Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

A...Na aišku sumaišiau, nes pas Alioną esu buvusi.. Na, nekokie mano atsiliepimai apie ją būtų smile.gif Tačiau esu girdėjusi,kad draugei vienai labai patiko smile.gif Davė ten knygą kažkokią paskaityti maždaug... Nu absoliučiai man ji kaip šarlatanė pasirodė smile.gif Skaičiuoja tas kortas taip mintyse garsiai, gal įvaizdį sudaryti bandė didelį smile.gif Visą laiką man sakė, tu atsipūsk negalvok apie nieką, nes negaliu tavo energijos nuskaityti,tu man viską blokuoji smile.gif Galiausiai einant į pabaigąseanso, ji bac saupaemė ir užsirūkė prie manęs bigsmile.gif

Aleksandras man visai nieko Taralogas pasirodė, kuris šneka blaivia galva... Tačiau būrimo pabaigoje, pats labai pasimetė ir pasiūlė apsilankyti pas kokią kitą būrėją.. Ir tuo metu abudu aptarėm..Rekomendavo jis manpradžiai kaip nebūtų keista Marytę.. Bet paskui pasakė jis, kad ai bendriau ne, gali nusipezėti ji,neik biggrin.gif Pasiūlė jis man Radą... Na pats blogiausias įspūdis koks tik galėjo susidaryti apie būrėją ar kuo ji save laiko smile.gif Kortas skaitė kokias 5minutes, o paskui puse h kalbėjom apie jos šeim, sūnų ir kaip gaila jai ,kad nebūsiu jop sūnaus žmona wub.gif biggrin.gif Nepaisant to, pasakė man ale turėsiu dvi santuokas nes pirmasis mano vyras (kurio dar neturiu)mirs smile.gif))) Normalus save gerbiantis burėjas tokių vėjų nešnekėtų niekada savo klijentams... Na o kas dar esu buvusi pas Vanda.. na tai jos kalbose is 100proc 60proc tiesos buvo vertinu ją kaip Aleksandrą panašiam lygyje, bet iš kitų esu girdėjusi, kad ji nieko gero nepasako iš vis.. o kitiems labai viską gerai... Tai apie ją yra dvi nuomonės arba lb gera, arba lb bloga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretage @ 2011 08 29, 14:32)
Gal pasakytum kurioje vietoje Palangoje gyvena ta burėja

vasaros ar pavasario gatvej,na tiksliai neatsimenu.
Atsakyti
matrica_2, man kaip tik Aliona patiko. Esu buvus pas Olia pries du metus - nieko neissipilde, visiskai. Ir ji labai stebi reakcija. Pasake, pamate, kad man nelabai ir iskart pradejo kitaip kalbeti. Nepatiko, vienu zodziu. Paskui 3 kartus buvau pas Maryte. Issipilde pora smulkmenu. Toliau buvau pas Aleksandra. Man nepatiko. Labai skubejo, susake, susake ir viso gero. Praejo metai - nieko neissipilde. Pas Aliona buvau 2010 m. gruodzio men. Apie dabarti viska teisingai pasake. Is ateities issipilde du dalykai - negeri. Geru dar laukiu... praejo truputi daugiau nei puse metu, gal dar issipildys. Apskritai, ji kaip zmogus man patiko, labai maloniai pabendravom. Gal todel, kad mes abi ruses, nzn.
Atsakyti
Dauguma išgirtų būrėjų - rusės/ai verysad.gif a ja nipanimaju tak xorošo, kad galėčiau burtis biggrin.gif
Sudomino ta būrėja iš Palangos smile.gif
Pati gyvenu Klaipėdoj, bet kartais nuvažiuoju į Šiaulius pas tokią moterį. Tik kad mes jau tiek susibendravim, kad ji buria trumpai, o apie save šneka daug.. Norisi iš ko kito ką išgirsti smile.gif Šiai akimirkai ir norisi, ir nesinori eiti, nes esu gana dideliam pakilime gyvenime biggrin.gif tik asmeniniai reikalai prastesni smile.gif)
Draugė buvo pas Vandą. Iš pradžių buvo super nepatenkinta, arbatų įkišo. Bet kai pradėjo pildytis, planuoja vėl eiti. Sakė, pildosi datom ir labai tiksliai unsure.gif
Atsakyti
Oj, pamirsau, dar pas Vanda is Poilsio g. buvau - 2009 m. pabaigoj - nieko neissipilde. O draugei viskas issipilde.
Atsakyti
Tai va sakau ir pasitvirtina ta nuomonė.. Arba nieko arba viskas smile.gif Mano keliosm druagėms viskas tiksliai tiksliai, žodis į žodį atsiprašant 4u.gif O kitai vat nieko... smile.gif

