Įkraunama...
Įkraunama...

Essex'o mamytės ir ne tik

man irgi reikia Laima kviestis mazajai sad.gif o kur priimt? salone ir "spalnia ir jabalnia" ciuzinys per vidury, drabuziu kruvos, negaliu daugiau tokiam bardake cray.gif nieko nerandu, visur dulkes, daiktai......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ARUAL: 01 birželio 2010 - 13:39
QUOTE(RedMa @ 2010 06 01, 14:20)
Aciu  4u.gif

Na, pagersim antibiotikus 5 dienas ir pasveiksim... Pirmoji rimta liga... Liudna, aisku, kad tokia mazute, o jau antibiotiku paragaus, bet nieko nepadarysi...

Liudna dar ir del to, kad eilini karta patvirtinu nuostabia angliskaja medicinos sistema  verysad.gif Visu pirma: vaikas atrodo per gerai kaip sergantis, antra: eikit i GP, trecia: auksta temperatura praeis - periodiskai duokit paracetamoli, ketvirta: plauciai svarus, gerkle ne raudona... Is tikruju... Pirma: negi karsciuojanti vaika vesi i emergency? Pirmiausia juk suduodam vaistu?.. Antra: GP appointmentu pas mus ta pacia diena neduoda. Trecia: temperatura laikesi 3 paras, naktimis 40+... Ketvirta: po lietuves daktares vizito... karkalai visuose plauciuose, kairiajame uzdegimas... Gerkle raudona, bet greiciausiai nuo rekimo... Vienzo... Daugiau nera ka pridurti...


Mes irgi anksti paragavom,tada su pulineline apsikrete,ka padarysi.O angliskos medicinos sistemos tai ,aciu Dievui,pas mus tikrai gerai.Kiek kartu ko buvom,visad sekmingai.Ir ta pacia dienaq priima,ir nesiulo vien vandens su calpol,israso vaistukus,gerai apziuri.Tik health visitor'es kelios ne labai kokios,bet gal jau del amziaus,senyvos motereles unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ARUAL @ 2010 06 01, 14:38)
man irgi reikia Laima kviestis mazajai sad.gif o kur priimt? salone ir "spalnia ir jabalnia" ciuzinys per vidury, drabuziu kruvos, negaliu daugiau tokiam bardake cray.gif nieko nerandu, visur dulkes, daiktai......


Neblogai issireiskei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2010 06 01, 12:38)
... salone ir "spalnia ir jabalnia" ciuzinys per vidury...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(EgluteN @ 2010 06 01, 12:42)
Mes irgi anksti paragavom,tada su pulineline apsikrete,ka padarysi.O angliskos medicinos sistemos tai ,aciu Dievui,pas mus tikrai gerai.Kiek kartu ko buvom,visad sekmingai.Ir ta pacia dienaq priima,ir nesiulo vien vandens su calpol,israso vaistukus,gerai apziuri.Tik health visitor'es kelios ne labai kokios,bet gal jau del amziaus,senyvos motereles unsure.gif

Uztai man ir liudna, kad mums nepasiseke... Niekad nespjaudziau ant jokiu sistemu (juk kieno vezime sedi, to ir daina giedi) ir dabar nespjaudysiu, tik liudna ir tiek verysad.gif GP galima pasikeisti, apziuros galima issireikalauti smile.gif

Nieko, mano mergaite stipri, kantri wub.gif Pasveiksim drinks_cheers.gif Klausykit, kas su tuo susidure: po antibiotiku kurso imanoma kraujo tyrima issiprasyt? g.gif

ARUAL, tavo Mia gal nuo dulkiu koseja? g.gif Cia gali buti susije 4u.gif
Atsakyti
nu kad pas ja jau viduj.... kartais net skrepliuku iskoseja sad.gif
Atsakyti
[quote=RedMa,2010 06 01, 14:51]
GP galima pasikeisti, apziuros galima issireikalauti smile.gif

Na mums nieko nei keisti nei reikalauti nereikejo smile.gif Kiek kartu sunegalavom tiek kartu gydytojai puikiai susitvarke.Cia manau labai daug nuo rajono priklauso.Turiu su kuo palyginti,tai skirtumas tikrai nemazas.

po antibiotiku kurso imanoma kraujo tyrima issiprasyt? g.gif
Aisku,kad galima,susizinok tik kaip pas jus tai veikia.siaip turetu buti medical centre,siuntima duoda gydytojas gp.O kodel nori daryti?

