Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

galima ir ant grindu pritupt biggrin.gif tarkim, atliekant moteriskas proceduras..viesbutyje daznai taip tenka daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 02 08, 11:58)
Jūsų vietoje, jeigu yra abejonė, tikrai nedaryčiau stacionaraus išformuoto atsisėdimo. Mano nuomone kėdutė duše, ypač kai dušas erdvesnis, patogu atliekant įvairias procedūras. Bet čia toks grynai įpročio reikalas, nes ir be atsisėdimo gali pasieiti. Sakyčiau taip, jeigu ateity norėsis, yra pirkti pakankamai dailių dušo atlenkiamų kėdučių. Ir vietos neužimtų, ir vaizdo negadintų per daug.



QUOTE(knopke* @ 2016 02 08, 12:08)
galima ir ant grindu pritupt biggrin.gif tarkim, atliekant moteriskas proceduras..viesbutyje daznai taip tenka daryt biggrin.gif


Nu jo, matyt ir nedarysiu g.gif Tiesiog ziurinejan interneto platybese akis uzkliuva ir galvoji o gal verta...o gal pasityeisintu g.gif nes kai nesi turejes, tai ir nezinai.
realiai pas mus gaunasi biski atvirksciai - 1 aukste didesnysis vonios kambarys, kuriame dedame vonia, skalbimo masina, nes didesne patalpa. Antram aukste bus realioji musu naudojama vonia, kuri yra mazesne slaitine ir bus tiks dusas, kriaukle ir WC, tai kasdienis proceduru vatlikimas bus 2 aukste, pirmoje ateityje gausis labiau sveciu arba kai jau noresis vonioj pagulet, tai vonia naudiosies g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 08, 13:38)
Nu jo, matyt ir nedarysiu g.gif  Tiesiog ziurinejan interneto platybese akis uzkliuva ir galvoji o gal verta...o gal pasityeisintu g.gif  nes kai nesi turejes, tai ir nezinai.
realiai pas mus gaunasi biski atvirksciai - 1 aukste didesnysis vonios kambarys,  kuriame dedame vonia, skalbimo masina, nes didesne patalpa. Antram aukste bus realioji musu naudojama vonia, kuri yra mazesne slaitine ir bus tiks dusas, kriaukle ir WC, tai kasdienis proceduru vatlikimas bus  2 aukste, pirmoje ateityje gausis labiau sveciu arba kai jau noresis vonioj pagulet, tai vonia naudiosies g.gif

Įsiskaičiau, pas jus dušas beveik kvadratinis, tai tada tikrai nebent atlenkiamą. Ir jei yra kelios/patogesnės vietos, tai tikrai nebūtina. Dar atsisėdimo vieta aktualu, jei tuo dušu dažnai naudosis pagyvenę žmonės.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2016 02 07, 22:32)
tikiuos dabar rodys https://www.pinteres...33650104402592/ tiesiog ileidziamas i stalvirsi, ovalo formos. Santechnikai jau dabar nori zinoti praustuvo tikslu modeli, visa auksti, maisytuva, taip sudetinga viska greit issirinkti  doh.gif

DEje ne, atidaro ne nuotrauka o visa parada, kaip titulini. As tokiu atveju gal per daug nesukciau sau galvos. Praustuvas koks yra toks o del maisytuvo susitarkite su pardaveju, kad jei ka pakeisite. Tegul santechnikas prisuka nepilnai o tik pabandymui ir isbandysite.
Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 04, 23:20)
...
Stalviršis, kaip pas jus, man patinka, bet ar nėra per aukštai kriauklė? Aš norėčiau dubens, tai jam jau tikrai per aukštai būtų, bet ir taip pas mus kriauklė žemesnė už skalbyklę.

Sveikos, jungiuosi prie klausimo ax.gif Gal kuri patars, gal zinote, kokiame aukstyje patogiausia, optimaliausia vonioje praustuva (kriaukle) daryti? Pagal plana po stalvisiu skalbykle talpinsim ir i stalvirsi praustuva planavome ileisti, bet man graziau ant stalvirsio statyt, kaip dubeni. Skalbykles aukstis 85 cm, dar plus stalvirsis dar 4 cm, tarpelis 1 cm, tai gaunasi 90 cm aukstis. Jauciu nepatogu bus jei dar praustuvas bus pie 14 cm aukscio?

Panasiai kaip cia galvoju
user posted image

Buciau labai dekinga uz pasidalinima patirtimi, patarimus ir pasvarstymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2016 02 10, 20:31)
Sveikos, jungiuosi prie klausimo  ax.gif Gal kuri patars, gal zinote, kokiame aukstyje patogiausia, optimaliausia vonioje praustuva (kriaukle) daryti? Pagal plana po stalvisiu skalbykle talpinsim ir i stalvirsi praustuva planavome ileisti, bet man graziau ant stalvirsio statyt, kaip dubeni. Skalbykles aukstis 85 cm, dar plus stalvirsis dar 4 cm, tarpelis 1 cm, tai gaunasi 90 cm aukstis. Jauciu nepatogu bus jei dar praustuvas bus pie 14 cm aukscio?