Beja negalvokit kad reklamą darau... Bet mano kaimynė ji yra.. gyvenam netoliese viena kitos... bet šalia mano kiemo tik priešais gatve, bet matomes nedažnai smile.gif Tai va kaip buvau prieš du emtus pasakė viską, kai ėjau po metų pasake lygiai tą patį biggrin.gif Ir paksui žiūrėdama į mane klausė ar nesu pas ją apsilankiusi jau kartą?? smile.gif Nustebino tas, kad po metų laiko vistiek nepakeitė savo nuomonės.. manau juk jeigu būtųvisiška šalatanė tia nesugebėtų tiap identiškai pameluoti visų smulkmenų smile.gif Beja draugas kuris lankėsi pas ją ir vėliau ėjo po kurio laiko tai jam irgi viską pasakė tą patį ką ir pirmą kartą smile.gif smile.gif Juk pas ją tų žmonių n+1 per dieną.. neįmanoma visko atsiiminti... Na o kitiems sakau nieko gero iš jos 4u.gif
Atsakyti
As visai neperseniausiai buvau pas Aleksandra(buria lietuviskai smile.gif ),nu kaip cia pasakius nezinau nezinau,paziuresim aisku,nes tik tiek laiko teprajo.Bet praeiti tai nieko nepasake.50 mokejau jam,ar verta buvo pasakysiu po metu smile.gif .Man patiko kaip bure mane mano miestelije,super zinokit,bet nebenueinu pas ja,nes labai sunkiai pas ja patekt doh.gif .Bure pries 4 metus,na zinokit viskas issipilde 100%.Girdejau,kad jinai turi savo klientu ir tik juos tepriima,as patekau pas ja per atsitiktinuma,na mano mama pries 16 metu irgi burdavo kortomis,turejo zmoniu,bet po vieno atvejo(jinai buvo numetus mirti savo anukui,cia mano sunui,bet tuo metu man nieko nesake,tik mano geriausiai draugei,kuri man pasake,tik po laidotuviu kaip kas) jinai visam mete burti-mesti kortas,nes jai labai tai sukrete,tai va kai as nuejus pas ta moteriske norejau patekt,jinai pasake,kad negali manes priimt,kita karta jau su mama ejau,kai pamate mano mama tada tik prieme.Isbure super,nesigailiu tu 30lt.,!Norejau dabar nueit pas ja kai buvau grizus atostogu,bet kazkastais man sako,ne tik ne pas ja,net nezinau kodel.O mamos neisprasau iki siol,kad paburtu ne pro kur schmoll.gif ,nesutinka,net i kalbas neina.Tik pasako,nebenoriu i tamsa grizt unsure.gif
Atsakyti
raudona26, du kartus perskaiciau ka parasei, bet taip ir nesupratau. Pradzioj rasai apie Aleksandra (rasai jis), o paskui staiga apie bureja-moteri (rasai ji), bet neparasei kas ji. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 01 rugsėjo 2011 - 16:16
Pamirsau parasyt,kad moteris ir tiek,o vardo jos neprisimenu nors uzmusk smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudona26: 02 rugsėjo 2011 - 18:50
aha, tikrai įdomu. Reikės išvandyt.
Atsakyti
Labas mergaites, gal galite parasyti burejos is P. Komunos g. numeriuka? Bet lyg ir ne Natalija jos vardas... g.gif sake nebloga ji ir nedaug ima pinigeliu rolleyes.gif
Atsakyti
Aleksandras sakai nepatiko Raudona? smile.gif Na man tai jis labai pasirode toks logika remiantis...o ne iliuzijomis kazkokiomis
Atsakyti