Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 01, 19:10)
O kokios ieskot?



tai va - paciai sunku susideliot mintis smile.gif na dydzio turi uztekt pilieciui ilgam - ir paauglystej, todel mazos vaikiskos netinka. o spalviskai- kambarys kolkas : smelines sienos + baltos sienos. lova balta, stalas tamsiai rudas/juodas is ikea micke. taikau i skandinaviska stiliu, bet toj pacioj ikea su spinta menka pasiula pasirode, nebent imt pax g.gif
tiesa, kambarys tik 10 kv.m. tai irgi apriboja pasirinkima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2015 02 01, 21:25)
tai va - paciai sunku susideliot mintis smile.gif na dydzio turi uztekt pilieciui ilgam - ir paauglystej, todel mazos vaikiskos netinka. o spalviskai- kambarys kolkas : smelines sienos + baltos sienos. lova balta, stalas tamsiai rudas/juodas is ikea micke. taikau i skandinaviska stiliu, bet toj pacioj ikea su spinta menka pasiula pasirode, nebent imt pax g.gif
tiesa, kambarys tik 10 kv.m. tai irgi apriboja pasirinkima doh.gif

O is suaugusiu miegamajojo nieko nera tinkamo? Ta pati Hemnes spinta.. Tik ir stala gal Hemnes buciau emus.
Atsakyti
Tvarkingas interjeras, su tinkamom erdvem, kad atsiskleistu skandinaviska dvasia.
http://www.interjera...yvenamasis-1245
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 02 01, 16:49)
Pabandykit su baltom grindim pagyventi biggrin.gif tikrai gražu, bet matosi VISKAS. Jei daugiau pasigilinus - skandinavai ir nėra labai tvarkingi, per keletą metų namus nutrina visiškai, netausodami, tada daro remontus ir vėl viskas iš pradžių, t.y. netausoja daiktų. Mūsų galvose kiek kitaip viskas sudėliota smile.gif

Gyvenau! doh.gif bet cia tas pats kas su tamsiom, vieni pazistami susidejo tamsias parklentes, tai siaubiakas irgi, grindu vergai biggrin.gif
Tai vat, man visada klausimas su tais skandinavais- kaip ir kas kiek laiko jie plauna tas grindis?!:)
Bet su baltai beicuotom nera tokia bloga situacija, tikrai nesimato taip viskas..
Papildyta:
QUOTE(luka* @ 2015 02 01, 16:10)
yra ir betonas pas mane biggrin.gif ir mediniu baltu lentu lotuliukas.gif

Nesu maciusi tokiu parklenciu kurios nesiskirtu nuo masyvo, 4u.gif yra panasiu, maciau net ir su isgriauztom skylem, ale kokioj troboj butu sudetos, bet vistiek matosi, vien ilgis parklenciu ir masyvo lentu skiriasi. O ir siaip, man juokinga tokios imitacijos ale sendintos:)
Atsakyti
QUOTE(incultino @ 2015 02 02, 12:06)
Bet su baltai beicuotom nera tokia bloga situacija, tikrai nesimato taip viskas..

Ziauriai matosi! O jei saule zeme ridinejasi, tai is viso tragedija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 02, 12:36)
Ziauriai matosi! O jei saule zeme ridinejasi, tai is viso tragedija lotuliukas.gif

Na su saule tai cia pastoviai bedos, nesvarbu kokios grindys, kaip ir langai, atrodo nieko, o saule pasviecia tai siaubiakas doh.gif
Draugai turi baltai beicuotas masyvo, nesiskundzia, dar ir suni turi, bet tas blondinas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(incultino @ 2015 02 02, 12:52)
Na su saule tai cia pastoviai bedos, nesvarbu kokios grindys, kaip ir langai, atrodo nieko, o saule pasviecia tai siaubiakas  doh.gif
Draugai turi baltai beicuotas masyvo, nesiskundzia, dar  ir suni turi, bet tas blondinas biggrin.gif

