Įkraunama...
Įkraunama...

Rozetės, skaitikliai, jungikliai, laidai ir pan.

QUOTE(Kalnumagija @ 2016 02 04, 00:00)
yra dar ABB, Schneider, Siemens (Ardenoj), Berker (Gaudrej)
bet turite suprasti, kad kuo įdomensi jungikliai, tuo kaina jų didesnė.
Pigiausi bus visad paprasto dizaino - plastikiniai.
Liregus ir Vilma turi tikrai labai platų asortimentą ir yra vieni pigesnių.


Aš juk ir nesakiau, kad mane domina patys pigiausi smile.gif Tokie dalykai ne vienkartiniai ir dažniausiai perkami ilgam laikui, todėl kartais manau galima sumokėti ir šiek tiek brangiau ax.gif
Svarbiausia, kad tenkintų kokybė ir dizainas.
Papildyta:
QUOTE(Morta G. @ 2016 02 04, 11:23)
Sveika:)
man viena dizainerė rekomendavo įmonę,kuri prekiauja elektros prekėmis NILSON.Juos galima susirasti facebook'e ir man atrodo turi savo tinklalapį.Man labai patiko gaminiai iš metalo.Susiskambinau,pasisiūlė atvykti .Patys atvažiavo ,atsivežė visus pavyzdžius.Labai faina,pakonsultavo,parekomendavo kokio dizaino man prie sienų labiau tiks:)
Nenusivyliau.Ir kaina patraukli.Žodžiu man viskas tiko:)))))
Elektrikas kuris montavo neišbrokavo,sakė čiki.


Šitie dar negirdėti ir nematyti. Matyt pagaliau kažkas naujo mūsų mažoje rinkoje.
O tai įdomu ar juos galima kažkur realiai pamatyti ir pačiupinėti, ar tik individualiai į namus išsikviesti reikia? g.gif
Beje, Morta G., kaip supratau patys rinkotės kažką iš metalo. Gal foto būtų galima kokią? Labai jau įdomu pamatyti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Robertyyyte: 04 vasario 2016 - 12:49
QUOTE(Morta G. @ 2016 02 04, 10:23)
Sveika:)
man viena dizainerė rekomendavo įmonę,kuri prekiauja elektros prekėmis NILSON.J

Tikrai patraukliai atrodo, gaila, kad psl kainų nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 02 04, 14:00)
Tikrai patraukliai atrodo, gaila, kad psl kainų nėra smile.gif


Sutinku. Man ypač su stiklu arba metalu gražiai atrodo blush2.gif
Kažin ar realiai tokie pat gražūs kaip foto jų puslapyje?

Morta G., dabar nuotraukų laukiam dar labiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertyyyte @ 2016 02 04, 13:05)
Sutinku. Man ypač su stiklu arba metalu gražiai atrodo  blush2.gif
Kažin ar realiai tokie pat gražūs kaip foto jų puslapyje?

Morta G., dabar nuotraukų laukiam dar labiau  mirksiukas.gif


mes tai su vyru pasitarę visgi nusprendėm dėtis jungiklius ir rozetes metalinius.Nors ir auksiniai faini,bet man prie interjero jie nelabai.Bet kokiu atveju kiekvienai pagal skonį.Jie suteikia prabangos jausmą ir labai kažkaip gerai valosi.Kai išsivalai tai net plytelės grindų atsispindi.
Įmetu ant greičio iš mobilaus padariau porą foto.Palieku jūsų teismui:)))))))

user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu tikrai gerai ir kokybiskai atrodo smile.gif reikes vyrui parodyt ax.gif
Dar idomu kaip su techninem savybem. Gal netycia dar kas turit sios firmos susideje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertyyyte @ 2016 02 04, 13:49)
Aš juk ir nesakiau, kad mane domina patys pigiausi smile.gif


