Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(Sigute*** @ 2008 05 05, 18:30)
Pas mane tai buvo  "dvikojos pelės" po jų apsilankymo panašus vaizdas kaip pas jus. verysad.gif

Bet juk tada turėjo žinoti, kur kokių spalvų tulpės. Nors ką gali žinoti, gal kasė kas, kur pakliuvo ir viskas g.gif Pas mane daržely, tai daug įvairių rūšių gėlių auga, tai nežinant, kol jos nesudygusios nesuprasi kur kasti.l g.gif
Atsakyti
O aš štai kokių grožių priskyniau kieme tvarką darydama

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Man reik Jusu, patyrusiuju konsultacijos blush2.gif
Liepos menesi isteku ir buvau sugalvojus, kad noriu baltu tulpiu wub.gif ir puokstei, ir sales puosimui, noriu sumerkt i vazas kruvas baltu tulpiu wub.gif bet vat neseniai as blondine suzinojau, kad liepos menesi tulpiu ir su ziburiu nerasi, kazkaip anksciau i tai nekreipiau demesio doh.gif tai va norejau jusu paklausti,ar yra nors menkute galimybe paciai darzelyje prisiauginti tu baltu tulpiu liepos menesiui?ar visai jau jos neauga vasara? unsure.gif
Atsakyti
jei man pačiai reiktų, gal ir užsiimčiau tulpių "prievartavimu" bigsmile.gif o bet tačiau, gal tiktų baltos lelijos puošybai? Arba kalijos, jurginai? Dabar madoj ir hortenzijų dideli žiedynai, jei liepos pabaigoj, tai galėtum prisišienaut daug žiedynų wink.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kad ne...kalijos ir lelijos man nelabai schmoll.gif nebent gal balti bijunai g.gif o tai sunku su tom tulpem sakai? g.gif vestuves liepos 5...
Atsakyti
Manrods tokiu laiku ir bijūnai jau bus pražydėję mastau.gif
Atsakyti
Nu dar didesnis s... doh.gif o tai kas bus neprazydeje???o tai kaip su tom tulpem??ar imanoma jas isprievarataut kaip tu sakai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 05 05, 21:51)
Nu dar didesnis s... doh.gif o tai kas bus neprazydeje???o tai kaip su tom tulpem??ar imanoma jas isprievarataut kaip tu sakai? biggrin.gif


Mano giliu įsitikinimu nieko neišeis - svogūnėliai turi gauti šalčio, kad žydėtų. Dėl to jie sodinami iš rudens, būna dirvoje per žiemą ir pav suželia, sužydi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2008 05 05, 19:46)
O aš štai kokių grožių priskyniau kieme tvarką darydama


tikra saunuole wub.gif wub.gif kad pasigyrei
as saviskes i ''namo aplinka'' sudejau, tai nesikartosiu blush2.gif

QUOTE(marlena24 @ 2008 05 05, 20:43)
Kad ne...kalijos ir lelijos man nelabai schmoll.gif nebent gal balti bijunai  o tai sunku su tom tulpem sakai?  vestuves liepos 5...

jokiu sansu schmoll.gif : [apie ''prievartavima'' pries metus reikejo planuot, bent jau pries pusmeti mirksiukas.gif ]
bijunu liepa taip pat nebus! schmoll.gif
ot kokia inoringa nuotaka blink.gif ................. lotuliukas.gif

bet tu man pasakyk: kuo bijunas panasesnis i tulpe nei lelija???

o as ramunes siulau 4u.gif
user posted image

nors man biujnai irgi patinka, pati dariau sia puokste is kiemo augalu
user posted image


pala pala doh.gif doh.gif doh.gif
juk sia puokste [su bijunais] dariau liepos pirmai dienai
marlena, vadinasi, tau yra sansas bigsmile.gif
viskas priklausys nuo sezono oru, o pavasaris siemet ankstyvas g.gif , taigi .... ne kas ... bet tiketis galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 05 gegužės 2008 - 22:44
QUOTE(staselė @ 2008 05 05, 17:53)
Vakar ilgiau pabuvau sode ir pasižvalgiusi po savo darželį pastebėjau, kad labai daug tulpių pas mane pradingę, kai kurių spalvų net lapų nelikę, kitų keli suvargę lapeliai dar ,,kyšo". Nesuprantu nė vienais metais nėra taip buvę verysad.gif Ir tai pastebėjau tik dabar, kai pražydo tulpės, nes turėjau jų  įvairių spalvų, žiūriu, kad iš viso mažoka tulpių belikę.  g.gif  Galvoju arba jos supuvo, ar kokios pelės sugraužė svogūnėlius,kad šalčių žiemą nebuvo. Ar pas jus taip neatsitiko?


Mūsų šiais metai irgi labai nuvargusios, daug tulpių visai nepražydo ir bijau, kad nors svogūnėliai liktų, o kaltinu tai pavasarinį šaltuką, nes jau su žiedeliais buvo, kai davė šaltis, tai visos paliko, kaip išvirusios doh.gif , o kur buvo pasodintos arčiau šiltnamio tai visai geros, gražiai sužydėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andza: 06 gegužės 2008 - 08:32
S.... verysad.gif as kaip ta princese is filmo "12 menesiu", kuri ziema uzsimane zibuciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu grazu man tos baltos tulpes nors tu ka unsure.gif nu bet jei be sansu, reiskia be sansu....o del tu bijunu, tai as kaip ir nelabai galiu db atsisest ir laukt bus nebus...vistiek gelem reik is anksto pasirupint unsure.gif ale gal tikrai tada apie lelijas pagalvot g.gif ale tada teks pirkt,pati tai ju tikrai neuzauginsiu,nesu didzioji sodininke unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 05 05, 21:08)
Sveikos mergaites 4u.gif
Man reik Jusu, patyrusiuju konsultacijos blush2.gif
Liepos menesi isteku ir buvau sugalvojus, kad noriu baltu tulpiu wub.gif ir puokstei, ir sales puosimui, noriu sumerkt i vazas kruvas baltu tulpiu wub.gif bet vat neseniai as blondine suzinojau, kad liepos menesi tulpiu ir su ziburiu nerasi, kazkaip anksciau i tai nekreipiau demesio doh.gif tai va norejau jusu paklausti,ar yra nors menkute galimybe paciai darzelyje prisiauginti tu baltu tulpiu liepos menesiui?ar visai jau jos neauga vasara? unsure.gif

Na jau ne, tikrai liepos mėnesi Lietuvoj tulpiu neturėsi biggrin.gif Nebent biržely, yra tulpiu vėlyvos rušies ir jei pasodintos kur nors tamsesnei vietoj, tai esam turėje tulpių biržely, bet iki liepos tai ne schmoll.gif
Atsakyti