Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 15:51)
Paaiškinkite man, kodėl daug kas įrengia rozetes taip aukštai?

Matyt bijo nužeminti... tai iš akies pakelia tiek, k0d jau tikrai virš stalviršio būtų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zemaiteki @ 2016 02 09, 14:44)
Sveikos merginos, man rodos pamiršau parodyti, kam įdomu, kaip atrodo stiklas tarp spintelių smile.gif Jis nei klijuotas, nei priveržtas. Tiesiog tiksliai įstatytas ir su rozetėm prisuktas biggrin.gif
http://s019.radikal....eb6579b96dd.jpg[/img]

Daili Jūsų virtuvytė gavosi 4u.gif .

QUOTE(miegale23 @ 2016 02 09, 15:37)
Grazu, norejau ir as, bet visdelto apsistojau ties plytelem, tikiuos kad siandien pabaigs http://www.part.lt/p...2ffad5ea459.jpg

Plytelės didelės smile.gif. Atitaikėt, kad tiktų į tarpą? Tik tos rozetės truputį vaizdą gadins...

Ačiū abiems, kad rodotės 4u.gif


QUOTE(rasamal @ 2016 02 09, 15:59)
Įtariu, kad pas mane gali irgi taip buti...
O dėlto taip aukštai, kad "gudruolis" elektrikas žemiau nenuleidžia


Kaip suprast - nenuleidžia? Kuom argumentuoja? Kodėl nepasitelkus elementarių skaičiavimų:

user posted image

ir nepasakius jam kur jas daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 09 vasario 2016 - 15:07
QUOTE(rasamal @ 2016 02 09, 15:59)
Įtariu, kad pas mane gali irgi taip buti...
O dėlto taip aukštai, kad "gudruolis" elektrikas žemiau nenuleidžia

O kokiu principu su juo bendraujate? Žodinis susitarimas, laisvoji jo ranka, Jūsų baksnojimas pirštu kur norite turėti rozetę ar konkretus brėžinys?
Atsakyti
kiek pamenu, tai elektrikas jos vyras, ne biggrin.gif lotuliukas.gif jei taip, su tokiu virsininku sunku tartis biggrin.gif
virtuveje dedate plyteles be tarpeliu gal?
man dizainere aiskina, akd virtuveje jokiu glaistu, tik kalibruotos, berods plyteles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 09 vasario 2016 - 15:30
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 17:07)
O kokiu principu su juo bendraujate? Žodinis susitarimas, laisvoji jo ranka, Jūsų baksnojimas pirštu kur norite turėti rozetę ar konkretus brėžinys?


Kaip Juodai sako, bijo, kad nenužemintų
Kai elektrą vedžiojo, dar net ir grindys buvo nebetonuotos, tai va ir pabijojo, kad nebutų per žemai

knopke* samdomas elektrikas
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 15:51)
Paaiškinkite man, kodėl daug kas įrengia rozetes taip aukštai?

Kadangi mano vyras elektra dare pats, jokiais klausimais del to su manim nesitare, kai padare pasakiau, kad per aukstai, jis argumentavo, kad patogiau naudotis kai auksciau, bet jei as taip labai noriu gali nuleisti, bet kazkaip gaila pasidare, nes darbu buvo dar milijonas, tai palikau taip, bet zeminti tikrai galima, kam dar nevelu ir kam tai svarbu, tikrai prasykit, kad pazemintu.
Atsakyti
Nu bet...ne jam vėliau naudotis tom rozetėm rolleyes.gif Bet kiek nesąmonių su tom rozetėm pridaro "žinovai" arba šeimininkės: juokas proa ašaras pvz čia (nepatogu, ne visi prietaisai turi tokio ilgio laidus, o tuo labiau jie gi visą laiką pajungti, kabės girliandos) arba čia. Arba tiek prisiprojektuoja, kad galutiniame variante visas rozečių blokas yra ties kaitlente arba įsirenginėja rozetes, bet galiausiai dar naudojas prailgintuvu arba trišakiais, nes trūksta lizdų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 16:46)
Nu bet...ne jam vėliau naudotis tom rozetėm  rolleyes.gif

Na siuo atveju ir jam naudotis, mes panasiai laiko praleidziam virtuveje, as gaminti nemegstu ir tobuliausia virtuve to nepakeis, jis gaminti megsta, bet laiko ne visada turi.
Atsakyti
miegale23, aš ne apie Jūsų vyrą, aš apie elektriką kalbėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 09, 16:38)
Kadangi mano vyras elektra dare pats, jokiais klausimais del to su manim nesitare, kai padare pasakiau, kad per aukstai, jis argumentavo, kad patogiau naudotis kai auksciau

Kodėl patogiau g.gif ?... Man kaip tik atrodo, kad patogiau, kai jos žemai, o ir dailiau atrodo, kabeliai nekabo smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 09, 17:00)
... Man kaip tik atrodo, kad patogiau, kai jos žemai...

Jei vadovautis Jūsų įkeltu brėžinuku su ta žemesne rozete, dar reiktų įvertinti koks kištukas bei ar tokiu atstumu prietaisų laidas nebus "laužomas", išlenkiamas (jei kištukas kampinis).
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 17:04)
Jei vadovautis Jūsų įkeltu brėžinuku su ta žemesne rozete, dar reiktų įvertinti koks kištukas bei ar tokiu atstumu prietaisų laidas nebus "laužomas", išlenkiamas (jei kištukas kampinis).

Man rodos, pagal savo rozečių matmenis braižiau. Dar pamatuosiu namuose. Be to, visada galima kištuką apsukti kabeliu į viršų, jei jau nusižemino... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 09, 17:12)
Be to, visada galima kištuką apsukti kabeliu į viršų, jei jau nusižemino... smile.gif

Arba pasikeisti kištuką biggrin.gif
Atsakyti