Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto papildai sportuojantiems

Kazkur girdejau, kad norincioms sulieseti labai tinka baltymu kokteiliai, kuriuos reikia gerti vietoj pietu ar vakarienes. Visas reikalingas medziagas gauni, o kaloriju - minimum. Ar tikrai taip?
Gal kas jau yra isbandes?



21
Atsakyti
Zvirbliuke, o ko tu siaip nori -sulieseti? tada geriau rinktis kitus budus, ne cheminius, kaloriju tuose kokteiliuose priklausomai nuo produkto rusies ir gamintojo buna nuo mazdaug 350kcal iki 1200 - 1500kcal porcijoje, dauguma pakankamai slykstaus skonio, na siaip aisku del skonio galima gincytis.

Baltyminiai kokteliai yra keliu rusiu, maziausiai kaloriju turi baltyminiai koncentratai, jei skirti atstatyti raumenis po intensyviu treniruociu, bet tikrai ne liesejimui, be to jeigu i organizma patenka per daug baltymu, tai labai matosi - atsiranda spuogai, tad bet kokiu maisto priedus, sportinius mitybos papildus ir daugeli kitu dalyku geriau naudoti pagal paskirti  ;)
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi:
aš baltiminį kokteilį geriu kas antrą dieną, vakare, po treniruotės. Geriu "Universal" firmos, dietinį. Manau, kad geras daigtas, nes padeda atsigauti po sporto ir padeda formuotis raumenukam thumbup.gif
Atsakyti
Nat. sojos baltymai + vitC (apelsinų sultys), Pusryčiams thumbup.gif (2-3 val nieko nevalgyt).
Atsakyti
Pries keleta metu klube buvo pirkt toks KARNITINAS, jei gerai prisimenu. Sake, reikia gerti pries treniruote padeda sudeginti kalorijas, duoda energijos. Gal kas bandete? blush2.gif
Atsakyti
Mano vyras jau gal pora savaiciu gera dietinius kokteilius 2 kartus dienoje + garsinijos tabletes lieknejimui. Gaila, neikalbejau jo pasisverti, bet ka tikrai pastebejau, kad laaabai mazai valgo - tos tabletes+kokteiliai tikrai gerai slopina apetita. Tikiuosi, greit pamatysiu, kaip rubai jam darosi per dideli.
Atsakyti
sportuoju pagal spec.man sudaryta fitneso programa ir naudoju maisto papildus (proteino kokteilius, aminorugstis, geriu vitaminus). rezultatu pasiekiu gerokai greiciau nei sportuodama be ju. ar tai sveika nesidomejau, bet jauciuosi puikiai. tik pradejus vartoti papildus per 4 dienas nukrito 5kg. be to papildai padeda gerokai ilgiau islaikyti rezultatus.
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2005 10 30, 15:34)
Mano vyras jau gal pora savaiciu gera dietinius kokteilius 2 kartus dienoje + garsinijos tabletes lieknejimui. Gaila, neikalbejau jo pasisverti, bet ka tikrai pastebejau, kad laaabai mazai valgo - tos tabletes+kokteiliai tikrai gerai slopina apetita.  Tikiuosi, greit pamatysiu, kaip rubai jam darosi per dideli.



As pries kokiu 11 metu geriau kokteili Slim Fast,
ten buvo visokiu vitaminu ir mikroelementu prideta,
tiksliai nezinau ar jis prie baltiminiu, bet kad man padejo tai faktas thumbup.gif
ir svoris nekito galima sakyt 10 metu,
dabar vel jo noriu, bet nezinau, kur jo yra verysad.gif


Papildyta:
QUOTE(Snake @ 2006 02 01, 16:26)
Gal gali pasidalinti patirtimi, kokius dar priedus geriate sportuodamos- kad butu daugiau energijos, nutirptu greiciau riebaliukai??  mirksiukas.gif


