Įkraunama...
Įkraunama...

Polipai gimdoje ir gimdos kaklelyje

Sveikos, gal kuriai salino polipus VGN? Kokie atsiliepimai butu?
Atsakyti
o sakykit, kaip buvo su kraujavimu, po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2015 09 27, 09:46)
o sakykit, kaip buvo su kraujavimu, po operacijos?

kai isleido is ligonines nekraujavau visiskai. Po keliu dienu pradejau kraujuot, bet nesmarkiai, tai truko kokias 2 ar 3 dienas ir liovesi. Ko gero koks sasas nukrito. Daugiau nieko bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,man prieš 6d operavo gimdos kaklelio polypus,ir iškart skyrė kontraceptines tabletes.Iki šiol po truputį kraujuoju.Tai mastau ar čia mėnesinės prasidėjo tuoj operacijos,ar čia nuo kontraceptinių tablečių.
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2015 11 16, 11:10)
Labas,man prieš 6d operavo gimdos kaklelio polypus,ir iškart skyrė kontraceptines tabletes.Iki šiol po truputį kraujuoju.Tai mastau ar čia mėnesinės prasidėjo tuoj operacijos,ar čia nuo kontraceptinių tablečių.

Cia nuo operacijos 4u.gif As kraujavau kokia 10 dienu, o negeriau nei KT, nei menesines neturejo buti.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 11 16, 14:11)
Cia nuo operacijos 4u.gif As kraujavau kokia 10 dienu, o negeriau nei KT, nei menesines neturejo buti.

Ačiū.Man KT skyrė cistų gydymui.Tai vis paskauda d.p
Atsakyti
Gal kas atsakys, ar pasalinus polypus realiai sumazeja kraujavimas per menesines ir ju skausmingumas? Man gydytoja rekomendavo polypu (jie 2) salinima, nes del gausiu kraujavimu isivysciusi letine mazakraujyste. Dabar geriu eilini kursa gelezies ir kai tik hemoglobinas pakils nors iki 100, reikes gultis ligoninen. Paskaiciau tema ir suabejojau, ar tikrai bus pagerejimas ir nepasikartos po pusmecio vel ta pati istorija. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert Flower @ 2016 04 07, 23:18)
Gal kas atsakys, ar pasalinus polypus realiai sumazeja kraujavimas per menesines

Sumažėja 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(Desert Flower @ 2016 04 07, 22:18)
Gal kas atsakys, ar pasalinus polypus realiai sumazeja kraujavimas per menesines ir ju skausmingumas? Man gydytoja rekomendavo polypu (jie 2) salinima, nes del gausiu kraujavimu isivysciusi letine mazakraujyste. Dabar geriu eilini kursa gelezies ir kai tik hemoglobinas pakils nors iki 100, reikes gultis ligoninen. Paskaiciau tema ir suabejojau, ar tikrai bus pagerejimas ir nepasikartos po pusmecio vel ta pati istorija.  g.gif

del skausmo nepasakysiu, nes man nei pries operacija, nei dabar pilvo neskauda per menesines. O, kad sumazejo kraujavimas tai faktas. Anksciau 7-8 dienas is kuriu 4 upem tekejo. Po operacijos menesines tunka 3 dienas, kartais 4, kraujo l.mazai.
Bet... po operacijos nepraejo nei metai, o as pagal pozymius itariu, kad polypas jau ataugo. Bet dabar tirtis neisiu, del tam tikru priezasciu operuotis be ziemos nerizikuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 06 28, 16:50)
del skausmo nepasakysiu, nes man nei pries operacija, nei dabar pilvo neskauda per menesines. O, kad sumazejo kraujavimas tai faktas. Anksciau 7-8 dienas is kuriu 4 upem tekejo. Po operacijos menesines tunka 3 dienas, kartais 4, kraujo l.mazai.
Bet... po operacijos nepraejo nei metai, o as pagal pozymius itariu, kad polypas jau ataugo. Bet dabar tirtis neisiu, del tam tikru priezasciu operuotis be ziemos nerizikuosiu.

man lygiai taip pat, po metų ataugo, tokia jau tendencija, sakė gydytoja, nes šalinam tik polypą o ne priežastį. O priežastis padidėję moteriški hormonai, o aš nenoriu gerti hormonų, spiralės dėtis taip pat, taigi polypai atauginės...
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2016 06 29, 08:02)
man lygiai taip pat, po metų ataugo, tokia jau tendencija, sakė gydytoja, nes šalinam tik polypą o ne priežastį. O priežastis padidėję moteriški hormonai, o aš nenoriu gerti hormonų, spiralės dėtis taip pat, taigi polypai atauginės...

o as geriu KT, bet nemanau, kad tai ka labai padeda.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 06 29, 08:14)
o as geriu KT, bet nemanau, kad tai ka labai padeda.

kokie pašaliniai poveikiai? aš taip nenoriu tų hormonų, nes suprantu jei padidėję moteriški, tai jūs geriat vyriškus? ar teisingai suprantu?
Atsakyti