Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

jau radau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 12 25, 17:28)
Kadangi jau ne viena įdėta japniško obuolių-aguonų pyrago foto, tai aš nesikartosiu, tiesiog parašyt norėjau, kad jis labai patiko !!! Tikrai dar ne kartą jį gaminsiu smile.gif Drėgnas, ne per saldus, toks aguoninis aguoninis....  thumbup.gif


Ir aš kepiau japonišką obuolių-aguonų pyragą, deja, jis mūsų skoniui nelabai ax.gif
Tikrai niekada jo nebekartosiu, juk sakoma - skoniui draugų nėra! tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linucia: 25 gruodžio 2009 - 21:31
Nu sveikos mergaites, rasau nakty lotuliukas.gif TAI PIRMIAUSIAI VISAS SU SVENTEM !!! santa2.gif santa2.gif santa2.gif

Tai va, greit sumesiu ka dariau sventems pati bigsmile.gif

Imbieriniai sausainiukai:
http://sigitosvirtuv...usainiai-7.html
( mano fotke )
user posted image
(gavosi labai daaaaug doh.gif gal 1,6 kg lotuliukas.gif pakankamai skanus biggrin.gif )

Cipciuko meduoliai:
user posted image
gavosi skanus, irgi daug, buvo pilna puodyne, nuotraukoje 1/3 belike biggrin.gif

Ir garsusis " Japoniskas aguonu - obuoliu pyragas"
user posted image
daug nuomoniu, ir daug skoniu, tad 70 ant 30 % patiko - ne, bet man super i thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schino: 26 gruodžio 2009 - 02:18
Jau kaip ir užbaiginėjam temą, tad dar kartą lenkiu galvą Nerytės meduoliukams aciuks.gif bigsmile.gif 4u.gif Pas mus jie patys pačiausi wub.gif

user posted image
Atsakyti
O as pabaigai sios temos noreciau ACIU pasakyt visoms uz geras idejas visu kepinukai buvo labai grazus o mums patys paciausi buvo Cipsiuko meduoliai 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visas su atėjusiomis šventėmis 4u.gif
Labai visos gražių meduoliukų prikepėt ir kiti Kalėdiniai skanėstukai atrodo nuostabiai wub.gif Aš atnešu irgi saviškius parodyt blush2.gif kepiau pagal Cipciuko receptą - mums jie mmm essen.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2009 12 24, 10:34)
Su antro numerio antgaliu ir vienkartiniu maišeliu - šiemet pirmą kartą išbandžiau - labai supaprastina gyvenimą smile.gif

Papasakokit, kur nusipirkti tuos antgalius? Supermarketuose tokių, aišku, nebūna. Kur jų ieškot?
Ir pasakykit tikslų tikslų glajaus sudėtį. Gal aš ne tokį darau... g.gif nes:

dekoravau savo meduolius iki 2 val nakties. Glajus gavosi, rodos, puikus, tirštas, dailiai dekoravosi, bet sakykit, kodėl jam džiūstant ant sausainių linijos praplatėja? Atrodo taip dailiai išpaišiau, plonom linijom, o ryte tokie tiap-liap atrodo, meduoliukai išsprogtakiai, nes iš mažų akyčių toookie veizolai pasidarė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 26 gruodžio 2009 - 23:50
stai cia mano kaledines eglutes
http://public.fotki....kepiniai/4.html
Atsakyti
Japoniškas obuolių aguonų pyragas - patiko visiems 100 proc. wub.gif Tik kai kepiau iš pusės normos, tai maža buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar ir as kepiau japoniska aguonu-obuoliu pyraga, bet panos - su receptu ten visgi kazkoks nesusipratimas yra - kiek as nutuokiu apie visokiu kepiniu teslas, tai virta manu kose sitoj vietoj neatlieka jokios funkcijos - ar kose bus tesloj ar jos nebus, rezultatas - tas pats doh.gif mano galva cia reikia sausu manu kruopu 8 sauksteliu, tada bus prasme tas manas apskritai cia deti, kadangi i tesla neįeina miltai. Gaminu su manu kruopom ir varskes apkepa ir kt pyragus, tai zinau kaip gaunasi...
Bet siaip visumoj pyragas tikrai skanus thumbup.gif isirasysiu i savo receptu knygele smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti