Įkraunama...
Įkraunama...

Bide, klozetai

QUOTE(Alambra @ 2005 03 23, 14:46)
Nelabai įsivaizduoju kokio dydžio turi būti unitazas, arba sėdintis ant jo žmogus,  kad po jį dar su dušiuku iš kelių pusių maltis būtų galima? g.gif

O šiaip įtikinot, kad bide gerai dėl vaikų. Nes tikrai didelė ceremonija juos vakarais prausti, žiūrėti kad nepaslystų vonioj, nepritaškytų kur nereikia... O čia gal išeitis g.gif


O kam is keliu pusiu maltis? Siaip tai dusiuko galvute yra kokiu 2 cm diametro, taip kad normalaus unitazo visai uztenka
Atsakyti
QUOTE
bet dabar neįsivaizduojam gyvenimo be jo-mažasis ten prausiasi rankas ir veiduką, nes kitur nepasiekia. Didysis -8,5m savarankiškai savo peliuką ir užpakalį išsiprausia, kojas. Mes su vyru irgi ir uodegom ir kojom naudojam

Ar pablūdot! Neleiskit vaikams savo veidukų ir rankyčių prausti, kur savo uodegas plaunat. Bide skirtas TIK INTYMIOM VIETOM PRAUSTI.
Atsakyti
Mano galva bide nelabai reikalingas, ba neteko isitikint jo nenugincyjamais privalumais smile.gif Leisti praustis jame vaikams man atrodo ne kaip, kituose namuose ziurekit kad po klozeta turkstis nepradetu tongue.gif Juk ivairiu tu klozetu buna, gali ir su bide sumaisyt tongue.gif
Atsakyti
O kur jus tuos duselius perkat? As vakar prasinesiau po Senukus, bet laiko nelabai turejau, tai tokiu dalyku nepamaciau. Kur jus savo pirkot? Gal zinot kokiu geru santechnikos parduotuviu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 03 23, 22:21)
O kur jus tuos duselius perkat? As vakar prasinesiau po Senukus, bet laiko nelabai turejau, tai tokiu dalyku nepamaciau. Kur jus savo pirkot? Gal zinot kokiu geru santechnikos parduotuviu?  4u.gif

mes pirkome Gustavsberg firmos, šiaurės miestelyje, ten Verkių ir Lukšio g. sankryžoje yra santehnikos prekių parduotuvė, ten ant langų yra reklama Gustavsberg,
o šiaip reikia senukuose tu kosultantų paklausinėti, gal tiesiog nepamatėt
Atsakyti
Nu jo, man irgi keistokai nuskambejo, kad kas uzpakali, kas veida prausia.... O be to cia gal nuo vaiko priklauso, man tai kolkas tikrai nebutu privalumas, kad vaikas vandeni pasiekia. Buvo toks "dziaugsmas" apartamentuose, kuriuose atostogavom, tai reikedavo vonios duris uzremti, nes kai mano 1.5 m. biciukas pamate, kad gali ten pats atsisukti vandeni.... doh.gif Ideali zaidimu vieta smile.gif
O kiek as pati bandziau naudoti ta daikta pagal paskirti, irgi nekas gaudavosi... Vistiek suslapdavau daugiau nei noredavosi, ir rubus sunku nusaugoti, ir siaip prisitasko, po to kol sutvarkai viska... Man zymiai paprasciau ir maloniau, kai nusirengi ir, smurkst i dusa.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reviv @ 2005 03 24, 16:53)
mes pirkome Gustavsberg firmos, šiaurės miestelyje, ten Verkių ir Lukšio g. sankryžoje yra santehnikos prekių parduotuvė, ten ant langų yra reklama Gustavsberg,
o šiaip reikia senukuose tu kosultantų paklausinėti, gal tiesiog nepamatėt


O kiek tas daikciukas kainuoja Gustavsberg firmos? jei ne paslaptis... blush2.gif
Toje parduotuveje as irgi zadejau apsilanyti, cia ant kampo tarp Sigmos ir Banginio, ar ne? smile.gif
Atsakyti
Visu pirma, man keistai nuskambejo entuziazmas dushais savo intymias vietas purksti... Nu as, aisku, ne gydytoja, bet mano ginekologe daznai man primena shiukstu po ta vieta dusais nepurskalioti.

Kita vertus, kas mumyse yra tokio nesvaraus, dvokiancio ar pasislykstetino, kad ten reiketu prausineti dazniau, nei pati maudotes po dusu (as cia sneku apie zmones, kurie laikosi kasdienes higienos rutinos)? Ar isties normalu taip gedytis savo kuno ir fiziologijos? g.gif

P.S. Tikrai niekam netaikau asmeniskai, neatsakineju i joki posta, tiesiog pamastymai balsu.

Atsakyti
Nu tikrai, dabar jau mane baigia įtikinti nepritariančių bide argumentai g.gif

Atskleidziu situacija, del ko mes galvojam, kad gal reiketu ji statyti: taigi, tualetas bus vienam gale buto, o vonia kitam. Vonia prie miegamuju. Taigi, jeigu vaikai nakti nores i tulika, jiems reiks eiti tolokai, tamsoj, jie gali pradeti to vengti ir sisiot i lovas ir t.t. Tai sakom gal vonioj pastatyti bide? Tai ji nakti galima ir vietoj toleto panaudoti turbut? ..

Kita vertus visai ne argumentas tai, kad vaikas lengvai gali ten nusiplauti rankas, tam jau yra sugalvotas suolelis prie kraiuklės. O man pačiai kai aš lendu į dušą ryte ir vakare kažkaip ta bide nekelia jokio reikalo, ypač jei dienos metu ir aš ir vytras būsim darbe biggrin.gif

Be to, tokiu atveju kei jautiesi labai nesvari, tarkim menesines ar ka, gi galima naudotis drėgnom servetėlėm, turėti jų su savimi, ir tualeto spintelėje pasidėjus...
Atsakyti
nieko šlykštaus, tiesiog ne visi po dušu prausiasi kasdien, juo labiau po du kartus- yra žmonių, kurie to nepratę daryti, yra tokių, kurių oda itin sausa- kasdienis viso kūno prausimas tuomet tikrai ne į naudą, o geras vieteles paplaut reikia, čia jau du kartai pati ta norma. Kai tai darai, atsistojus prie kriauklės, lieka šlapios grindys, teka per kojas. Jei duše- vėl iki pusės šlapia, be to, bide pratina prie teisingo apsiprausimo, t.y. tinkama kryptim. Daugiau nieko ypatingo, be to daikto galima išsiversti, kaip ir be skalbimo mašinos ar šaldytuvo, su juo tik patogiau, ir viskas... O vaikams sisiot, praustis ir laivelius leist reikia vis dėlto kitos vietos biggrin.gif
Atsakyti
Na higienines servereles su kaupu patenkina sita poreiki ir jokiu slapiu grindu ar koju. Juolab, kad "tos dienos" pagal Merfio desnius beveik visada ispuola darbo savaites viduryje, tai velgi, bide kaipo ir neatlieka savo paskirties, nes jo nenusinesi su savimi i darba, o serveteles - be problemu.
Atsakyti
as pvz. alergiskai reaguoju i tas serveteles cry.gif
Atsakyti