Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Airijos Mamytės

Labas mamytes,
Keliausime po Airiją birželio mėn pabaigoje. Būsime Dubline, Korke ir Belfaste .Ieškome lietuviškai kalbančio gido, kuris galėtų aprodyti miestus. Taip pat reikia vairuotojo pervežti 12 žmonių iš uosto į miesto centrą Dubline ir Korke
Gal pažįstate Lietuvius tuo užsiimančius?
Lauksiu info į Az
Atsakyti
Labas vakaras,

@Lailala, as , deja, nezinau kas tuo uzsiima 4u.gif tikriausiai daugiau info gausi is pietu Airijos mamyciu...... linkiu grazios pazinines keliones 4u.gif

pati dziaugiuosi, kad vakar lietuviu pardutuve radau Lisburn. Lisburn buvau kitais reikalais. Pamaciau "Karolina" parduotuve galvojau duonos uzsuksiu veliau, bet taip jau gavosi,kad kietuvius salia radau bigsmile.gif super! Lasinukai kokie skanus!!!!

Gero vakaro visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

siandien mieste ka radau bigsmile.gif gal kam aktualu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveika,

zuzula, kaip sekas? dirbi jau kazkur?

as tai buvau trumpam i Lietuva, grizau, nu ir nemiela man cia, niekaip nepriprantu...
o siaip viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Labukas labukas 4u.gif

as vakar is Lietuvos gryzau bigsmile.gif

mes ir trumpai pabuvom. Bet man uzteko, dziaugiuosi gryzusi. Gamta Lietuvoje nuostabi! Laukai tokiu graziu spalvu wub.gif ir kaip kvepia! Manau, vasaros pabaiga Lietuvoje graziausias metu laikas. O Airijoj vien zaliai bei zalia biggrin.gif bet vistiek patinka man cia. Cia oras grynas, vejas galva ispucia biggrin.gif ir zmones geri....na kol kas piktu nesutikau biggrin.gif O Vilniuj doh.gif ....vaziavom i oro uosta, teko stebeti labai nemandagia vairuotoja unsure.gif kai pradedi zmones Lietuvoje stebeti, tai taip liudna darosi, kad zmones tokie abejingi, pikti, susirauke, rodos gatavi kitam gerkle perkast. Siaubas kazkoks. Aj, ka cia labai sneket? Dekokju Dievui, kad ten negyvenu! Aplankiau tevukus, pasigrozejau gamtovaizdziais ir labai laiminga, kad pagaliau gryzau biggrin.gif

As nedirbu dar blush2.gif tai kad as nelabai ieskau blush2.gif

buvo kas vakar prie Bonfire? Mes buvom, laukem laukem kada padegs, lietus lyg prdejo. Sakom ateisim vidurnakti, bet uzsisedejom namie ir nebenuejom. Dabar gailimes, kad patingejom.....gal kas buvo? kaip ispudziai?

gero vakaro 4u.gif

Atsakyti
Sveikos visos,
mes su šeima (3 vaikai) šiuo metu irgi Belfaste gyvenam smile.gif Būtų smagu susipažinti 4u.gif
Atsakyti
Reikalinga Jūsų pagalba
Atlieku tyrimą, kurio tikslas nustatyti elektroninės valdžios perspektyvas ir dialogo su visuomene stiprinimo galimybes. Labai domina iš Lietuvos emigravusių Lietuvos piliečių nuomonė šiuo klausimu.


APKLAUSA

Atsakyti
Labas labas 4u.gif

grazuoliukas, sorry, as apklausose nedalyvauju blush2.gif

Žiba, kaip smagu, kad prisijungei 4u.gif

klausinesiu tave dabar bigsmile.gif seniai jus jau Belfaste? O kurioj Belfasto pusej jus gyvenat? Tu, tikriausia,i nedirbi? Trys vaikuciai bigsmile.gif didzkiai jau ar pypliukai ?

Jei tema truputi skaitinejai, tai gal ir zinai, mes naujokai Belfaste. Tik 4 menesiai cia. Gyvename centre. Vyras dirba, as ne .
Mes issinuomave 2 miegamuju buta pusei metu. Jau galvojom, kad lyg ir laikas nauja kazka ieskotis. Buvom tokie pasimete- ir norim centre pasilikti (vyras i darba pestute) ir noretumem namo (su sodu, sveciu kambarys, garazas, mokykla arti nu ir t.t) bet nuspredem, kad liksim centre. Cia ramu. Visi draugiski. Man tokie rajonai kur daug velevyciu prikabinta gatvese labai nejaukiai atrodo ax.gif bijau, kad jie gali buti nedraugiski uzsienieciu atzvilgiu...... nezinau, Žiba, kur tu gyveni, bet kaip tu jautiesi? Kaip kaimynai jusu?

