Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika interjere:

QUOTE(femme @ 2016 02 09, 10:03)
visi punktai patikrinti, niekas nebudi, beveik visur led'ai ir tie nedeginami. Kabelį irgi patikrino su kažkokiu prietaisu, užtikrino, kad niekas nenuteka.
kas įdomiausia, kad bute net elektrinė pirtis ir mansardoje elektriniai radiatoriai, grindų šildymas buvo - nu ir daugiau 400 kW niekaip doh.gif


hmm, na tada pasistatykit kontrolini skaitikli. Dar vyras aiskino, kad skaitiklius ant atskiru grupiu galima statyt, tada matysit kur daugiausiai elektros isbega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2016 02 09, 10:03)
visi punktai patikrinti, niekas nebudi, beveik visur led'ai ir tie nedeginami. Kabelį irgi patikrino su kažkokiu prietaisu, užtikrino, kad niekas nenuteka.
kas įdomiausia, kad bute net elektrinė pirtis ir mansardoje elektriniai radiatoriai, grindų šildymas buvo - nu ir daugiau 400 kW niekaip doh.gif

Tuomet belieka patikrinti visus stambius rijikus.....vandens pasildytojus, saldytuvus, hidroforus ir t.t.......manau rasite tarp ju ta 'bangini' smile.gif

Pas save kazkada toki radom.....vandens bojleris......ji pakeitus i nauja el sanaudos sumazejo 250 kw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo profas: 09 vasario 2016 - 09:38
QUOTE(profas @ 2016 02 09, 10:36)
Tuomet belieka patikrinti visus stambius rijikus.....vandens pasildytojus, saldytuvus, hidroforus ir t.t.......manau rasite tarp ju ta  'bangini' smile.gif

Pas save kazkada toki radom.....vandens bojleris......ji pakeitus i nauja el sanaudos sumazejo 250 kw

taip taip, šitas banginis jau išaiškintas biggrin.gif žiemą pagal galimybes vandenį šildo šildymo katilas, elektros tenus jungiame retai.

O į kokį boilerį pakeitėt?
Mums Vilproj aiškino, kad visi jie vienodi doh.gif neva kiek reikia energijos vandeniui pašildyti, tiek ir reikia, mažiau niekaip nepadarysi, be alternatyvių šaltinių g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2016 02 09, 10:49)
taip taip, šitas banginis jau išaiškintas biggrin.gif žiemą pagal galimybes vandenį šildo šildymo katilas, elektros tenus jungiame retai.

O į kokį boilerį pakeitėt?
Mums Vilproj aiškino, kad visi jie vienodi doh.gif neva kiek reikia energijos vandeniui pašildyti, tiek ir reikia, mažiau niekaip nepadarysi, be alternatyvių šaltinių g.gif

Pakeitem tiesiog i nauja smile.gif
As noriu pasakyti kad senstant el prietaisams jie pradeda naudoti daugiau elektros.
Cia kaip ir su zmonem......kai nuseda batarejkos....uh, keik reikia pastangu, laiko ir energijos kad kazka padarytum smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo profas: 09 vasario 2016 - 10:20
Paziurekite.....koki grozi as siandien parsiveziau biggrin.gif
Kazkokia manija man uzejo ant neriniu
user posted image
Atsakyti
Ale kaip jus tiek elektros prisukat... g.gif Pas mus butas, ne namas, sildymas centrinis, bet prietaisu buitiniu daugybe ir virykle indukcine, skalbianke, indablove, mikruske, telikas, kompai trys, kondikai vasara buna jungiami ( ne labai daug, tik per didziuosius karscius), na ir vidurkis anot Mano elektra 105 kw/men. Lempikes beveik visur liuminiscencines, kai kur reflektorines paprastosios kaitrines.
Tikiuosi mum to naujo skaitliuko neides.... doh.gif

Beje, jei kas turit kondikus, tai pasiziurekit ar per ziema nestovi ijungti i tinkla, nes esant minusui, jie nuolat atsisildo isorini agregata ir suvartoja nemazai elektros. Nebent sildytumetes jais, tada, aisku, kitas reiklas. Mes kazkada issiaiskinom sita elektros "vagi".
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2016 02 09, 21:08)
Ale kaip jus tiek elektros prisukat... g.gif  Pas mus butas, ne namas, sildymas centrinis, bet prietaisu buitiniu daugybe ir virykle indukcine, skalbianke, indablove, mikruske, telikas, kompai trys, kondikai vasara buna jungiami ( ne labai daug, tik per didziuosius karscius), na ir vidurkis anot Mano elektra 105 kw/men. Lempikes beveik visur liuminiscencines, kai kur reflektorines paprastosios kaitrines.
Tikiuosi mum to naujo skaitliuko neides.... doh.gif

