Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Niekaip negalim apsispręsti dėl maišytuvų - originaliai norėjom potinkinių, patiko toks už apie 500 EUR/vnt maisytuvas žodžiu jis mums per brangus, o reikia keturių. Panašių radome voniaplius apytiksliai 100 eur, sako italų ale kokybiškas gamintojas. Bet baisu tokį rinktis dėl galimų gedimų.. Gal tada dėti įprastą maišytuvą panašaus stiliaus? Turim greit apsispręsti g.gif Nes tokių tarpinių variantų nėra - arba labai pigūs arba anas per brangus..
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 02, 22:08)
Pas mane Laufen pro, ejau varztu ieskoti  biggrin.gif , jie pasirodo yra, tik stovedamas ju nepamatysi, reikia jau gerokai palysti po wc, kad juos pamatytum.

biggrin.gif aciu, kad apziurejot biggrin.gif jauciu sis mano faworitas ir bus, tik neapsisprendziu, ar du vienodus imti, nes dvi patalpos, ar skirtingus blush2.gif
Atsakyti
Merginos gal galite patarti kokią vonią rinktis - akrilinę, metalinę, akmens masės ar špyžinę ax.gif labai mėgstu pagulėt vonioj ilgiau, tai norisi, kad vanduo labai greit neatšaltų... blush2.gif
Atsakyti
o mane gelbekit su prastuvo paieska.. Siena 3.24 cm, Vonia planuoju 1.7 ilgio. lieka ~150 cm erdve dviems prastuvams, 140 cm musu kraste sugebejau rasti tik :
http://voniospasauli...-140x48-cm.html - 6cm gylio
arba http://voniospasauli...-140x48-cm.html - 8 cm gylio,
neramina butent gylis , ar ne per mazai 6-8 cm ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VINIpooch: 04 vasario 2016 - 11:27
QUOTE(VINIpooch @ 2016 02 04, 11:18)
o mane gelbekit su prastuvo paiska.. Siena 3.24 cm, Vonia planuoju 1.7 ilgio. lieka ~150 cm erdve dviems prastuvams, 140 cm musu kraste sugebejau rasti tik :
http://voniospasauli...-140x48-cm.html - 6cm gylio
arba http://voniospasauli...-140x48-cm.html - 8 cm gylio,
neramina butent gylis , ar ne per mazai 6-8 cm ?

as kaip suprantu, tai gylio nelabai reik, gi neuzkimsite, o begs laisvai vanduo g.gif na bent man taip atrodo 4u.gif

o as norejau pasiteirauti, turime nedidele wc patalpa, viena siena 1,2, kita 2,2, iejimas per viduri ilgiosios sienos. kai ieini, priesais, ant kitos ilgosios bus kriaukle, o iejus, po desine, ant trumposios wc kabes. po kaire, iejus, stoves skalbianke su ant virsaus dziovykle. klausimas toks, ar tarkim,, kaip atrodytu, jei mes plyteles klijuotume tik ta siena, kur wc, ir kur kriaukle stoves, bet uzbaigti plyteliu klijavima siek tiek uz kriaukles. realiai dvi sienos, o kitos dazytos g.gif kaip manote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2016 02 04, 11:09)
Merginos gal galite patarti kokią vonią rinktis - akrilinę, metalinę, akmens masės ar špyžinę  ax.gif labai mėgstu pagulėt vonioj ilgiau, tai norisi, kad vanduo labai greit neatšaltų...  blush2.gif

Bute turejau spizine, gera, tvirta vonia, bet vanduo is siaupo gana smarkiai siltesnis turedavo begti, kol ja pasildydavo, bet kai jau isildavo galedavau ramiai 15min paguleti, poto jei dar noredavau pabuti, reikdavo dasileisti silto vandens. Bet girdejau, kad jas apipurskia putomis ir dar ilgiau siluma islaiko. I nama issirinkau is brangesniu akriliniu, jos tokios kietesnes ir normaliai atrodo, o isyla labai greitai, is iprocio vis siltesni vandeni leidziu, poto turiu salto dasileisti, nes ilipti nebegaliu. Akmens mases man labai grazios, bet sveciavausi pas drauge, kuri turi akmens mases, gyvenau savaite pas ja, bet maudziaus tik po dusu, megstu as beveik karsta vonia, o ja pavykdavo tik silta prisileisti, tai man jokio malonumo joje madytis. Bet jau jos ilgaamzes ir visaip kitaip geros, gal dabartines ir nebetokios saltos.
Atsakyti
QUOTE(VINIpooch @ 2016 02 04, 11:18)
o mane gelbekit su prastuvo paieska.. Siena 3.24 cm, Vonia planuoju 1.7 ilgio. lieka ~150 cm erdve dviems prastuvams, 140 cm musu kraste sugebejau rasti tik :
http://voniospasauli...-140x48-cm.html - 6cm gylio
arba http://voniospasauli...-140x48-cm.html - 8 cm gylio,
neramina butent gylis , ar ne per mazai 6-8 cm ?