Mano vyras, butu zinojes, kokios jos isdavikes, nieku gyvu nebutu tokiom pasirases lotuliukas.gif Siurbiam kiekviena diena. Kartais po kelis kartus. Aisku, pas mus mazi vakai. Tai vel priklauso, kaip kas gyvena.. Gyvenciau viena, susideciau baltas cool.gif Bet pvz beveik baltas kamstis, su visokiais kamsciui budingais trupinukais, visai kitaip.. T.y. gana praktiskai. Aisku, maisto tame kambary neleidziu. Irgi itakoja. Bet ir tie patys pukai/plaukai te taip matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 02 vasario 2015 - 14:19
QUOTE(incultino @ 2015 01 30, 18:39)
Na taip, bet ir kvadratu vonioj zymiai maziau nei kitose patalpose bendrai paemus;) cia kaip ir su plytelem vonioj, mano nuomone, geriau det maziau kvadratu , bet tokias apie kokias svajoji(kur neisvengiama, slapiose zonose), o ne issiklot viska nuo grindu iki lubu pigesnem ir po to negalet ziuret i ta puse;)



ką reiškia tas mažiau. Vis tiek mažiausiai 3-6 m2 gaunasi. Aišku, vienam išleidus 1200 LT už 3 m2 skaudės labiau, o kitam mažiau 4u.gif kitavertus, tie, kas turi pinigų, dažniausiai ir vonią pasidaro didesnę nei 3 m2... Bet kad reikia pasidaryti taip, kad patiktų, tai pritariu mirksiukas.gif

Deda ir dušo zonoje medines grindis, bet tokias kaip iš grotelių... arba dar deda natūralius akmenukus dušo zonoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2015 02 02, 17:34)
ką reiškia tas mažiau. Vis tiek mažiausiai 3-6 m2 gaunasi. Aišku, vienam išleidus 1200 LT už 3 m2 skaudės labiau, o kitam mažiau 4u.gif kitavertus, tie, kas turi pinigų, dažniausiai ir vonią pasidaro didesnę nei 3 m2... Bet kad reikia pasidaryti taip, kad patiktų, tai pritariu mirksiukas.gif

Deda ir dušo zonoje medines grindis, bet tokias kaip iš grotelių... arba dar deda natūralius akmenukus dušo zonoje ax.gif

duse deda Tika arba Kietmedi, jie dedami ir jachtose, tai labai tankus medis nebijantis vandens
Papildyta:
QUOTE(incultino @ 2015 02 02, 13:06)
Gyvenau! doh.gif  bet cia tas pats kas su tamsiom, vieni pazistami susidejo tamsias parklentes, tai siaubiakas irgi, grindu vergai biggrin.gif
Tai vat, man visada klausimas su tais skandinavais- kaip ir kas kiek laiko jie plauna tas grindis?!:)
Bet su baltai beicuotom nera tokia bloga situacija, tikrai nesimato taip viskas..
Papildyta:

Nesu maciusi tokiu parklenciu kurios nesiskirtu nuo masyvo,  4u.gif  yra panasiu, maciau net ir su isgriauztom skylem, ale kokioj troboj butu sudetos, bet vistiek matosi, vien ilgis parklenciu ir masyvo lentu skiriasi. O ir siaip, man juokinga tokios imitacijos ale sendintos:)


nenoriu nieko irodineti, tik siaip sia diskusija norejau pasakyti, kad nereikia deti plastmasinio laminato ar linolieumo, jeigu sildomos grindys lotuliukas.gif pas mus senam bute sudetas azuolo masyvas, name, kadangi sildomos grindys trisluoksnis, pastarojo lentos platesnes ir ilgesnes nei bute masyvo smile.gif nu neatskirciau niekaip kur masyvas, kur ne....
Atsakyti
Čia aš visai ne į temą, bet kažkaip akis užkliuvo už šio vonios fragmento wub.gif Įstrigo kažkaip bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Norejau paklausti, kur ieskot skandinavisku minkstu baldu? Kol kas buvom tik Ikea ir Isku, bet kol kas niekas i aki nekrito ten. Gal ka rekomenduoti galit? Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukane: 11 vasario 2015 - 16:11
Tukane, man keletas sofų Skandinaviškuose interjeruose patiko smile.gif
Atsakyti