Įkraunama...
Įkraunama...

Rozetės, skaitikliai, jungikliai, laidai ir pan.

Nemoteriska tema smile.gif
Prasyciau pasidalinti patirtimi,kaip issprendet reikalus del apsvietimo,ju ijungikliu,rozeciu ir pan. isdestymo namuose. Juk, kiek suprantu, naujam bute visu pirma sutvarkoma elektros instaliacija? Ar daug daret papildomu rozeciu(na,kuriu nebuvo), jungiklius dejot paprastus ar tokius kur tamsoj sviecia (kad nereiketu ranka glostyt sienos pusvalandi smile.gif )? Ar kabinot lempas lubu vydury ar tik ant kambario sienu? Et,net nesuformuluoju,ko noriu paklaust g.gif
Zodziu,domina VISKAS. Pradedant kokios firmos rozetes patariat pirkt, baigiant tuo,kokioj vietoj istatet vonioj rozete plauku dziovintuvui smile.gif
(Del siu visu klausimu dar nubegsiu pasikonsultuot pas pazistama dizainere, bet pries tai jau noriu turet supratima kas kaip.Nes zinau,jog "nuo-iki" ji netures laiko aiskinti)
Atsakyti
Visu pirma, manau, tu pati turi nuspresti kur turetu buti jungikliai ir rozetes, nes jau vistiek reikia numatyti kur stoves televizorius ar kiti prietaisai. Labai patogu, kai iejes i koridoriu gali is karto isijungti sviesa, o lipdamas pvz i antra auksta ja isjungtum prie laiptu (kad nereiketu begt isjungt sviesos ir tamsoj ieskot laiptu), tas pats su visais pereinamais kambariais ir laiptais- jungikliai prie visu iejimu ir isejimu. Na, o svieciantys jungikliai, manau tikrai pades nenuglostyt sienu wink.gif
Atsakyti
VAT SEDZIU IR MASTAU GAL GERAI BUTU PASTATYTI DVITARIFI ELEKTROS SKAITLIUKA, NAKTI PIGIAU, O DIENA BRANGIAU.... BET NAKTI GALIMA SKALBTI, DAR KOKI VELNE SUSIGALVOTI... O DIENA VISTIEK MAZIAU ELEKTROS NAUDOJI TAI GAL IR GERAI BUTU...
PASIDALINKITE PATIRTIMI KAS TURIT....
Atsakyti
Turim jau keli metai,tai aš tik už.Kadangi mes nemažai elektros sunaudojam,tai skaičiavau skirtumą-žymiai pigiau išeina.Pas mus yra boileris,tai ir karštas vanduo pigiau atsieina,bent jau ne toks drungnas,kaip iš vandentiekio.
Atsakyti
Na pas mus yra. Tai galiu pasakyti tik tiek, kad jei skalbi bent karta i savaite, tada gal ir apsimoka. As dar stengiuos lygint savaitgaliais, bet isnaudojam tai beveik vienodai tiek diena , tiek nakti. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (alma @ 2004 03 28, 13:28)
Turim jau keli metai,tai aš tik už.Kadangi mes nemažai elektros sunaudojam,tai skaičiavau skirtumą-žymiai pigiau išeina.Pas mus yra boileris,tai ir karštas vanduo pigiau atsieina,bent jau ne toks drungnas,kaip iš vandentiekio.

na vandentiekio vanduo turbut nevisur toks, as karta vos neapsiplykiau juo, bet ir siaip visada karstas. Pvz vien karstu indu plaut negaliu, o karstesnio ,manau, nereikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingule: 28 kovo 2004 - 13:33
O TAI NE TIK NAKTYS BET IR SAVAITGALIAI SKAICIUOJASI KAIP NAKTINIS... g.gif
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 03 28, 13:33)
O TAI NE TIK NAKTYS BET IR SAVAITGALIAI SKAICIUOJASI KAIP NAKTINIS... g.gif

taip naktys ir svaitgaliai, galetu dar ir sventes prideti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Ingule @ 2004 03 28, 13:30)
Na pas mus yra. Tai galiu pasakyti tik tiek, kad jei skalbi bent karta i savaite, tada gal ir apsimoka. As dar stengiuos lygint savaitgaliais, bet isnaudojam tai beveik vienodai tiek diena , tiek nakti. wink.gif

NU ZINOK NET NEZINAU MANO VAIKAI TAI TERLOS, YPAC VYRESNYSIS TAI AS KAS ANTRA NAKTI SKALBIU, UPROGRAMUOJU 6 RYTO, O 8 VAL. JAU BUNA ISSKALBTA TAI MAN ZINOK KAZKAIP ATSIEINA TIE SKALBIMAI... VAT IR MASTAU GAL VISTIEK SIEKTIEK PIGIAU BUNA... g.gif
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 03 28, 13:36)
NU ZINOK NET NEZINAU MANO VAIKAI TAI TERLOS, YPAC VYRESNYSIS TAI AS KAS ANTRA NAKTI SKALBIU, UPROGRAMUOJU 6 RYTO, O 8 VAL. JAU BUNA ISSKALBTA TAI MAN ZINOK KAZKAIP ATSIEINA TIE SKALBIMAI... VAT IR MASTAU GAL VISTIEK SIEKTIEK PIGIAU BUNA... g.gif

As tai kaupiu savaitgaliui, tada daznai ir po kelias partijas perskalbiu, o tavo atveju tada , manau , verta laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Ingule @ 2004 03 28, 13:34)
taip naktys ir svaitgaliai, galetu dar ir sventes prideti laugh.gif

NU GALETU, TIK IDOMU KAIP JUOS UZPROGRAMUOTI REIKTU.... lithuania.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tik va naktis elektros skaitliukui yra 22-7 atrodo, kazkaip labai nesigilinau cool.gif
Atsakyti