man tai nepatinka negilus praustuvai, nes labai taskosi vanduo. o gal jus pagalvokit is apacios i stalvirsi klijuojamus du, ir graziau ir galima normalu varianta pasidaryti.

pas mus baldo ilgis 1650cm, ir du praustuvai is apacios priklijuoti po 650cm
tokie, tik didesni
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 02 04, 13:46)
man tai nepatinka negilus praustuvai, nes labai taskosi vanduo. o gal jus pagalvokit is apacios i stalvirsi klijuojamus du, ir graziau ir galima normalu varianta pasidaryti.

pas mus baldo ilgis 1650cm, ir du praustuvai is apacios priklijuoti po 650cm
tokie, tik didesni

Bet toks variantas tinka, jeigu stalviršis atsparus drėgmei. Jeigu neatsparus, tai nebent praustuvai, montuojami ant stalviršio su skyle maišytuvui. Tik tokie du šalia vienas kito gali nelabai gražiai žiūrėtis, bet būna ir išimčių.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 02 04, 13:06)
Bet toks variantas tinka, jeigu stalviršis atsparus drėgmei. Jeigu neatsparus, tai nebent praustuvai, montuojami ant stalviršio su skyle maišytuvui. Tik tokie du šalia vienas kito gali nelabai gražiai žiūrėtis, bet būna ir išimčių.

taip zinoma, bet tu atspariu dregmei stalvirsiu siuo metu irgi yra netoks jau mazas ir pasirinkimas, ir nebutina kazkokie is akmens mases tik.
as ketinau deti is akmens mases, bet kai atsirado hpl termopalo tie atsparus vandeniui, rinksiuosi sita.
Atsakyti
Nesidraugauju su vonių braižymo programomis, tai bandysiu paklausti žodžiu. Yra viena nišinė siena (gylis 45 cm, ilgis 110 cm), kamputyje planuočiau pastatyti skalbimo mašiną, pasuktą šonu, o per visą sieną pakabinamą spintelę su veidrodžiu arba 2/3 veidrodžio, o 1/3, kur virš skalbyklės, lentynėlės. Bet apačioje nebūtų jokios spintelės (spintelė su kriaukle prie kitos sienos), nieko, tik skalbinių dėžė. Man atrodo, kad būtų netvarkinga g.gif Norėtųsi dėti stalviršį, bet tada į skalbyklės stalčiuką tektų keturpėsčiai lįsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 04, 17:30)
Nesidraugauju su vonių braižymo programomis, tai bandysiu paklausti žodžiu. Yra viena nišinė siena (gylis 45 cm, ilgis 110 cm), kamputyje planuočiau pastatyti skalbimo mašiną, pasuktą šonu, o per visą sieną pakabinamą spintelę su veidrodžiu arba 2/3 veidrodžio, o 1/3, kur virš skalbyklės, lentynėlės. Bet apačioje nebūtų jokios spintelės (spintelė su kriaukle prie kitos sienos), nieko, tik skalbinių dėžė. Man atrodo, kad būtų netvarkinga g.gif Norėtųsi dėti stalviršį, bet tada į skalbyklės stalčiuką tektų keturpėsčiai lįsti biggrin.gif


O skalbimo mašiną jau turite ar dar tik pirksite? Į tokią nišą pasvarstyčiau dėti mažesnio gylio skalbyklę atsuktą priekiu (dabar gi didelis pasirinkimas iki 45cm gylio) ir patogiau naudotis būtų ir stalviršį galėtumėt užsidėti.
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2016 02 04, 19:36)
O skalbimo mašiną jau turite ar dar tik pirksite? Į tokią nišą pasvarstyčiau dėti mažesnio gylio skalbyklę atsuktą priekiu (dabar gi didelis pasirinkimas iki 45cm gylio) ir patogiau naudotis būtų ir stalviršį galėtumėt užsidėti.

Turime, ji 45 cm gylio, plotis 60 cm, žinoma, idealiai tiktų nišoje atsukta priekiu kairėje pusėje, bet tada 60 cm lieka neišnaudota dešinėje... na, bandysiu dar mąstyti kitus variantus, be piešinuko labai sunku...
Atsakyti