Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika interjere:

Labukas, kaip galeciau ikelti nuotrauka?Architektas atsiunte pirmini pabraizyma... Noriu parodyti jums , gal turesit kokiu pastebejimu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2016 01 28, 21:58)
Labukas, kaip galeciau ikelti nuotrauka?Architektas atsiunte pirmini pabraizyma... Noriu parodyti jums , gal turesit kokiu pastebejimu? smile.gif


bandykit per part.lt
ikeliat nuotrauka, sumazinat ir i foruma idedat tik nuoroda, kur apacioje nuoroda forumui
Atsakyti
Murmur, jusu ikeltos lovos labai kampai atsikise-nusidauzysit kojas nakti. As tai po dvieju isbandytu lovu dabar rinkciaus tik medziaga apmusta rema. O kaina tai ten kazkokia itartinai maza, tikrai gali but "popierine". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2016 01 29, 12:44)
Murmur, jusu ikeltos lovos labai kampai atsikise-nusidauzysit kojas nakti. As tai po dvieju isbandytu lovu dabar rinkciaus tik medziaga apmusta rema. O kaina tai ten kazkokia itartinai maza, tikrai gali but "popierine". 4u.gif

drinks_cheers.gif
aš jau ant savo kailio šitą džiaugsmą išbandžius doh.gif

Mergaitės, pasidalinkite krosnelių nuorodom.
Ieškau baltos - dramblio kaulo. Dūmtraukis turi būt išvedamas iš krosnelės viršaus.

iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Na dar sioje temoje imesiu savo koliaza, neisrenku kedziu. Sviestuva buvau numaciusi toki, kuris koliaze, dabar truputi abejoju. Man patinka tos, kur su juodomis kojomis ir permatomu virsumi, sakau dar ideciau viena kresla apvilkta, kaip koliaze foto. Nzn, pasimeciau.
Virtuves lange bus bati porcelianiniai sviestuvai, hole, gal pamenat antvikvariniai - zalvaris, juoda. Baro kedes bus tokios, kurios koliaze.
Laukiu nuomoniu

Valgomasis
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2016 01 29, 13:03)
Na dar sioje temoje imesiu savo koliaza, neisrenku kedziu. Sviestuva buvau numaciusi toki, kuris koliaze, dabar truputi abejoju. Man patinka tos, kur su juodomis kojomis ir permatomu virsumi, sakau dar ideciau viena kresla apvilkta, kaip koliaze foto. Nzn, pasimeciau.
Virtuves lange bus bati porcelianiniai sviestuvai, hole, gal pamenat antvikvariniai - zalvaris, juoda. Baro kedes bus tokios, kurios koliaze.
Laukiu nuomoniu

Valgomasis


Issirinktas sviestuvas man asmeniskai per sunkus, kaip betono gabalas, nepaisant kad jis pagamintas tikrai ne is betono ir yra lengvas. Kiek pamenu, ant tos sienos, virs minkstasuolio, planuojamas kazkoks paveikslas ar foto, tai tas pilkasis sviestuvas vaizda uzstos. Tokio tipo sviestuvai man graziau ziurisi aplinkoje, kurioje yra matomo tikro/pliko betono, ale loftuose, tada tas ju "svoris" ne toks sunkus. Siuo atveju namai labiau skandinaviskai eklektiski.
Rinkciausi optiskai lengva, kad ir nemazo dydzio sviestuva.
Taip pat stalas ir minkstasuolis jau yra gan ryskus, jie sudaro kompozicija ir patys is saves yra "su svoriu", todel tiek sviestuvas, tiek kedutes man graziau lengvesnes.
Kedziu dairyciausi tokiu, kurios palenda po stalu - t.y. rankturiai netrukdo pakisti kede po stalu. Kitu atveju jos aplink stala stoves gan placiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 sausio 2016 - 12:44
QUOTE(mamagabi @ 2016 01 29, 12:42)
Issirinktas sviestuvas man asmeniskai per sunkus, kaip betono gabalas, nepaisant kad jis pagamintas tikrai ne is betono ir yra lengvas. Kiek pamenu, ant tos sienos, virs minkstasuolio, planuojamas kazkoks paveikslas ar foto, tai tas pilkasis sviestuvas vaizda uzstos. Tokio tipo sviestuvai man graziau ziurisi aplinkoje, kurioje yra matomo tikro/pliko betono, ale loftuose, tada tas ju "svoris" ne toks sunkus. Siuo atveju namai labiau skandinaviskai eklektiski.
Rinkciausi optiskai lengva, kad ir nemazo dydzio sviestuva.
Taip pat stalas ir minkstasuolis jau yra gan ryskus, jie sudaro kompozicija ir patys is saves yra "su svoriu", todel tiek sviestuvas, tiek kedutes man graziau lengvesnes.
Kedziu dairyciausi tokiu, kurios palenda po stalu - t.y. rankturiai netrukdo pakisti kede po stalu. Kitu atveju jos aplink stala stoves gan placiai.