Atleiskit, iš jūsų pirmojo pasisakymo buvau susidarius klaidingą nuomonę smile.gif
Atsakyti
auksiniai, platininiai, metaliniai, stikliniai, swarovskiniai.... gal geriau šunų prieglaudai ar našlaičių namams paaukokite, tai tiesiog jungtukai....plastmatsės gabaliukai......nors ne jums tai suprast spėju.
Atsakyti
QUOTE(Robertyyyte @ 2016 02 04, 21:12)
Nu tikrai gerai ir kokybiskai atrodo smile.gif reikes vyrui parodyt  ax.gif
Dar idomu kaip su techninem savybem. Gal netycia dar kas turit sios firmos susideje? smile.gif

aš klausiau,jie turi visus sertifikatus,turėjo atsivežę,su techninėm savybėmis viskas tvarkoje.
šiaip tai jie randasi Vilniuje,jeigu nesinori pradžioj,kad į namus važiuotų,galima susiskambinti ir prilėkti iki jų ofiso.
Na aš čia į klausimą,ar galima ne namie realiai"pačiupinėti".
Atsakyti
QUOTE(tylaa @ 2016 02 05, 01:17)
auksiniai, platininiai, metaliniai, stikliniai, swarovskiniai.... gal geriau šunų prieglaudai ar našlaičių namams paaukokite, tai tiesiog jungtukai....plastmatsės gabaliukai......nors ne jums tai suprast spėju.


Jeigu Jūsų tai nedomina ir neliečia, tai būkit maloni, nesikiškit. O dėl šukiukų ir kačiukų, nesijaudinkit, paaukojam. Tik įdomu kaip pas Jus situacija šiuo klausimu...
Papildyta:
QUOTE(Morta G. @ 2016 02 05, 09:56)
aš klausiau,jie turi visus sertifikatus,turėjo atsivežę,su techninėm savybėmis viskas tvarkoje.
šiaip tai jie randasi Vilniuje,jeigu nesinori pradžioj,kad į namus važiuotų,galima susiskambinti ir prilėkti iki jų ofiso.
Na aš čia į klausimą,ar galima ne namie realiai"pačiupinėti".


Ačiū, Morta G. už naudingą informaciją smile.gif
Manau savaitgali daugiau laiko skirsim šiam klausimui ir bandysim galutinai apsispręsti. Bet šitie Nilson elektros jungikliai manau bus vieni iš realių kandidatų atsirasti pas mus namuose smile.gif
Reikės turbūt ieškoti kontaktų ir važiuoti apžiūrėti tikrovėje g.gif smile.gif
Atsakyti
Na ką gi, kadangi pati užklausiau apie įvairius elektros jungiklius, tai pati dabar ir atsakysiu smile.gif
Ilgai svarstėm, rinkomės, kokio gamintojo jungiklių kainos ir kokybės santykis būtų mums priimtiniausias, ir žinokit pasirinkom jau minėtus Nilson jungiklius. Susiradom internete kontaktus, nuvažiavom, gyvai apčiupinėjom ir mums labai patiko. Būtent tai ko ieškojom thumbup.gif ir kainos visai nesikandžiojo. O kadangi pirkom visam butui, tai dar ir nuolaidėlę gavom mirksiukas.gif

Jei kam įdomu ir aktualu, tai kai susidėsim, galėsiu foto įkelti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertyyyte @ 2016 02 17, 14:34)
Na ką gi, kadangi pati užklausiau apie įvairius elektros jungiklius, tai pati dabar ir atsakysiu smile.gif
Ilgai svarstėm, rinkomės, kokio gamintojo jungiklių kainos ir kokybės santykis būtų mums priimtiniausias, ir žinokit pasirinkom jau minėtus Nilson jungiklius. Susiradom internete kontaktus, nuvažiavom, gyvai apčiupinėjom ir mums labai patiko. Būtent tai ko ieškojom  thumbup.gif  ir kainos visai nesikandžiojo. O kadangi pirkom visam butui, tai dar ir nuolaidėlę gavom  mirksiukas.gif

Jei kam įdomu ir aktualu, tai kai susidėsim, galėsiu foto įkelti  4u.gif


Gal galėtumėte kelis kainų pavyzdžius įmesti, nes visiems skirtingai kandžiojasi? smile.gif Man labai gražūs stikliniais rėmeliais Siemens, esame butui ėmę, bet namui tai būtų per didelė investicija, nors mačiau jau ir kitų firmų yra, berods net Vilmos, tokiu atveju grožis adekvatus kainai thumbup.gif
Atsakyti
Mes susidejom Siemens vidurius ir Liregus stiklinius rėmelius. Gavos pigiau nei viska is Siemenso imti, o vaizdo labai neatskirsi. Tik reikia nutaikyt vidurius, kad atitiktų matmenys.
Atsakyti