Įkraunama...
Įkraunama...

Bide, klozetai

Akys užkliuvo už paprastučio Cersanit Parva clean on, gal kažkas turte, ar tikrai patogi ta savaiminio išsivalymo sistema?
Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 07, 17:59)
Akys užkliuvo už paprastučio  Cersanit Parva clean on, gal kažkas turte, ar tikrai patogi ta savaiminio išsivalymo sistema?

Pasižiūrėjau lenkiška produkcija..
O negeriau būtų prisidėti kelis eurus ir nusipirkti Jika firmos?
Atsakyti
QUOTE(Justukys @ 2016 02 11, 16:02)
Pasižiūrėjau lenkiška produkcija..
O negeriau būtų prisidėti kelis eurus ir nusipirkti Jika firmos?

Nežinau, niekada nesidomėjau įdėmiau, o koks skirtumas tarp firmų g.gif

Iš tiesų būtų įdomu išgirsti komentarus drinks_cheers.gif V&B ir panašiems man gaila pinigėlių, iš kainos proto ribose (100-150 Eur) nelabai matau skirtumą parduotuvėje, tai belieka žiūrėti į patinkančias formas, bet gal kažkokio niuanso nežinau. Vandens visi įprastai naudoja 3/6 l, pakaks paprasto pastatomo, nes kad ir kiek teigiamų atsiliepimų apie įleidžiamus, man asmeniškai jie nepatikimi, na, dar pasižiūrėsiu, kad skylė tinkama būtų, o daugiau juk visi panašūs g.gif Tiesa, jau daug metų bute turime paprastą Keramin - be priekaištų drinks_cheers.gif o dangtis dar tvirtesnis nei kai kurių brangių parduotuvėje
Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 11, 19:04)
Iš tiesų būtų įdomu išgirsti komentarus drinks_cheers.gif V&B ir panašiems man gaila pinigėlių, iš kainos proto ribose (100-150 Eur) nelabai matau skirtumą parduotuvėje, tai belieka žiūrėti į patinkančias formas, bet gal kažkokio niuanso nežinau. Vandens visi įprastai naudoja 3/6 l, pakaks paprasto pastatomo, nes kad ir kiek teigiamų atsiliepimų apie įleidžiamus, man asmeniškai jie nepatikimi, na, dar pasižiūrėsiu, kad skylė tinkama būtų, o daugiau juk visi panašūs g.gif Tiesa, jau daug metų bute turime paprastą Keramin - be priekaištų drinks_cheers.gif o dangtis dar tvirtesnis nei kai kurių brangių parduotuvėje


mes turim viena paprasciausiu pakabinamu, maciau kaina kazkur apie 120-150e dabar, tai nezinau, klozetas kaip klozetas. man kazkaip klozetui isleisti 500 euru atrodo nepotinga. vistiek nera ne vieno klozeto, kurio nereiktu valyt. tai as igi rinksiuosi turbut labiau pagal dizaina g.gif Ypac jei mazoj patalpoj pakabini, tai nelabai tu formu matyti. Na gal skyles forma galima pasirinkiti kaip labiau patinka.... o del kokybes tai man rodos ketramika kaip keramika. gal ten skulytes kaip nusileidzia, bet vistiek visus reikia valyt. blush2.gif
Atsakyti
Skirtumai labai paprasti. nusipirkus pigios keramikos unitazą, laikui begant jis tamsėja, gelsta, glazūra gali suskilti. Patvarumas prastesnis. Kitas dalykas pasidomėkit ar ši firma turi oficialų garantinį atstovą. Jei neturi, pirkti nepatarčiau. Nes gausite jei kas bus blogai pavargsit kol gausit naują arba atgausit pinigus. Keramika namuose statoma juk karta per 20-70 metų tad siūlyčiau rinktis geresnės kokybės. Va jums ir komentaras:) praščiau valosi dėl prastesnės kokybės.
Atsakyti
QUOTE(Justukys @ 2016 02 12, 15:27)
Skirtumai labai paprasti. nusipirkus pigios keramikos unitazą, laikui begant jis tamsėja, gelsta, glazūra gali suskilti. Patvarumas prastesnis. Kitas dalykas pasidomėkit ar ši firma turi oficialų garantinį atstovą. Jei neturi, pirkti nepatarčiau. Nes gausite jei kas bus blogai pavargsit kol gausit naują arba atgausit pinigus. Keramika namuose statoma juk karta per 20-70 metų tad siūlyčiau rinktis geresnės kokybės. Va jums ir komentaras:) praščiau valosi dėl prastesnės kokybės.