[quote=ARUAL,2010 06 01, 14:55]
nu kad pas ja jau viduj.... kartais net skrepliuku iskoseja sad.gif [/quote]

Jus jau tikrai nueikit pas dakratu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 01 birželio 2010 - 15:39
Redma,sveikatos tavo maziukei 4u.gif antibiotiku pagers ir visaks susitvarkys,tik butu gerai geruju bakteriju duoti.mano Simas pirmuosius antibiotikus gavo budamas dvieju savaiciu ir nieko..gyvas.Atsimenu kaip godziai jis juos gere,kaip visciukas issiziojes laukdavo kada susvirksiu lotuliukas.gif
ARUAl,o tu maziuke vedei gydytojai?pas mus kazkaip vaikus greit priima ir vaistu israso,na aisku rimtu ligu kaip ir neturejom,tai labai skustis gydytojais ir negaliu,jiems cia viskas Ok,visi sveikut sveikuteliai,,,
Atsakyti
tai mane priimtu gp viskas ok, bet cia as motka netikele- gydau namie zoliniais lietuviskais vaistukais doh.gif cia as pati ir kalta, kad isisenejo tas kosuliukas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2010 06 01, 14:27)
tai mane priimtu gp viskas ok, bet cia as motka netikele- gydau namie zoliniais lietuviskais vaistukais doh.gif cia as pati ir kalta, kad isisenejo tas kosuliukas sad.gif

tai dabar gausi bart nono.gif nereikia su kosuliais juokaut,man ilgaiua kaip 5 dienas pakosti ir tempiu pas gydytojus..saviveikla neuzsiimineju,nebent kojas sildau ir krutines tepu...
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 06 01, 15:00)
Redma,sveikatos tavo maziukei 4u.gif antibiotiku pagers ir visaks susitvarkys,tik butu gerai geruju bakteriju duot...

Aciu 4u.gif
Gersim bakteriju - be ju mano vaiko imunine sistema butu labai zema (turint omenyje, kokiomis salygomis auga). Galiu parekomenduoti, jei kam prireiks mirksiukas.gif Sitos 4u.gif Mums tikrai padejo bigsmile.gif O tai snarglys+kosulys buvo musu amzinas draugas unsure.gif

Zinot, kai kurios pavydi (pirstais nerodysim) aplinkos, kurioje auga mano vaikas smile.gif Kaip pasakiau tai "pavyduolei" - yra pliusu, yra minusu... Minusai tie, kad sirgom be perstojo nuo 4-ojo gyvenimo menesio unsure.gif Pliusai? Elementarus: viska pradejo daryti labai anksti, kiti vaikai vaikscioti pradeda nuo metuku ir veliau - maniske tokio amziaus laksto. Aisku, musasi, stumdosi, rekauja irgi neblogai lotuliukas.gif Taip kad nera ko pavydeti drinks_cheers.gif Ir nesigiriu as cia... Tik siaip pastebiu... Va, viena nepazistama mama pasake, kad mano vaikas per mazas kaip savo amziui... Visa diena is galvos jos zodziai neisejo... Paskui nusprendziau: gal ir maza, bet gudri ne pagal amziu lotuliukas.gif Kiekvienai mamai savo vaikas pats paciausias!!! wub.gif

QUOTE(ARUAL @ 2010 06 01, 15:27)
tai mane priimtu gp viskas ok, bet cia as motka netikele- gydau namie zoliniais lietuviskais vaistukais doh.gif cia as pati ir kalta, kad isisenejo tas kosuliukas sad.gif

Agha, daryk kaip as: kol tempos nera, tol gydykis stodaliais, hedelixais ir pan. O paskui gydysis plauciu uzdegima unsure.gif Negasdinu, tik geriau nueik ir paprasyk, kad plauciuku paklausytu - atsarga gedos nedaro! 4u.gif

EgluteN, ai, cia mano vyras patyres tuose reikaluose rolleyes.gif Lietuvoje po antibiotiku kurso kraujo tyrima daro, kad patikrint nusilpima. Mat jis su savo dukra po ligonines su plauciu uzdegimais trankesi... Genai is jo puses, matyt, nelabai tike... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RedMa: 01 birželio 2010 - 17:19
ARUAL,as jau nebebarsiu,gana visu kitu,manau jau susipratai,ciuozkit pas daktaru ir sveikit kuo greiciau 4u.gif
RedMa,neimk i galva kas ka sako,kol nera reikalo.NEGALIMA vaiku lyginti.Visi ji auga skirtingu ritmu,visu pasiekimai skirtingu laiko,o sulauke treju metuku visi yra daug maz vienodi.Dziaukis naujais pasiekimais nesukdama galvos kada ji tai padare,juk dar laaabai mazyte.Mano drauges sunelis jau keli menesiai daro ant puoduko,pietu miega be pamperso miega,o mano tik sysiu padaro ir viskas.Bet tai nepuolu as vaiko udyt ar save liudint,mano uztai sneka daugiau.Svarbu sveiki auga smile.gif
Atsakyti
nelabai kur nuciuosi- antra diena skambinu... vakar liepe skambint siandien, siandien ner vietu, liepe sukt rytoj... man rodos as ryt is pat ryto ten nuleksiu su abiem vaikais (nes jau abu kosti) ir neisiu kol nepriims
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2010 06 02, 09:42)
nelabai kur nuciuosi- antra diena skambinu... vakar liepe skambint siandien, siandien ner vietu, liepe sukt rytoj... man rodos as ryt is pat ryto ten nuleksiu su abiem vaikais (nes jau abu kosti) ir neisiu kol nepriims

Saunuole mamka! showoff.gif gun_smilie.gif
Atsakyti