ir nunešti į universitetą dėl soc. stipendijos smile.gif Pas mus iki ryt galima nešt.
Atsakyti
Laba vyras pirmadieni stojo i birza tai kad soc. pasalpa galetume tvarkytis zinau kad puse metu tures isstoveti joje. O kaip del maisto paketu kad galetume juos gauti ir tures butinai istoveti puse metu birzoj ar nebutinai ir galima anksciau tvarkytis?
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2010 10 05, 10:42)
Laba  4u.gif

norejau paklaust laiskas turi ateiti apie patvirtinima del soc. pasalpos? pridaviau dokumentus rugsejo menesi  smile.gif ir kokiomis dienomis mazdaug moka ta pasalpa?


man tokie laiskai gyvenime nera pareje g.gif
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2010 10 05, 12:58)
sveikos radau toki punkta:
i soc pasalpa pretenduoja:
yra įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo nurodytų aplinkybių atsiradimo:
- motina (tėvas) arba globėja (globėjas) jos (jo) auginamam vaikui sukakus 3 metams;

Tad jei vaiko prieziuros atostogos man baigesi 07 men ir as i birza prisiregistravau 09 men as galiu gauti pasalpa? Man nereikia joje istoveti, 6men, kad gauciau pasalpa? Ar gerai supratau?
Vyras birzoj stovi daugiau kaip 6 men.
Ar mes galim gauti pasalpa, jei taip kokiu dokumentu reiktu ?
4u.gif


taip, jei jus i birza istojote po 3 metu motinystes (tevystes) atostogu - jus atitinkate reikiama punkta ir jums 6 menesiu atstoveti nereikia, galite drasiai tvarkytis dokumentus..
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2010 10 05, 14:23)
Aš tai jau rugsėjo gale gavau pažymą iš socialinio (kaip supratau, patvirtino rugsėjo 22d), kad rugsėjo mėnesį esu socialiai remtina ir dar iki spalio spėjau susitvarkyti popieriukus ir nunešti į universitetą dėl soc. stipendijos smile.gif Pas mus iki ryt galima nešt.


o as siandien katik gavau pazyma ir mokyklai ir darzeliui, bet turejau is sodros pristatyt duomenis, nes pradzioj menesio dar nemato paskaiciavimu doh.gif pati sodra sake dar nemato uz rugseji motinystes tevystes pasalpu, sake ryt ar poryt tik matys ir pazyma butu buvus tik 11 diena, tai paprasiau, paskaicavimu pazymos....
ir man dabar mazajai 2 metukai sukanka si menesi, tai israse soc parama tik 2 menesiams uz rugseji ir spali, kita menesi darys perskaiciavima doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 05, 09:40)
verslo liudijimas ir sildymas

siandien klausiau ar priklauso sildymas jei vienas is seimos nariu turi verslo liudijima...
tai dar priduriau , kad esam soc remtini- tada pasake kad vyras vadinasi ne tik verslo liudijima turi, bet ir birzoj stovi- o tai leidzia gauti ir soc parama ir kompensacija... tai ryt bandysiu eiti tvarkytis paslpu, jei teisingai supratau..

pasirodo tiesa, kad turint verslo liudijima priklauso kompensacijos, tik turi stovet tuo paciu birzoje.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausimelis del sildymo kompensacijos - 3 asmenu seima,35 kv.ploto butas,bet vyras registruotas savo tevu namuose,o sis butas mano vardu ir registruoti tik as ir dukryte,tai kaip supratau del sildymo kompensacijos skaiciuojasi tik mano pajamos?
Atsakyti
Laba diena,gal zinote,ar man priklausytu soc.parama ir mazdaug kiek ,jei as mokausi vidurineje,man 18m.ir deklaruociau gyvenama vieta is tevu pas mociute,jos pajamos 350lt.per menesi,butas27kv.m
Aciu,kas paaiskins
Atsakyti
QUOTE(deka @ 2010 10 05, 18:52)
Laba diena,gal zinote,ar man priklausytu soc.parama ir mazdaug kiek ,jei as mokausi vidurineje,man 18m.ir deklaruociau gyvenama vieta is tevu pas mociute,jos pajamos 350lt.per menesi,butas27kv.m
Aciu,kas paaiskins

socialiniam svarbu butu ar jus save islaikote, jei ne- tai priklausysite iki 24metu prie tevu pajamu... nebent turite dirbti ar stoveti birzoje arba buti vedusi (kad jus laikytu kaip viena gyvenanti asmeni, vedybu atveju skaiciuotu ir jusu vyro pajamas)
http://www.socmin.lt....php?1189177490

Šeima – sutuoktiniai arba bendrai gyvenantys neįregistravę santuokos pilnamečiai vyras ir moteris, taip pat susituokęs asmuo, su kuriuo teismo sprendimu dėl sutuoktinių gyvenimo skyrium yra likę gyventi jų vaikai, arba vienas iš tėvų, jų vaikai iki 18 metų.

Į šeimos sudėtį taip pat įskaitomi nedirbantys nesusituokę ir su kitu asmeniu bendrai negyvenantys asmenys nuo 18 iki 24 metų: besimokantys dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose ir kitų formaliojo švietimo įstaigų dieniniuose skyriuose (mokiniai ar studentai), taip pat asmenys per laikotarpį nuo dieninių bendrojo lavinimo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 spalio 2010 - 18:06
sveiki,norėjau pasiteirauti,ar priklauso mum kokia pašalpa ar kompensacija,jei aš esu motinystės atostogose ir už tai gaunu iš Sodros 600Lt,vyras niekur oficialiai nedirba ir nėra užsirašęs darbo biržoje, gyvenam nuomojamam bute... Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Susana* @ 2010 10 05, 19:18)
sveiki,norėjau pasiteirauti,ar priklauso mum kokia pašalpa ar kompensacija,jei aš esu motinystės atostogose ir už tai gaunu iš Sodros 600Lt,vyras niekur oficialiai nedirba ir nėra užsirašęs darbo biržoje, gyvenam nuomojamam bute... Ačiū už atsakymą  4u.gif

norint gauti soc parama- reikiamus punktus turi atitikti visi seimos nariai, tai reiskia, jei vyras oficialiai nedirba- privalo buti registruotas darbo birzoje.
arba atitikti kazkuri kita punkta http://www.socmin.lt....php?1189177490
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 spalio 2010 - 19:21
Tai gal ir man padėsit blush2.gif

Vyras nuo rugsėjo pradžios dirba Anglijoje legaliai, aš stoviu DB jau pusę metų. Pajamų jokių. Gyvename su 7 mete dukra, priregistruotos tik dviese bute. Vyras savo tėviškėje priregistruotas. Sakykit, ar priklauso kokia kompensacija ? Dėkoju mirksiukas.gif
Atsakyti