Ačiū, o Keramin gera firma? Nes nei pagelto, nei patamsėjo, nei uskilo, nei kokių kitų problemų buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 12, 18:51)
Ačiū, o Keramin gera firma? Nes nei pagelto, nei patamsėjo, nei uskilo, nei kokių kitų problemų buvo g.gif

Kalbant iš savo asmeninės patirties galiu paskyti tiek skirtumas pasijaučia tada kai pasistatai kokybišką unitazą. Man pačiam taip buvo turėjau namuose kiniškos firmos unitazą ir galvojau kaip ir jūs , koks gali būti skirtumas. Kai pasistačiau namuose unitazą duravit firmos, skirtumas iš karto pasijuto. Nešvarumai tikrai mažiau kaupiasi, lengviau valyti. Aš nesakau , kad keramin ar kita firma bloga tiesiog žiūrint į perspektyvą kokybišški produktai tikrai geriau ir ilgiau laiko:) nenorėjau nieko nei įžeisti nei ką, tiesiog patariu:)
Atsakyti
QUOTE(Justukys @ 2016 02 13, 09:36)
...Kai pasistačiau namuose unitazą duravit firmos, skirtumas iš karto pasijuto. Nešvarumai tikrai mažiau kaupiasi, lengviau valyti. Aš nesakau , kad keramin ar kita firma bloga tiesiog žiūrint į perspektyvą kokybišški produktai tikrai geriau ir ilgiau laiko:) nenorėjau nieko nei įžeisti nei ką, tiesiog patariu:)

Labai būtų įdomu ir tai, ar nesitaško atgal šie klozetai, nes man kai kurių skylės tiesiai prie nugarinės sienelės bais kelia tokių įtarimų g.gif Kokį modelį rinkotės? Kuo remdamiesi būtent tą?
Ačiū.
Atsakyti
Galvoju apie Laufen pro new - gal kuri turite ir naudojate? Kaip prieziura? Daug radau besidominsiu, bet realiu atsiliepimu nea g.gif
Atsakyti

Laba 4u.gif Gal kas bent siek tiek nusimanantis trumpai nuomone isreikstu apie siuos pakabinamus WC (visa komplekta).
http://www.voniapliu...ento-komplektas
http://www.voniapliu...kale-claudia-wc
Svarstom apie pakabinama... Bet nei bum bum toj srity...
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2016 05 17, 19:20)
Laba  4u.gif  Gal kas bent siek tiek nusimanantis trumpai nuomone isreikstu apie siuos pakabinamus WC (visa komplekta).
http://www.voniapliu...ento-komplektas
http://www.voniapliu...kale-claudia-wc
Svarstom apie pakabinama... Bet nei bum bum toj srity...


Jūsų vietoje geriau žiūrėčiau į tokį pasiūlymą:
http://vonia24.lt/Vo...-wc-akcija.html
Tai būtų "biudžetinis" variantas, tačiau kur kas racionalesnis variantas nei minėtieji.
Geberit potinkinė sistema yra šveicariška, Europos santechnikos rinkos lyderis, todėl daug pasakoti, manau, nereikia.
Kolo Nova Pro wc puodas turi rimfree funkciją - be keraminio apvado, todėl žymiai paparastesnis valymas, be to lėtai nusileidžiantį dangtį - nesidaužo, kai uždarant dangtį jį paleidi :)
Kolo, nors ir Lenkijos gamintojas, yra Geberit grupės narys, tai kokybės reikalavimai keliami šveicariško požiūrio :)
Atsakyti
Gal kas neseniai pirko ar mate ir gali man pasakyti kiek mazdaug kainuoja klozetas su bide funkcija?
Aciu smile.gif
Atsakyti