Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir dantų priežiūra

QUOTE(ramushka @ 2009 01 13, 17:42)
laba diena, norejau paklausti kaip man elgtis.......jau geri puse metu kankinuosi su vienu dantimi kuris man jau 10metu bedu nekelia nes istrauktas nervas, tik pavasari suzinojau kad aplink dantuka pulinukas apsivijes, pasirodo ten uzlausta begale adateliu, du kanalus yra vilciu prakrapstyti treciame slenkstis ir niekaip......ir taip jau puse metu mat vizitas vos karta per menesi tokia mat eile, o as nestuma kaip planavau taip ir tebeplanuoju......kadangi dantukas vis dar valomas ir net nepradetas pulinuko gydimas...tai kazi ka daryti jei pastosiu ar nutraukti gydima ir lupti dantuka lauk ir valyti pulinuka kuo greiciau kol nepakenke vaisiui....ar laukti 4 nestumo menesio ir pratesti gydima....prieto kaskart man atlieka po rengeno nuotrauka kad paziureti valymo pasiekimus, o viena gydytoja isvis man jau sake traukti  lauk bet as pasiryzau ji isgelbeti...tai kazi kaip ciabus....

galiu tik tiek pasakyti, kad jei reikes skalavimo skyscio, galima rimktis Octenidol, nes ji gali naudoti nescios ir maitinancios, o siaip del traukimo tai net ir nezinau... but gal geriau, jei butu letine forma ir ja islaikyti iki pogimdiminio periodo, nes dar paklius i krauja operacijos metu infekcija, neduok dieve...
jei jau visgi darys ka nors, tai butinai pries operacija reikia burna octenisept praskalauti, butinai, jei odontologas neturi, tai nusipirk pati vaistinej, oi bliamba, ne juokas cia...
Papildyta:
va, cia apie ji biski
http://www.octenisep....php?-228274729
Atsakyti
Na aš ant savo poros dantų pastebėjau dėmelių. Na paskutinį kartą kai tokių turėjau tai dantis suplombavo be nsukausminimo (mažos skylutės buvo), O po to kokius 6 -7 metus tvarkyti dantų nereikėjo. Po to nešiojau breketus. Juos nuėmė kai buvo prasidėjęs 3- čias nėštumo mėnuo.

Tai užsirašiau dantis susitvarkyt, nes žiauriai bijau juos susigadint. Nes kai mama laukėsi tai su manimi 1 danty pametė, su broliu - antrą.

Bėda per tą laiką kai paskutinį kartą skyles tvarkiaus kainos žiauriai išdidėjo ir aš nebesigaudau kas yra normalu.

Ar normalu 130 Lt už mažą skylutę?
O už danties beveik atstatymą 200 Lt ...
Vilniuje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 18 birželio 2009 - 10:12
labas,
turiu tokia problemele su dantuku. budama 4men nescia susitaisiau visus dantis taciau viena gydytojas turejo palikti nes jis anot jo per daug sudetingas, jame 5 kanalai, todel neisvengtume rentgeno ir visokiu vaistu, todel jis man pasiule palaukt kol pagimdysiu ir uzdejo laikinu vaistu, kurie man iskrito neseniai, siuo metu man liko 3sav iki gimdymo ir dantuka kartais skauda kai uzsigaunu su maistu nes jis turi labai didele skyle ir yra labai jautrus toje skyleje. taigi nezinau ka man daryti, kai labai skauda isgeriu paracetamolio arba uzdedu laseli gvazikeeliu aliejaus ir praeina, kol kita karta vel uzsigaunu valgydama. nezinau ar ten infekcija ar tiesiog nervas atviras. taisyti bijau nes jau turiu gimdyt tuoj, o jei netaisysiu tai gali kas nors blogo atsitikt gimdymo metu?
Atsakyti
QUOTE(viktorija010187 @ 2009 09 06, 23:32)
o jei netaisysiu tai gali kas nors blogo atsitikt gimdymo metu?

ma gymdymo metu manau del danties nieko neatsitiks, paprasciau dabar gali kenkti net gerdama paracetamoli... Na bet jei taip skauda kad negali kenteti tai nzn ka ir patart. O Vel negalima vaistu uzdet, kad nors skyles nebutu?
Atsakyti
viktorija010187, reikėtų kreiptis į odontologą. Visuomet yra išeitis ir galima pasirinkti iš visų blogybių mažiausią blogybę.
Esant tokiems simptomams, gali atsirasti komplikacijų dabar, gali atsirasti gydymo metu, gali iškart po gimdymo.. Gali ir praeiti skausmas, aišku, bet lėtinis uždegimas vyks vis tiek.
Beje, paracetamolis prasiskverbia pro placentą. Reikėtų vartoti tik tokiu atveju, kai nėra kuo pakeisti ir nauda didesnė nei galima žala.
Atsakyti
as pas odontologa eisiu pirmadieni,tik man nuo visokiu rupesciu nebuvo kada susitvarkyt dantis kelis nes nuo pastojimo man 2 istrupejo .. user posted image tik nemalonu aisku kai odontologe sako ko nebuvai anksciauir t.t. o as nenoriu savo rupesciu pasakotis labai jau skaudus user posted image
Atsakyti
sveiki,

norejau suzinoti ar galima nestumo metu, mums jau 23savaites tvarkyti dantuko kanalus?sad.gif
stomatologe pradejo taisyti danti, o pasirodo ten reikia pries tai sutvarkyti kanalus.

ar nekenkia maziukui?

aciu
Atsakyti
QUOTE(VeroniQ @ 2004 10 04, 20:24)
nestuke.gif Ar gal;ima valytis dantis nestumo metu Parodontax dantu pasta? ar ji niekuo ten nekenkia?
ir kuom ten zalia nuo raudonos tiubeles skirias?
aciu


Skaičiau kažkur internete, kad nėščiosioms pavojinga valytis dantis su triklozano (tokio antibiotiko) turinčiomis dantų pastomis, nes kyla vaikui pavojus. Triklozano turi beveik visos Colgate dantų pastos ir dar kažkurios, radau straipsnį Google, įvedusi žodžius "Triklozanas dantų", pasiieškokit. Įdomu, ar teisybė.
Atsakyti
Krastutiniu atveju, jei negalima isvengti ir kyla gresme gimdyvei, tada tvarko, jei yra pirmas semestras. O del anestezijos irgi tas pats.
Atsakyti
Nulūžo apatinis galinis krūmoinis dantis ir ten nepatogi didžiulė skylė - nulėkiau pas odontologą, pažiūrėjo - "baisu, aš galiu tik pragręžt ir vaistų uždėt (su nuskausminimu) ir siųst kažkur kanalų išsivalyt..." sakau, bėda ta, kad man 10 savaičių nėštumo - ai, sako, kas čia baisaus (taip labai abejingai), bet aš nesileidau tvarkoma, dabar jau 14 sav. ir galvoju - ar geriau tvarkyti tą dantį ar laukti po gimdymo, bet mane prigčsdino, kad jei pradės skaudėti bus blogiau... ar kas nors tvarkėtės - domėjotės apie tuos sudėtingus kanalų valymus nėštumo metu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo autojo: 19 gegužės 2014 - 09:28