Mes vakar naudojomes graziu oru ir i Giant's Causeway vaziavom. Ispudziu thumbup.gif Dunluse Castle wub.gif oras fantastiskas buvo ir dangus juodas ir saule kaitino tongue.gif
bet laaaabai patiko thumbup.gif
kas naujo pas jus?
ikiukas merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2015 08 03, 00:32)
Labas labas  4u.gif

grazuoliukas, sorry, as apklausose nedalyvauju  blush2.gif 

Žiba, kaip smagu, kad prisijungei  4u.gif

klausinesiu tave dabar...


Labukas,
labai smagu, kad atsiliepei, maniau, gal jau neįdomu naujokės biggrin.gif
Mes irgi ne taip seniai čia, prieš kelias dienas 3 mėnesiai tesuėjo (tiesa vyras jau pusę metų). Mano vaikams 12, 10 ir 5,5, tai jau ne tokie leliukai smile.gif Aš nedirbu kol kas, nes taip, 3 vaikai, vasara, ir taip veiklos su jais užtenka kol kas. Gyvenam Šiaurėje Belfasto, nuomojamės namą, ir beje, yra čia pas mus vėliavyčių, bet labai geras rajonas, ramu, jokių nesamonių. Kaimynai draugiški labai, tik rajonas gan senas, tai vaikų mažai. Aš tik neseniai mašiną įsigijau, bet ji iš remonto neišeina niekaip doh.gif
Bet mes be problemų ir po miestą pasibastom su autobusu ir laisvadieniais su vyru pakeliaujam kur nors... Mano tėvai Bangore gyvena, bet jie dirbantys, tai rerokai susimatom. Vaikams ypač trūksta bendravimo su bendraamžiais kažkaip. Jau spėjom į mokyklą eiti beveik 1,5 mėn., kaip minėjau, man rajonas patinka ir mokyklos neblogos.
Mes nuomą pasirašėm metams, bet dabar šiek tiek savininkas sukčiauja, daug ko ką žada, nesuremontuoja, tai gali būti, kad ieškosim kažko kito nuomai.

Ar jūs čia kur nors Belfaste susitinkat? Būtų smagu susipažinti.
Atsakyti
Beje, Giant's Causeway buvom prieš 5 metus, labai patiko smile.gif Dabar irgi keliausim neužilgo. Mes labai mėgstam keliauti, už 3 savaičių žadam po Airiją pakeliauti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiba: 03 rugpjūčio 2015 - 10:17
Labas rytas 4u.gif

Ziba, labai atsiprasau, bet neturiu Ž blush2.gif jei nesupyksi rasysiu Ziba blush2.gif gerai?

Kai cia prisijungiau, dar nebuvo ne vieno susitikimo.... gal visos savais reikalais uzsiemusios, nzn... o gal per facebooka susiraso, susitinka....

Man labai idomu pasidare, kur butent siauriniam Belfaste? Antrim Road? Ar ta York Road? Ar kur? I kokia mokykla vaikuciai eina? Mes kai tik atsikelem i Belfasta ieskojom mokyklos, tai tik pietinej daly vieta gavom! Siaurinej daly, nebepamenu kaip vadinosi ta m-kla, atrodo prie Antrim Road, tai net eiles buvo i ja. Telefonu net pasake nenene g.gif aj, o gal taviskiai jau i grammar eina?

Giedras dangus, reiks lekt i lauka bigsmile.gif

ikiukas
Atsakyti
Mes prie Old Park - Ballyslan road, mokyklų pavadinimus galiu brūkštelt į až. Mano mergina eis į Year 9, mergaičių mokyklą. O bernai į primary dar eina. Mažius į Year 2, o vyresnėlis year 7, jam bus paskutiniai metai primary school. Į mokyklas priėmė be problemų, na 2 savaites gal teko palaukti atsakymo, bet priėmė.

Kas ta Grammar, čia kažkokia spec mokykla?

O, jau pasiskaičiau, ne maniškiai ne Grammar school.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiba: 03 rugpjūčio 2015 - 11:03