Skysta L-Karnitina geria
Paskaityk, cia apie ji DAUGIAU
Atsakyti
As jau kuri laika intensyviai sportuoju ir taip pat rimtai galvoju apie maisto papildus. Kol kas vartoju tik kalcis+magnis+cinkas, kuriuos nusipirkau plauku stiprinimui, bet organizmas juos greit isisiurbia del sportavimo (ypatingai kalcio ir magnio kiekvieno kunelis reikalauja).
L-karnitinas, mano ziniom, yra tikrai nebloga priemone, jei norisi ir riebaliuku atsikratyt. Na as ju ne daug turiu, bet pasiryskit linijas ne prosal butu. Be to, L-karnitinas taip pat teikia ir energijos treniruociu metu. Tik vat yra visokiausiu L-karnitino produktu. Klausimas-kuri pasirinkti. Pati planuoju pirkti geriama, o ne tabletikem, nes skysti organizmas greiciau isisavina. Bet man atrodo tai biskuti brangiau.. Tie pinigai visa reikala gadina. fitness4.gif
Atsakyti
steroidai yra nelegalūs, nereikia maišyti jų su papildais.

Bajm raumenis augina baltymais. yra pirkti visokių rūšių proteinų gėrimų, kurie padeda surinkti tam tikrą baltymų kiekį, nes gauti jo pakankamai vien iš maisto yra gana sunkoka. mirksiukas.gif
labai drįsčiau sukritikuoti universal.lt dėl aukštų kainų bet, jeigu jūsų kišenė leidžia tai drinks_cheers.gif
yra ir kitų firmų, prekiaujančių papildais pvz.: www.smcsport.lt www.sportnutrition.lt pigiau! 4u.gif

dėl L-karnitino konsultavausi su drauge, rimtai užsiimančia sportu. patarė pirkti skystą karnitiną (dar būna tabletės, piliulės, etc), nes geriausiai organizmas pasisavina. sakė, kad jai tikrai padėjo, tik reikia gerti didesnėm dozėm, negu rekomenduojama. na bet čia kaip kam. jeigu nėra riebaliukų, tai niekas ir nekris mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 27 birželio 2012 - 17:07
"man reikėtų papildų, kad raumenys greičiau augtų, riebalų tirpdyti nereikia

ką rekomenduotume?"

To pačio ieškojau, todėl šiek tiek pasidomėjau. "Kačiokai" rekomendavo naudoti kreatiną. Naturalus dalykas, padeda augti raumenims ir priduoda daugiau jėgų, treniruotės metu jautiesi žvalesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 27 birželio 2012 - 17:07
QUOTE(vaida_pb @ 2006 02 17, 12:26)
Koleges, gal ka parekomenduotumete bendrai gerai savijautai palaikyti? Nes zinau, kad labai daug medziagu prarandu sportuodama. Pavyzdziui, gal kokius vitaminus vartojat g.gif



kai tik pradėjau sportuoti, jokių vitaminų negėriau, maniau kad organizmas ir taip pakankamai sveikas. bet po kelių menėsių pradėjau chroniškai sirgti, vis puslelinėm išmėtydavo, sloga nepraeidavo (ankščiau tas pasitaikydavo i 2 metus 1 kartą) ir savijauta nekokia buvo schmoll.gif

dabar kiekvieną rytą išgeriu saują tablečių : vitamino C, kramtomos kalcio tabletės, vaistai sąnariams stiprinti, vitaminų kompleksas aktyviems bei sportuojantiems (čia svarbiausi drinks_cheers.gif ), žuvų taukai, nakvišų aliejus. rodos viskas mirksiukas.gif

baisiausiai pikta, kad tos tabletės nežmoniškai didelės, o mano burna labai maža todėl pastoviai turiu sunkumų nuryjant verysad.gif duona užsikandinėju, padeda, bet vis menkas malonumas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soda: 17 vasario 2006 - 16:42