Panasiai kaip cia galvoju

Buciau labai dekinga uz pasidalinima patirtimi, patarimus ir pasvarstymus  blush2.gif

mes ir darome pastatomą praustuvą ant medinės spintelės. tai aš pasiėmiau paprastą didelį dubenį ir žiūrėjau, kaip man patogu naudotis biggrin.gif plius pagal dabartinę kriauklę, kuria naudojuosi, matavausi. man nepatinka žemai, tai darom taip: spintelė ~80 cm + ~15 cm kriauklės aukštis.

pagal jūsų cm atrodo, kad bus aukštai. be to nepamirškite, kad kriauklės apačioje bus dar vamzdis, tai ir jis turi tilpt, jo neįkišit į skalbimo mažiną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2016 02 10, 20:59)
mes ir darome pastatomą praustuvą ant medinės spintelės. tai aš pasiėmiau paprastą didelį dubenį ir žiūrėjau, kaip man patogu naudotis biggrin.gif plius pagal dabartinę kriauklę, kuria naudojuosi, matavausi. man nepatinka žemai, tai darom taip: spintelė ~80 cm + ~15 cm kriauklės aukštis.

pagal jūsų cm atrodo, kad bus aukštai. be to nepamirškite, kad kriauklės apačioje bus dar vamzdis, tai ir jis turi tilpt, jo neįkišit į skalbimo mažiną biggrin.gif

Taip, taip, del sifono zinau, pas mus ilgas stalvirsis, viename jo gale skalbykle, o kriaukle per pati centra, tikrai netrugdys,bet ko gero per aukstai butu, teks ileidziama i stalvirsi ziuret unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2016 02 10, 21:31)
Pagal plana po stalvisiu skalbykle talpinsim ir i stalvirsi praustuva planavome ileisti, bet man graziau ant stalvirsio statyt, kaip dubeni. Skalbykles aukstis 85 cm, dar plus stalvirsis dar 4 cm, tarpelis 1 cm, tai gaunasi 90 cm aukstis. Jauciu nepatogu bus jei dar praustuvas bus pie 14 cm aukscio?


Jau atsakėt smile.gif
Dėl patogumo tikrai individualu, bet gal kiek per aukštai, nes pvz. virtuvės plautuvės kraštas net prie 90 cm aukščio gaunasi žemiau. O čiaupas iš sienos?, jei jau išvestas, tai į jo aukštį svarbu atsižvelgti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 10 vasario 2016 - 21:19
QUOTE(Y2K @ 2016 02 10, 21:18)
Jau atsakėt smile.gif
Dėl patogumo tikrai individualu, bet gal kiek per aukštai, nes pvz. virtuvės plautuvės kraštas net prie 90 cm aukščio gaunasi žemiau. O čiaupas iš sienos?, jei jau išvestas, tai į jo aukštį svarbu atsižvelgti.

Čiaupas bus paprastai, greičiausiai pačioje kriauklėje bus skylutė jam, įvadas apačioje, po stalviršiu numatytas smile.gif
Atsakyti
Pas mane bute buvo padarytas stalviršis, po kuriuo buvo skalbimo mašina paslėpta, ir kriauklė įleista. Tai man su 1.65 ūgiu nebuvo nei labai patogu nei labai blogai. Bet reikėjo priprast, nes kartais vanduo per alkūnes bėgdavo biggrin.gif Tai jau bliūdo ant stalviršio tikrai nenorėčiau, man būtų jau gerokai per aukštai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2016 02 10, 20:59)
mes ir darome pastatomą praustuvą ant medinės spintelės. tai aš pasiėmiau paprastą didelį dubenį ir žiūrėjau, kaip man patogu naudotis biggrin.gif plius pagal dabartinę kriauklę, kuria naudojuosi, matavausi. man nepatinka žemai, tai darom taip: spintelė ~80 cm + ~15 cm kriauklės aukštis.

pagal jūsų cm atrodo, kad bus aukštai. be to nepamirškite, kad kriauklės apačioje bus dar vamzdis, tai ir jis turi tilpt, jo neįkišit į skalbimo mažiną biggrin.gif

Ačiū už patarimą, išbandžiau jūsų pasiūlytą variantą, tai su mano 170 cm nepatogu būtų doh.gif Vyras auštesnis gerokai, jam gal ir nieko, bet atsisakiau šios minties "bliūdą" dėti.

QUOTE(meme @ 2016 02 11, 13:49)
Pas mane bute buvo padarytas stalviršis, po kuriuo buvo skalbimo mašina paslėpta, ir kriauklė įleista. Tai man su 1.65 ūgiu nebuvo nei labai patogu nei labai blogai. Bet reikėjo priprast, nes kartais vanduo per alkūnes bėgdavo  biggrin.gif  Tai jau bliūdo ant stalviršio tikrai nenorėčiau, man būtų jau gerokai per aukštai  mirksiukas.gif

Ačiū, darysim įleidžiamą, jau dairausi smile.gif

Gal kuri esate išbandžiusi ar turite latvišką VISPOOL santechniką? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2016 02 11, 15:47)
Ačiū už patarimą, išbandžiau jūsų pasiūlytą variantą, tai su mano 170 cm nepatogu būtų  doh.gif Vyras auštesnis gerokai, jam gal ir nieko, bet atsisakiau šios minties "bliūdą" dėti.
Ačiū, darysim įleidžiamą,  jau dairausi smile.gif

Gal kuri esate išbandžiusi ar turite latvišką VISPOOL santechniką?  bigsmile.gif

Vispool santechnika gera, bet jei kalbėt apie praustuvą, pirmoje vietoje rinkčiausi keramiką, o ne akmens masę.
Atsakyti