Tas sviestuvas vienintelis man todel ir patiko, nes tai veltinis ir banguotas, na duoda toki kitoki visai jausma nei pvz indi betoniniai, bet kaip minejau susibalamutinau..galiu deti sviestuva zalvarini is plonu vielu ir margais pauksteliais biggrin.gif to sieninio sviestuvo vieta - nesamone, reiks kazkaip ji panaikinti, gal paveiksliukais, gap paveikslu, negalvojau dar.
Del kedziu lengvumo, is vienos sutinku tikrai su tavimi, todel buvau net nuziurejusi tokias plonomis linijomis kedes, bet..ivyksta disharmonija lotuliukas.gif is vienos puses sunku, is kitos puses lengva, negrazu, nemiela..todel ir mastau kaip atsvara i priesinga puse nei sofa imesti kazka viena/du didesnio, o kad neapsistatyti sunkiais baldais - imesti permatomos plastases.
O kaip tau tos kedes su juodomis medinemis kojomis??? Koju forma butu kaip ir baro kedziu, faktura medis, solidziau, koju spalva kaip ir sofos koju spalva, plastikas kaip plastikas, jo nesimato, palenda po stalu, neuzgozia stalo kojos, duoda lengvuma, galiu imesti pilka, geltona pagalvele apacioje. Gaila ju nera paciupineti, butu lengviau, masciau apie dvi-tris jas.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2016 01 29, 13:55)
Tas sviestuvas vienintelis man todel ir patiko, nes tai veltinis ir banguotas, na duoda toki kitoki visai jausma nei pvz indi betoniniai, bet kaip minejau susibalamutinau..galiu deti sviestuva zalvarini is plonu vielu ir margais pauksteliais biggrin.gif  to sieninio sviestuvo vieta - nesamone, reiks kazkaip ji panaikinti, gal paveiksliukais, gap paveikslu, negalvojau dar.
Del kedziu lengvumo, is vienos sutinku tikrai su tavimi, todel buvau net nuziurejusi tokias plonomis linijomis kedes, bet..ivyksta disharmonija lotuliukas.gif  is vienos puses sunku, is kitos puses lengva, negrazu, nemiela..todel ir mastau kaip atsvara i priesinga puse nei sofa imesti kazka viena/du didesnio, o kad neapsistatyti sunkiais baldais - imesti permatomos plastases.
O kaip tau tos kedes su juodomis medinemis kojomis??? Koju forma butu kaip ir baro kedziu, faktura medis, solidziau, koju spalva kaip ir sofos koju spalva, plastikas kaip plastikas, jo nesimato, palenda po stalu, neuzgozia stalo kojos, duoda lengvuma, galiu imesti pilka, geltona pagalvele apacioje. Gaila ju nera paciupineti, butu lengviau, masciau apie dvi-tris jas.


O pasimatuoti sviestuvo nera galimybes?
Jis butu tinkamas tokiu atveju, jei butu kazkur erdves centre, uz jo nebutu iskart balta siena kaip fonas, na nebent ja palikti visai tuscia, tada bus matyti tik sviestuvas ir nieko daugiau.
Na o jei ant sienos kazkas bus, tada dairyciausi i plonu geltonu vielu, bet be pauksteliu mirksiukas.gif Pvz.:
http://emazgas.lt/vi...as-diament.html
http://emazgas.lt/vi...as-batista.html
http://emazgas.lt/vi...676-random.html
user posted image

Arba pasidairyti ir i skaidrius stiklinius...

Tos kedes su plastiku is koliazo man patinka labiausiai, bet arjos nebus labai issizergusios smile.gif Galima ziureti ir visai plastikiniu kompaktiskesniu "ghost" kedziu ir tada pagrindiniai objektai bus: stalas, minkstasuolis ir spalvotas kreslas.
https://www.google.l...&...Lw&dpr=0.85
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 sausio 2016 - 13:37
O man depresija dėl medienos dažų-beicų spalvų doh.gif Noriu švelniai pilkšvų rąstinuko vidaus sienų, kurios gražiai kontrasuotų su baltais langų apvadais. Nu ir dabar vienas sienos gabalas 50 pilkos atspalvių, pinigų belekiek išmesta ir nei vieno tinkamo doh.gif vienas žalsvas, kitas dienos lempos melsva, trečias belekoks purvinas sad.gif O man reikia tiesiog natūralios Rumšiškių trobos nupilkėjusios nuo amžių tėkmės pilkumo lotuliukas.gif ir kad liktų medžio faktūra...

Kas esate susidūrę su spalvotom - ir būtent pikom - medžio dažyvėm?????

Negi teks vėl balinti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 29 sausio 2016 - 14:52
QUOTE(femme @ 2016 01 29, 15:49)
O man depresija dėl medienos dažų-beicų spalvų doh.gif
Kas esate susidūrę su spalvotom - ir būtent pikom - medžio dažyvėm?????
Negi teks vėl balinti doh.gif


Pasidalink savo depresija ir parodyk tuos pilkus atspalvius lotuliukas.gif
Gal palengves mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2016 01 29, 15:49)

Kas esate susidūrę su spalvotom - ir būtent pikom - medžio dažyvėm?????

Negi teks vėl balinti doh.gif

Esu smile.gif
Sename rastinuke zaidziau smile.gif tokiom spalvom.
Tai is patirties galiu patarti kad tokiam efektui isgauti reikia dazus skiesti t.y. Juos padaryti alia akvarele....
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 01 29, 12:47)
drinks_cheers.gif
aš jau ant savo kailio šitą džiaugsmą išbandžius  doh.gif

Mergaitės, pasidalinkite krosnelių nuorodom.
Ieškau baltos - dramblio kaulo. Dūmtraukis turi būt išvedamas iš krosnelės viršaus.

iš anksto dėkoju  4u.gif


Naudota, iš kur išvedamas dūmtraukis - neįsivaizduoju, bet mažu tiktų :-) Pas tą pardavėją neblogų minkštų baldų būna, tai vis patikrinu, ką siūlo :-):
http://www.skelbiu.l...s-22270677.html
Atsakyti