Neisivaizduoju kaip jus sutelpat i 100 g.gif
Pas mus vidurkis 300..... Sia ziema gyvenam su geoterminiu tai dar sildymas plius 300 kw.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2016 02 09, 21:08)
Ale kaip jus tiek elektros prisukat... g.gif  Pas mus butas, ne namas, sildymas centrinis, bet prietaisu buitiniu daugybe ir virykle indukcine, skalbianke, indablove, mikruske, telikas, kompai trys, kondikai vasara buna jungiami ( ne labai daug, tik per didziuosius karscius), na ir vidurkis anot Mano elektra 105 kw/men. Lempikes beveik visur liuminiscencines, kai kur reflektorines paprastosios kaitrines.
Tikiuosi mum to naujo skaitliuko neides.... doh.gif


biggrin.gif juokas juokais, ale niekada elektros nemačiau reikalo taupyt, kai 200 kW max būdavo be jokių taupymų ir su kaitrinėm lemputėm... O dabar 300-400 susispaudus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 09 vasario 2016 - 20:42
Skaitau pasislėpus ir galvoju, džiaugčiaus kad pas mane už elektrą 100 Eur būtų, bet pas mane vasarą daugiau būna doh.gif Mačiau dėl boilerių diskutavot, daugiau elektros sunaudoja, kai prikalkėja, keisti nebūtina, svarbu išvalyti, bet vis vien sunaudoja daug, kažkada skaičiavau tai mūsų atveju sudaro apie 60 Eur per mėnesį. 4u.gif Dar vienas rijikas - kompiuteris, ypač kai paliekamas įjungtas kuomet nenaudojamas.
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2016 02 09, 22:34)
Skaitau pasislėpus ir galvoju, džiaugčiaus kad pas mane už elektrą 100 Eur būtų, bet pas mane vasarą daugiau būna  doh.gif Mačiau dėl boilerių diskutavot, daugiau elektros sunaudoja, kai prikalkėja, keisti nebūtina, svarbu išvalyti, bet vis vien sunaudoja daug, kažkada skaičiavau tai mūsų atveju sudaro apie 60 Eur per mėnesį.  4u.gif Dar vienas rijikas - kompiuteris, ypač kai paliekamas įjungtas kuomet nenaudojamas.

Mes viena menesi laikem ijunge vonioj elektra sildomas grindis ir tambure. Kita menesi laikem isjunge. Skirtumas buvo 200 lt. O vonia nediduke. Gal kokie 6 kvadratai.. Tamburiuks didesnis, bet nedaug. Vonioj elekrinis gyvatukas ijungtas per menesi po 60 lt. prisukdavo. Sudedi sudedi ir gaunas vagys biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas
Kad jau kalbate apie elektrą, tai gal ir mano klausimas bus į temą biggrin.gif
Turguje, sendaikčiuose nusipirkau šviestuvą. Pardavėja patikino, kad į jį sukasi angliškos lemputės, kurių neva yra vos ne kiekvienoje parduotuvėje. Dar jai trūksta tokių kaip žvakidžių, nežinau iš tiesų kaip tas daiktas vadinasi biggrin.gif
Žodžiu kaina buvo gera, šviestuvas man patiko ir nupirkau aš jį.
Dabar situacija tokia: apėjau visus senius ir Ermitažus, nei su žiburiu angliškų lempučių nemačiau doh.gif.
Jų yra ebay, bandyčiau parsisiųsti, bet...
Kita vertus sunku patikėti, kad šiais laikais nebūtų niekur tokių lempučių ir LT.
O bet tačiau...vyras nusinešė šviestuvą į "normalią" parduotuvę parodyti. Pardavėjas buvo labai nustebintas akyse nebuvo matęs, tokio daikto ir sakė niekur mes nieko panašaus negausim blink.gif
Rodau jums, gal kas susidūrėt g.gif. Pradėjau sau mąstyti, gal šviestuvas jau toks senoviškas, kad tokių lempučių net nebegamina g.gif
arba tas pardavėjas toks biški neišmanantis pasitaikė g.gif
Pasakykit, kas žinot, nes vyro mintis MESTI LAUK, kaip ir netinka man unsure.gif
va čia tas viduriukas:
URL=http://www.part.lt/perziura/94c617558fd2a4c92ee01781fec3ec63750.jpg]user posted image[/URL]
O čia "viršus" kaip suprantu dedasi ant jo dar ta žvakidė, bet jų irgi pirkti nemačiau g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2016 02 10, 10:45)
Pasakykit, kas žinot, nes vyro mintis  MESTI LAUK, kaip ir netinka man  unsure.gif

Nemeskit. Susiraskit meistriuką, taisantį elektroniką, kuris patronus pakeistų į E27 arba E14. Nekainuos brangiai. Tuo pačiu tegu laidus patikrina, gal sudulėję, jei ką irgi keičiasi nesudėtingai. Kištuką pakeičia į europinį.
Atsakyti