Įkraunama...
Įkraunama...

Northamptono ir jo apylinkių mamytės ir tėveliai

as esu kirprja smile.gif kaip galiu pagrazinti siom nelabai siltom dienom?! wink.gif
ot, blin, niekaip musu laukiamas Holcotas negali startuot ;/
Atsakyti
QUOTE(Lirina @ 2012 05 19, 21:21)
as esu kirprja smile.gif kaip galiu pagrazinti siom nelabai siltom dienom?! wink.gif
ot, blin, niekaip musu laukiamas Holcotas negali startuot ;/

Aha, bet labai sekmingai siandien Dustone Mill apsiprekinom. Tai ar nuvaziavote iki ten sian? Taip ir nesusitikom.

Gali mus pagrazinti smile.gif Mazyles kirpciukai jau i akis lenda ir Tania jau niekaip nesulaukia, kai tu ir vel ja taip pakirpsi, kad jai ramu butu bent 6 menesius. hihihi.gif Juk kaip tik gruodzio men ja paskutini karta kirpai. mirksiukas.gif
Gal treciadieni ar ketvirtadieni po pietu galetum? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lirina @ 2012 05 20, 00:21)
as esu kirprja smile.gif kaip galiu pagrazinti siom nelabai siltom dienom?! wink.gif
ot, blin, niekaip musu laukiamas Holcotas negali startuot ;/

Lirina, o kur tave rasti galima?
Atsakyti
labas 4u.gif

o aš spintas vakar susitvarkiau, išsitraukiau jau vasarinius rūbus, gal taip šilumą prisikviesiu hihihi.gif nes kiek jau galima iš striukių neišlįsti ax.gif

QUOTE(Evute* @ 2012 05 20, 00:31)
Lirina, o kur tave rasti galima?


pas madam viskas avatare parašyta mirksiukas.gif
Atsakyti
labas smile.gif
as east hunsbury gyv., pasuk man ir sutarsim;) 07543960224
gal busiu tavo pusej;)

na bet kaip salta!!! Rade, as jau seniai vasarisku sukneliu pripirkau mums visoms, tik kad dar nebuvo laiko pasimatuot.. Ot, blin!!!
Papildyta:
QUOTE(No comment @ 2012 05 20, 00:19)
Aha, bet labai sekmingai siandien Dustone Mill apsiprekinom. Tai ar nuvaziavote iki ten sian? Taip ir nesusitikom.

Gali mus pagrazinti smile.gif Mazyles kirpciukai jau i akis lenda ir Tania jau niekaip nesulaukia, kai tu ir vel ja taip pakirpsi, kad jai ramu butu bent 6 menesius. hihihi.gif Juk kaip tik gruodzio men ja paskutini karta kirpai.  mirksiukas.gif
Gal treciadieni ar ketvirtadieni po pietu galetum?  bigsmile.gif

taip, su mazaja nuvaziavom vakar, nieko visai, nedidelis, bet irgi si ta nupirkom:)
o siandien musu kaime buvo nedidukas, tai cia nulekem:)
del kirpimu - gerai, popiet tinka, apie 5-6 geriausiai, tik sugalvokit kuria diena;)
Atsakyti
QUOTE(Lirina @ 2012 05 20, 12:51)

o siandien musu kaime buvo nedidukas, tai cia nulekem:)
del kirpimu - gerai, popiet tinka, apie 5-6 geriausiai, tik sugalvokit kuria diena;)

mes sian niekur nevaziavom. Bet buvom paciuozineti MK ledo arenoj. thumbup.gif tik jauciu, ryt viska skaudes. doh.gif

Tai gerai, gal tada arba treciadieni arba ketvirtadieni. Na bet dar susiskambinsim mirksiukas.gif
Beje, ar ne tavo apklijuotas reklama masiniukas sien pirmoj dienos pusej stovejo Kingsthorpe? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lirina @ 2012 05 20, 15:51)
labas smile.gif
as east hunsbury gyv., pasuk man ir sutarsim;) 07543960224
gal busiu tavo pusej;)

na bet kaip salta!!! Rade, as jau seniai vasarisku sukneliu pripirkau mums visoms, tik kad dar nebuvo laiko pasimatuot.. Ot, blin!!!
Papildyta:

taip, su mazaja nuvaziavom vakar, nieko visai, nedidelis, bet irgi si ta nupirkom:)
o siandien musu kaime buvo nedidukas, tai cia nulekem:)
del kirpimu - gerai, popiet tinka, apie 5-6 geriausiai, tik sugalvokit kuria diena;)

reiktu ne dabar veliau tiesiog ieskau kirpejos. o kur east hunsbury randasi mazdaug ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2012 05 20, 21:41)
reiktu ne dabar veliau tiesiog ieskau kirpejos. o kur east hunsbury randasi mazdaug ?  rolleyes.gif

imesk i google map nn40xb wink.gif
Papildyta:
QUOTE(No comment @ 2012 05 20, 16:23)
mes sian niekur nevaziavom. Bet buvom paciuozineti MK ledo arenoj.  thumbup.gif  tik jauciu, ryt viska skaudes.  doh.gif

Tai gerai, gal tada arba treciadieni arba ketvirtadieni. Na bet dar susiskambinsim  mirksiukas.gif
Beje, ar ne tavo apklijuotas reklama masiniukas sien pirmoj dienos pusej stovejo Kingsthorpe?  bigsmile.gif

nea, ne mano smile.gif
smagu ledo arenoj smile.gif, kazkada maciau pravaziuodama iskaba..
Atsakyti
Sveikos. Tai kada ta karalienes svente skaitosi? blush2.gif Gal kas tvarketes working tax ir galetumet duoti informacijos kaip tam reveniu del ju?
Atsakyti
labas 4u.gif

su atėjusia vasara ax.gif
vakar kaip nusilaksčiau - renginiai darželyje, mokykloje, smagu, šaunu, bet nusivariau biggrin.gif
kuo gyvenat, madamos?

QUOTE(Evute* @ 2012 05 31, 09:48)
Sveikos. Tai kada ta karalienes svente skaitosi?  blush2.gif  Gal kas tvarketes working tax ir galetumet duoti informacijos kaip tam reveniu del ju?

čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad nelabai matosi tos vasaros.. verysad.gif pabuvo truputi saules ir vel lietus.. verysad.gif
Atsakyti
Evute, tur but piri metai UK smile.gif.... Islenda saulute, tai ir dziaugiesi greitai, o lietus lyja - na ka gi cia gi "British summer" smile.gif
Atsakyti